Monster - polskie wydanie

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn cze 16, 2014 8:23 pm

Oprócz "MONSTERa" planujemy jeszcze 1-3 nowości (w zależności, czy ruszymy z seriami, czy będą to "one-shoty").
Kiedy?
Wrzesień-październik. W czerwcu nowy "MONSTER".
Witam! Macie może w planach wydawniczych więcej mang od Furuya Usamaru?
Bardzo byśmy chcieli, ale "Muzyka Marie" to jeden z najgorzej sprzedających się tytułów w naszej ofercie.
Nie wiem czy była o tym mowa na forum, ale nie zauważyłem. Zresztą to i tak podsumowanie tego co wiedzieliśmy.[/code]
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » pn cze 16, 2014 9:35 pm

Daminox pisze:
Bardzo byśmy chcieli, ale "Muzyka Marie" to jeden z najgorzej sprzedających się tytułów w naszej ofercie.
D: Przecież Muzyka Marie była świetna :<.

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » pn cze 16, 2014 9:49 pm

No teraz jestem w szoku. Toż to jedna z lepszych mang jakie czytałam a oni mówią, że to jeden z ich najgorzej sprzedających się tytułów? Z drugiej strony BR też ma kiepskie noty a ja się nim nadal zachwycam. Widocznie taki gust większości ludzi w naszym kraju. Ale co się dziwić skoro gro fandomu to piszczące nastki zafascynowane w Narutach i Tytanach itp. (bez urazy dla fanów tych pozycji).
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn cze 16, 2014 10:14 pm

usagisensei pisze:No teraz jestem w szoku. Toż to jedna z lepszych mang jakie czytałam
Ja też. Jedna z najlepszych mang Hanami (po za Urasawa :P). Dałam do przeczytania dwóm osobą które z mangą mają słaby kontakt i stwierdziły, że dawno takiej dobrej historii nie czytały. Sama chyba z 3 razy już to czytałam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn cze 16, 2014 10:22 pm

Nie znam.O czym mówicie,ale się nie dziwie z Hanami jeszcze nic o nich nie kupiłam.Dopiero co się zastanawiam nad Pluto :P

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pn cze 16, 2014 10:45 pm

"Muzyka Marie" - jedyna manga od Hanami, którą wcześniej kupiłem. Większość ich mang mam w bibliotece.
Cieszę, że mają jeszcze jakieś plany wydawnicze. "Monstera" nie kupuję i chyba już nie kupię, ale jednotomówką nie pogardzę.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn cze 16, 2014 10:46 pm

A mnie ciekawią te serie, z którymi być może jest szansa, że wystartują. Ciekawe co to może być?
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » pn cze 16, 2014 10:51 pm

Liczę na "Nijigahara Holograph" Inio Asano. W końcu wydali u nas Solanina.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn cze 16, 2014 10:59 pm

"Nijigahara Holograph" swoją drogą, ale ja wciąż nie tracę nadziei na Punpuna.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn cze 16, 2014 11:02 pm

Nanaly pisze:Liczę na "Nijigahara Holograph" Inio Asano. W końcu wydali u nas Solanina.
Z tego byłbym zadowolony. Nie mam ochoty sprowadzać amerykańskiego wydania. Głównie dlatego, że postawiłem sobie inne cele, jak np. kupno Vagabonda w VizBig i Tezuki, a do tanich ono nie należy.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » pn cze 16, 2014 11:17 pm

Nanaly pisze:Liczę na "Nijigahara Holograph" Inio Asano
Fajnie by było, ale z całym szacunkiem dla nich - nie mają szans by pobić wydanie amerykańskie. Z tego względu wolałbym jednak co innego, a w to zaopatrzyć się u FG.

http://www.fantagraphics.com/browse-sho ... l?vmcchk=1

Wideo z prezentacją wydania na dole strony wyjaśnia wszystko.

A na Punpuna nie ruszą - za długie.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pn cze 16, 2014 11:32 pm

Hanami już przed ogłoszeniem Monstera, wspominało, że mają w planach krótką serie(pewnie do 3-4 tomów), dłuższą serię(Monster), i jednotomówki(obstawiam Taniguchiego) i jakiś projekt. Iraczej tego się spodziewajcie, nie władują się w nic dłuższego, no chyba, że to będzie coś po Monsterze(Chłopaki).
O dobór tytułów nie mamy co się martwić i pewnie będzie to coś dobrego.

Pasowałoby przejść do odpowiedniego tematu. :lol:
Dopiero co się zastanawiam nad Pluto :P
Co tu się zastanawiać? Bierz w ciemno.

Obrazek

Jak myślicie ma to coś wspólnego z nowym tytułem? :D

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » wt cze 17, 2014 12:47 am

kunio pisze:Hanami już przed ogłoszeniem Monstera, wspominało, że mają w planach krótką serie(pewnie do 3-4 tomów), dłuższą serię(Monster), i jednotomówki(obstawiam Taniguchiego) i jakiś projekt.
O nim pisali chyba niedawno, że za słaba sprzedaż by brali jego kolejne tytuły.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt cze 17, 2014 9:45 am

Również liczę na "Nijigahara Holograph". Nawet chciałam to kupić po angielsku ale nie zamierzam przepłacać. Ponad stówa za 200 stronicowy komiks?! Dla mnie to zdzierstwo, nawet w twardej oprawie i z powiększonym formatem. Widziałam filmik promocyjny i nadal nie rozumiem, co w tym wydaniu jest takiego super żeby tyle płacić. Mam w swoich zbiorach podobnie wydane komiksy i nie kosztowały one aż tyle.

Mam też nadzieję na nowy tytuł od Taniguchiego. Dawno nic od niego nie wydali.

No i do nowych mang Urasawy po rozczarowaniu "Monsterem" będę podchodzić jak pies do jeża, niestety...

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » ndz cze 22, 2014 9:36 pm

Hej, są jakieś nowe informacje w sprawie serialu? Tak pytam, bo z 'Amerykańskich Bogów' nic nie wyszło przez scenariusz, więc może Monster przyśpieszy?

Akedeia
Status: Offline

Post autor: Akedeia » ndz cze 22, 2014 9:41 pm

A z Amerykańskich Bogów nie tyle nic nie wyszło, co HBO przekazało prawa do ekranizacji dla innej stacji z powodu scenariusza?
O Monsterze nic nie słyszałam, ale gdzieś trafiłam, że Del Torro robi jakiś serial "The Strain" w tym roku, więc wątpię, żeby Monster szybko pojawił się na radarze.

marekpl
Adept
Posty: 177
Rejestracja: czw gru 06, 2012 7:15 pm
Status: Offline

Post autor: marekpl » pn cze 23, 2014 12:22 pm

Flota na temat serialu Monster może jeszcze nie być nic wiadomo przez wiele miesięcy, HBO czasami zajmuje lata zanim zdecydują się czy zamawiać serial na sezon czy nie jako przykłady podam serial The Missionary, pierwsze wzmianki pojawiły się o nim w październiku 2010, pilota zamówili w czerwcu 2012, zrezygnowali z tego serialu we wrześniu 2013, Amerykańscy Bogowie pierwsze wzmianki w kwietniu 2011, zrezygnowali w maju tego roku, chociaż jest szansa na emisję w przyszłym roku (jeżeli zamówią) ponieważ w sierpniu kończy się ostatni sezon Czystej Krwi a we wrześniu zaczyna ostatni sezon Boardwalk Empire więc jest szansa że wśród 2 nowych seriali które będą miały premierę w 2015 będzie Monster.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pt cze 27, 2014 8:56 pm

Hanami dziś dostało drugi Monstera z drukarni. Z tego co piszą w komentarzach, można się dowiedzieć, że paczki indywidualne wysłali już dziś.

Ktoś zamawiał i dostał powiadomienie, że paczka została wysłana?
Ostatnio mnie pomineli bo mieli problemy z serwerem i mojego zamówienia nie było w ich systemie :P Jestem ciekawa czy znów moje zamówienie przeoczyli :D
Obrazek

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pt cze 27, 2014 9:23 pm

Angu pisze:Ktoś zamawiał i dostał powiadomienie, że paczka została wysłana?
Ostatnio mnie pomineli bo mieli problemy z serwerem i mojego zamówienia nie było w ich systemie :P Jestem ciekawa czy znów moje zamówienie przeoczyli :D
U mnie też brak powiadomienia.

3 tom
premiera w październiku na MFKiG w Łodzi.
No i informacja o nowym sklepiku.
nasz sklep w nowej odsłonie wróci w następnym tygodniu.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz sie 17, 2014 9:32 am

Mam takie małe pytanie dotyczące drugiego tomu...
Czy tylko mi Nina pomyliła się z Evą Heinemann w rozdziale "Be my baby" :wink: ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości