Egmont

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw wrz 25, 2003 5:49 pm

Exxaxion się nie skończył.
Ponoć chodzisz po oficjalnych stronach wydawnictw. :P
Na stronie Egmontu wyraźnie pisze, że dalsze albumy tej serii również zostaną wydane.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw wrz 25, 2003 5:57 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Seraphic Feather: Tu się nieco przeliczyłem...po pierwsze cena, a po drugie na samym początku (tak gdzieś do połowy tomika) nuuuuudy teraz fajnie się zapowiada
Nic się nie martw.
Widziałem parę grafik oraz skanów i zapowiada się na całkiem ciekawego hentaja.

I może jeszcze takie bardzo przyszłościowe pytanie...czy ktoś wie jakimi seriami planują nas zaskoczyć panowie z Egmontu po tych?
Pewnie Cię nie zaskoczę jeżeli napiszę, że Egmont ma prawa do Kenshina i Ranmy, więc kiedyś pewnie to wydadzą?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 25, 2003 8:05 pm

Shig pisze:Pewnie Cię nie zaskoczę jeżeli napiszę, że Egmont ma prawa do Kenshina i Ranmy, więc kiedyś pewnie to wydadzą?
TAK! Nareszcie ktoś wyda Kenshina! Najlepsza manga o samurajach! Jedyna manga na którą czekam z niecierpliwością! YEEEEEEEESSSSSSSSSSS!!
Przepraszam za oftopa, chciałem tylko wyrazić swoją aprobatę :D

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw wrz 25, 2003 9:07 pm

Nie zrozumiałeś Ramiel. Egmont ma prawa do od kilku pięknych lat i nic nie wskazuje na to , żeby obie mangi miały zostac wydane. Wydawnictwo posiada licencję ,ale kiedy z niej skorzysta...

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 25, 2003 9:31 pm

Krzych Ayanami pisze:Nie zrozumiałeś Ramiel. Egmont ma prawa do od kilku pięknych lat i nic nie wskazuje na to , żeby obie mangi miały zostac wydane. Wydawnictwo posiada licencję ,ale kiedy z niej skorzysta...
Fakt, nie zrozumiałem (ale u mnie to normalne ^_^). Ciekawe o co im chodzi ? Pewnie o pieniądze... Czekają na szerszy odzew od fanów. Powinniśmy się postarać i dostać moją... eee, naszą ulubioną mange o samurajach!

BTW, REmiel, a nie Ramiel.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw wrz 25, 2003 10:18 pm

To ja zaproponuję (skoro widzę zainteresowanie) zrobić internetową petycję (jeśli ktoś umie)...zareklamować się na najróżniejszych mangowych forach...może coś z tego będzie...ja bym z milutką chęcią zobaczył Himurę na półeczce (szczególnie że jest go 28 tomów)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt wrz 26, 2003 7:59 am

Popieram (uwielbiam Kenshina *_*)

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt wrz 26, 2003 8:46 am

Do petycji ti i ja się przyłącze . Kenshina bym shęcią poczytał bo wiele o nim słyszałem i lubie taki klimaty .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 26, 2003 8:50 am

Kenshina mangę zawsze.. co prawda bardzo długa jest.. ale seri OAV nigdy nie zapomnę takie wywarła na mnie wrażenie^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt wrz 26, 2003 8:54 am

Pierwsza seria OAV poprostu WYMIATA :]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt wrz 26, 2003 11:34 am

Tak, pierwsza OAV była spoko (a ja wciąż nie mam w tego jednego utworu _^_). Przede mną jeszcze seria TV (90-coś odcinków!). Do petycji się podpisuje.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt wrz 26, 2003 1:13 pm

Żeby się podpisać pod petycją trzeba ją najpierw zrobić...ktoś się pisze? To nie musi być jakaś full wypas stronka...wystarczy żeby było wiadomo o co chodzi

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » ndz paź 26, 2003 7:22 pm

Aime.com.pl pisze:Egmont uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich planów: 7 i 8 tom "Edena" ukażą sie w Polsce po wydaniu ich w Niemczech w przyszłym roku. Także w przyszłym roku rozpocznie się wydawanie "Rurouni Kenshina" oraz "Kamikaze Kaitou Jeanne".
Teraz pozostało tylko czekać i zacierać ręce . Zauważyliście że niedługo wyjdzie tyle zajefajnych pozycji [ a kasy nie przybywa ]

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » ndz paź 26, 2003 8:13 pm

czyzbym sie wkoncu doczekal Kenshina...?? na to wyglada ;]
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 26, 2003 8:17 pm

KKJ? :twisted: Mrrrauł
Skąd ja kase wezme :shock:
Trza jakąś robote znależć :evil:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 26, 2003 8:23 pm

28 tomów.. ciekawe czy wydadzą całość czy przerwą z jakichś powodów..

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz paź 26, 2003 11:23 pm

Kenshin, Kenshin.......
2004 będzie wyjątkowo ciężkim rokiem dla...mojego portfela :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 26, 2003 11:51 pm

Jeżeli Egmont to wydawać będzie to chyba większych problemów z zakupem nie powinienem mieć^^ No ale te 28 tomów.. ja to jeszcze niestety muszę przemyśleć.. :?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn paź 27, 2003 6:35 am

lol.... a wiecie jak to było z tym niusem? Oshii był na MKF, podał info na MFie, ja podałam na forum Kasumi, Raul podał na Kasumi, Rad przeniósł na ACPa a potem news trafił na Wrak. :> Czyli jeśli cały pl światek komiksowy został zdeinformowany to wszystko przez Oshiego. ;> (myśleliście, ze powiem, że przeze mnie? ;p)

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pn paź 27, 2003 12:08 pm

Prosze nas tu nie straszyć . Jeszcze troche a dostane takiej nerwicy , że bende się bał z domu wychodzić . I kto mi wtedy bendzie po mangi łaził .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości