Horimiya

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
113
67%
Nie
32
19%
Być może
23
14%
 
Liczba głosów: 168

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz lut 09, 2014 1:38 am

Brzmi sympatycznie, chętnie bym się zapoznała bliżej z tym tytułem. :)

Kirimichi
Status: Offline

Post autor: Kirimichi » ndz lut 16, 2014 6:11 pm

Kupie kupie KUPIE!! Polubiłam te mangę :wink:

Kimura
Status: Offline

Post autor: Kimura » śr lut 19, 2014 5:38 pm

Marzę tylko, aby jakie kol wiek studio wydało ten tytuł. Definitywne tak! :3

Melly
Status: Offline

Post autor: Melly » sob kwie 26, 2014 3:42 pm

Bardzo bym się ucieszyła, gdyby ten tytuł został wydany.
Kreska jest śliczna i bohaterowie sympatyczni.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » ndz kwie 27, 2014 5:42 pm

Jestem za wydaniem. Bardzo chętnie bym kupiła :)
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz maja 04, 2014 9:30 pm

Również jestem za wydaniem. Po sześciu rozdziałach, na razie, zapragnęłam mieć ten tytuł na własność w formie tomików. Historia niby prosta, ale bardzo sympatyczna i ma fajnych bohaterów. Chcem, chcem i jeszcze raz chcem. Teraz mam trzy tytuły, z tych bardziej realnych :roll:, których będę wyczekiwać w zapowiedziach.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz maja 04, 2014 9:40 pm

Manga bardzo wesoła i sympatyczna, kreska ładna ale nie przesłodzona, bohaterów łatwo polubić więc chętnie bym ją kupiła.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » ndz maja 25, 2014 1:52 pm

Jedno z moich ulubionych shoujo. Na pewno bym kupiła - szczególnie dla głównego bohatera, który jest świetny :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » pn maja 26, 2014 8:20 pm

Dawno nie czytałam tak przyjemnego i zabawnego tytułu. Szczerze mówiąc nigdy bym się nie spodziewala, że mnie tak wciągnie, bo sam opis nie jest jakoś specjalnie obiecujacy. Mysle, ze każdy powinien dać tej mandze szanse :P Z mojej strony wielkie tak, mam nadzieję, że ktoś to kiedyś wyda^^

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » wt maja 27, 2014 5:10 pm

Upiekłabym tort wydawnictwu, które by to wydało :D Tak przyjemnego i lekkiego romansidła dawno nie czytałam (a nie jestem fanką tego typu rzeczy)
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » wt maja 27, 2014 8:32 pm

Za słodka manga jak dla mnie. Odpadłem po 3 rozdziałach. Więc jestem na NIE :P

Mirajanne
Status: Offline

Post autor: Mirajanne » pt cze 27, 2014 7:49 pm

Chcę ją kupić baaaaardzo! Tylko, że nie mogę jej dorwać po angielsku ani po niemiecku, ech. Niech któryś europejski kraj ją w końcu wyda!

Natarii
Status: Offline

Post autor: Natarii » śr lip 09, 2014 11:44 pm

Historia przypadła mi bardzo do gustu od pierwszych stron. Zapewne zamówiłabym jeszcze przed premierą :P

wilianna
Status: Offline

Post autor: wilianna » pt lip 25, 2014 8:13 pm

I like it! ;)
To jedno z tych niestandardowych shoujo - bohaterowie są dojrzalsi, nie leci im krew nosa przy każdym zobaczeniu golizny, a kreacja ojca Hori, Kyosuke, to mistrzostwo - musimy głosować na zakładkę z jego udziałem. :))
Kreska jest bardzo porządna, nie ma tu przesłodzonych oczu na pół strony i okrągłej chibi-głowy jak przejrzały arbuz.
Ciężko pisać tu coś bez spoilerów, ale jeśli ktoś widział ostatni rozdział ten wie, że Horimiya to nie jest niekończąca się opowieść i nie jest w stylu AoHaruRide (lubię AHR, ale bohaterka jest czasami zbytnio przesłodzona i jej relacja z głównym bohaterem jest miejscami dziwaczna).

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » sob lip 26, 2014 12:42 pm

Nie przepadam za typowymi romansidłami, jednak kupiłabym ten tytuł :) Mile mnie zaskoczył.

pico
Status: Offline

Post autor: pico » śr sie 06, 2014 7:40 pm

Mało jest romansów do których wracam, a co za tym idzie - kupiłabym tomik, ale Horimiya jest mangą na którą na pewno bym nie szczędziła pieniędzy i czasu :D. Podobnie jak wiele osób przede mną pisało, nie spodziewałam się, że to będzie taki kawał dobrej historii. Bohaterowie przesympatyczni, a fabuła nie ciągnie się niemiłosiernie jak w niektórych pozycjach z tego gatunku.
Zdecydowanie jestem na TAK, i gdyby tylko wyszła, od razu zamawiałabym przedpłatę na całość :).

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr sie 06, 2014 8:35 pm

Już nie pamiętam jak na to głosowałam, ale chyba nie byłam do końca zdecydowana. Przyjrzałam się dokładniej temu tytułowi i stwierdzam, że chyba jednak jestem za wydaniem :) . Kreska delikatna i przyjemna dla oka, motyw komediowy też ciekawie wygląda. Tylko pytanie ile może być tomików, bo na chwilę obecną jest 5.

Prawdziła okładka(a raczej obwoluta) chyba wygląda nieco inaczej :P :
http://a.mpcdn.net/manga/p/15522/436340/1.jpg

mawako
Status: Offline

Post autor: mawako » czw sie 07, 2014 9:32 am

TAK.

To nie jest typowy romans, więc jeżeli ktoś się waha, czy warto po niego sięgnąć, niech przeczyta sobie parę rozdziałów. Ogromnymi plusami tej mangi są komizm i brak przesłodzenia.
No i na mal-u zajmuje 58 miejsce, a to o czymś świadczy.
sumomo08 pisze:Tylko pytanie ile może być tomików, bo na chwilę obecną jest 5.
Wersja rysowana przez scenarzystkę w formie czteropanelowych pasków ma 10 tomów.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » czw sie 07, 2014 10:23 am

Miałam nadzieję, że Horimiya będzie jedną z nowości Waneko, ale niestety z shoujo dostaliśmy Orange. Dzisiaj będzie jakiś shounen, a w piątek hit, dlatego nie ma już co liczyć na tę pozycję. Szkoda :(
Może następnym razem zostanie wydana? Chciałabym! :D

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw sie 07, 2014 3:41 pm

nawako pisze:Wersja rysowana przez scenarzystkę w formie czteropanelowych pasków ma 10 tomów.
No to już trochę ma. Może najwyższy czas, żeby powoli zakończyć serię.
DarkNighty pisze:Miałam nadzieję, że Horimiya będzie jedną z nowości Waneko, ale niestety z shoujo dostaliśmy Orange. Dzisiaj będzie jakiś shounen, a w piątek hit, dlatego nie ma już co liczyć na tę pozycję. Szkoda :(
Może następnym razem zostanie wydana? Chciałabym! :D
Spokojnie :) , kiedyś może i przyjdzie czas na ten tytuł jak też na wiele innych, o które fani zabiegają.

Zablokowany

Wróć do „"Horimiya"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości