FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tom 1
Autor Wiadomość
Ineluki 
Wtajemniczony
Siewca zamętu...

Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

W końcu znalazłem trochę czasu i przeczytałem... dwa tomy.
Powiem tak - dawno nie spotkałem mangi, której mógłbym pochłonąć dwa tomy naraz i nie odczuwać przy tym znużenia (o 3:20 :roll: )...
O ile pierwszy tom uważam za dobry (nawet bardzo, chociaż pierwsza połowa tomu była nieco zbyt chaotyczna), o tyle tom drugi - moim skromnym zdaniem - jest wprost rewelacyjny. Szczególnie druga część (od słów "Po prostu, kurwa, pięknie..."). Kij z błędami, kij z cenzurą, ten tytuł chwycił mnie za serce.
Pytanie do osób znających całość: pozostałe tomy też są utrzymane w takiej słodko-gorzkiej konwencji?

Me-ouch 
Adept

Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

Chociaż mnie to i tak nie zachęciło do kontynuowania kupowania tego tytułu, według mnie seria robi się z czasem coraz lepsza.
I tak, konwencja jest utrzymana.

Homer 

Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Co do drugiego tomu to rzuciło mi się w oczy na samym początku pewna błahostka :P

Na pierwszej kolorowej stronie widać, że sukienka jest niebieska a bluzka różowa. Z kolei na 10str. jest wzmianka, że to sukienka jest różowa!? Błąd w tłumaczeniu czy błąd w samej mandze?

dejikos 
nołlife
dostawca kisielu

Wysłany: Śro 19 Gru, 2012   

Przeczytałam jednym tchem trzeci tom. Nadal jestem zachwycona, to chyba pierwszy od dawien dawna tytuł, który tak bardzo przypadł mi do gustu. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego tomu. Dobra robota!

pancirno

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

Gdzie jest temat o trzecim tomie, chciałem napisać że kupiłem psu z gardła wyjęty przewilgotniały egzemplarz w empiku ale nie mam jak. Zawartość tomika w porządku ale sam tomik pozostawia wiele do życzenia. Sprawdzajcie czy książeczki są wystarczająco sztywne przy kupowaniu.

Kuppuru 
Skrytobójca>.<

Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Cóż, może troszkę późno, ale...
Mi się podoba, naprawdę. Jest zabawna i to bardzo!
Moja pełna opinię można znaleźć tu: ---> http://manga-no-tsuki.blo...takimoto-x.html

Pozdrawiam i zapraszam! :)

Odpowiedz do tematu