Usotsuki Lily

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
14
22%
Nie
33
52%
Może
16
25%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Usotsuki Lily

Post autor: Ame » śr lip 02, 2014 12:50 pm

Obrazek
Autor:KOMURA Ayumi
Wydawnictwo:Shueisha
Gatunek:Komedia,Gender Bender,Romans,Szkolne życie,Shoujo
Ilość tomów:17
Opis:Hinata Saotome niespodziewanie zostaje dziewczyną Ena Shinohary, przystojnego chłopaka z równoległej klasy. Jednak zgodziła się na to nie mając pojęcia o jednej rzeczy - jego hobby to cross-dressing (przebieranie się za przeciwną płeć)! En zawsze nienawidził mężczyzn i jeśli tylko zobaczył nawet własne odbicie, musiał je zniszczyć, co kończyło się porozbijanymi lustrami, oknami itd w całej okolicy. W ramach walki z tym nawykiem przebiera się za dziewczynę. Hinata decyduje się na związek z nim nawet pomimo jego dziwnego hobby.
Kilka słów ode mnie:Jest to przede wszystkim świetna komedia.Nieźle się przy tej mandze uśmiałam :D .
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2015 7:10 pm przez Ame, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr lip 02, 2014 2:23 pm

Ych, dziwne trochę. Gender bender ogólnie mnie nie jara, a już szczególnie taki zrobiony bez pomysłu, chociaż zdarzają się przecież dobrze zrobione komedie z crossdresingiem. Szkoda, że ten tytuł do nich nie należy :C Nie, bardzo nie. I za długie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » śr lip 02, 2014 2:31 pm

Kiedyś czytałam,ale zdecydowanie nudne to jest,praktycznie nic ciekawego się nie dzieje i na dłuższą metę czytelnik ma zwyczajnie dość
Obrazek

noi4
Status: Offline

Post autor: noi4 » śr lip 02, 2014 2:34 pm

Ja z kolei bym brała - sympatyczni bohaterowie, przyjemna kreska i odpowiadający mi humor. Nic więcej mi nie potrzeba. ^^

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob maja 30, 2015 7:13 pm

Przeczytałam całość.Historia fajna,chociaż uważam,że jest trochę przeciągana.Gdy seria miała mniej tomów byłoby lepiej.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » sob maja 30, 2015 7:34 pm

"Może". Początek niezły i później też jest dobrze, niestety od środka zaczyna wkradać się nuda. Za bardzo rozciągnięte.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr cze 03, 2015 3:34 pm

Szkoda, że aż tyle tomów... Gdyby miało z 10 to chętnie, ale prawie 20 na taką komedię to jednak za duże ryzyko. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości