nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Laura
Status: Offline

Post autor: Laura » sob sie 24, 2013 12:41 pm

Jak tak sobie czytam, to na myśli przychodzi mi Tonari no Kaibutsu-kun. Chociaż nie jestem pewna, czy w wakacje nie zostało zakończone wydawanie tej serii, wtedy by nie pasowało xD

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob sie 24, 2013 1:09 pm

Tonari no Kaibutsu-kun jest już zakończone i ma 12 tomów. Czekam, aż jakieś wydawnictwo wyda ten tytuł i mam nadzieję, że się doczekam xD. No ciekawa jestem co to za tytuł, zostanie dziś ujawniony. Może to Hiyokoi?, bo ma 10 tomów, choć Ao Haru Ride też by mi pasowało, bo jak narazie ma 7 tomów, a np. Strobe Edge autorka zamknęła na 10 tomikach, także, może i ten tytuł zakończy na około 10 :D.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » sob sie 24, 2013 10:42 pm

Czyli jednak to ten tytuł, którego nie napiszę, bo nie jestem w stanie go zapamiętać :D. Po wypowiedzi zandam miałam 99% pewności, ale czekałam na oficjalne ogłoszenie :D. To pierwsza zapowiedź z tego miesiąca, która realnie mnie zainteresowała. Jeśli chętka na ten tytuł do czasu premiery mi nie zmaleje, to kupię go.
Obrazek

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » sob sie 24, 2013 10:56 pm

Ao Haru Ride! Właśnie ten tytuł znajdował się w mangach, które przewidywałam. c; Cieszę się, że to właśnie on i z pewnością znajdzie się on na mojej półce. Szkoda tylko, że nie podano jeszcze daty premiery... W każdym razie, nie zostanie on wydany jeszcze w tym roku, racja? Trochę szkoda, ale poczekam - w międzyczasie zacznę kupować Blue Exorcist i Silver Spoon, o ile mój portfel to wytrzyma. ^w^

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob sie 24, 2013 10:58 pm

Ao Haru Ride, cudownie :D. I cudownie zbankrutuję, bo jak wydawnictwa zaczęły sypać tytułami, które chciałabym mieć to szok xD. Dobrze, że jeszcze nie w tym roku i całe szczeście, że VK i DD, niedługo się skończą, bo w ich miejsce wskoczy BM i teraz Ao HR, plus Służąca od JPF :D.
Ostatnio zmieniony sob sie 24, 2013 11:01 pm przez sumomo08, łącznie zmieniany 1 raz.

Gemini
Status: Offline

Post autor: Gemini » sob sie 24, 2013 11:00 pm

Tak myślałam, że to Ao Haru Ride. Kolekcja mang na półce powiększy się o kolejny, nowy tytuł.

MsDi
Status: Offline

Post autor: MsDi » sob sie 24, 2013 11:00 pm

No cóż... :lol: Czyli wszystko jasne. Jakoś nie jestem ani zdziwiona ani szczególnie podekscytowana, nie wiedzieć czemu. Tytuł ciekawy, ale nie powalający. Z uwagi jednak na to, że podobało mi się podczas czytania, jestem niemal pewna, że będę kupować tomiki. :D

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » sob sie 24, 2013 11:02 pm

Flaria pisze:Ao Haru Ride! Właśnie ten tytuł znajdował się w mangach, które przewidywałam. c; Cieszę się, że to właśnie on i z pewnością znajdzie się on na mojej półce. Szkoda tylko, że nie podano jeszcze daty premiery... W każdym razie, nie zostanie on wydany jeszcze w tym roku, racja? Trochę szkoda, ale poczekam - w międzyczasie zacznę kupować Blue Exorcist i Silver Spoon, o ile mój portfel to wytrzyma. ^w^
Ja też nie wiem, ale o ile dobrze pamiętam to najbliższe wolne miejsca to albo "po Madoce" albo "po BM".

EDIT: BM wchodzi po Madoce, więc najpewniej maj 2014
EDIT2: Albo kwiecień, bo doganiamy Kuroszita
Ostatnio zmieniony sob sie 24, 2013 11:04 pm przez Fenek Alfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Zarkarys
Status: Offline

Post autor: Zarkarys » sob sie 24, 2013 11:04 pm

Czytam bardzo mało shoujo, ale z opisu Ao Haru Ride zapowiada się dobrze. Chętnie kupię.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob sie 24, 2013 11:07 pm

Wataken mówił, że "Ścieżki Młodości" mają zastąpić DD, jak już się skończy, o ile zdobędą licencję na tytuł, który pierwotnie planują wydać po BM. Jeśli nie uda im się uzyskać licencji na ten tajemniczy tytuł, to "Ścieżki Młodości" zastąpią BM. Więc maj to optymistyczna wersja, bo jeśli uzyskają licencję na to, co chcą, to wyjdzie w okolicach lipca. :P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob sie 24, 2013 11:11 pm

Ach...więc to jednak to!Dobrze,że przerwałam czytać skany inaczej byłam bym na bieżąco ;)Mangę kupię mam nadzieję,że trzyma poziom [-o< ,ale i tak trochę po marudzę.Szkoda,że shoujki wydaje w mały formacie :evil:

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » sob sie 24, 2013 11:11 pm

Dziękuję za informacje dotyczące premiery - mimo, że niepewne, to rozjaśniły mi sytuację. c; W sumie, to całkiem dobrze, że wydana zostanie dopiero wtedy (chociaż wolałabym maj, zdecydowanie), bo do tego czasu kilka serii, które kupuję będę mieć z głowy i będę mogła zastąpić je nowymi. Kurczę, tak bardzo podekscytowana nie byłam od dawna. xD Gdyby nie siostra, nie mogłabym się też doczekać Służącej, ale jako że postanowiła mnie ona odciążyć i to ona będzie ją kupować, nie ja, to zwyczajnie jest mi obojętne kiedy Służąca zostanie wydana - tutaj wręcz przeciwnie. *^*

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » ndz sie 25, 2013 12:22 am

Krzych_Ayanami pisze: Fenek Alfa napisał/a:
Panel Waneko zaczyna się o 23, więc myślę że możemy zaspoilować tak jakieś pięć-dziesięć po.


Jaskol jako uczestnik panelu chciał to wrzucić, nie psuj mu radości .
Nie udało nam się ;/
Waneko strolowało wszystkich bez wyjątku(siebie także). Filmik z konwentu na dniach jakoś wrzucimy.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » ndz sie 25, 2013 12:38 am

Tacy juz jestesmy :) Mamy też nadzieje ze spodoba się wam nasz drugi tytuł który zapowiedzielismy podczas panelu, trochę staroć ale taki bardziej "neo" ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » ndz sie 25, 2013 12:47 am

A weź wrzuć tutaj okładkę, bo telewizor mały był i na filmiku (mimo iż 720p) to będzie raczej słabo wyglądać, a ta 2 nowość zasługuje na to, by więcej ludzi ją poznało. =D>

stasiekn
Status: Offline

Post autor: stasiekn » ndz sie 25, 2013 5:14 am

O tak ta 2 nowość spodobała mi się nawet bardziej niż głowna :D Będę z niecierpliwością czekał na jej NEO wydanie. :wink:

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz sie 25, 2013 7:29 am

A jaką to drugą nowość zapowiedziano?

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » ndz sie 25, 2013 10:18 am

To były dwa tytuły zapowiedziane, a pochwaliliście się tylko jednym? :< Trzeba szybko naprawić swój błąd!

Aratar
Status: Offline

Post autor: Aratar » ndz sie 25, 2013 10:28 am

wataken pisze: trochę staroć ale taki bardziej "neo" ;)
Staroć w sensie lata 90, czy może początek XXI wieku?

Co do nowego shoujca, nie czytałem go jeszcze ale zbiera bardzo dobre recenzje.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz sie 25, 2013 10:55 am

Gadać szybko, co jest tym drugim tytułem >D
Twitter * Discord: Dejikos#8562

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość