nowe mangi waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn lip 15, 2013 1:40 am

Mi Hatsukoi bardzo przypadło do gustu, bo od czasów Love Hina nie miałem przyjemności czytać czegoś w podobnych klimatach na porównywalnym poziomie. Nie ma może wymagającej fabuły, ale manga jest bardzo lekka, przyjemna, a przy tym wszystkim utrzymuje świeżość (sam zabieg z taką ilością bohaterów i powiązaniami między nimi jest bardzo fajny i co najważniejsze udany). Sam z innych ecchi byłbym skłonny kupić tylko Negimę, na którą nie ma zupełnie szans w naszym kraju, więc też nie zamierzam rozpaczać :D
Podbijam temat o KnT, bo nie ukrywam, że jestem mangą oczarowany i wciąż mam nadzieję na więcej Yazawy.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn lip 15, 2013 10:42 am

A ja po prostu lubię majtkowce i wielce żałuję, że prawdopodobnie żadnego już nie uświadczymy. Najchętniej kupiłbym Rosario + Vampire, ale na niego nie ma szans :(
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn lip 15, 2013 12:13 pm

Proszę Was, jeśli Hatsukoi to ecchi to ja jestem ostatnim białym mamutem :roll: Jeśli po wynikach sprzedaży tego czegoś chcą oceniać zapotrzebowanie na ecchi to sorry, ale nie tędy droga.

Pablo_Querte
Status: Offline

Post autor: Pablo_Querte » pn lip 15, 2013 12:37 pm

Może wieści o cenzurze odstraszyły klientów.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn lip 15, 2013 1:03 pm

Marei pisze: byłbym skłonny kupić tylko Negimę
Daminox pisze: Najchętniej kupiłbym Rosario + Vampire
A ja oba te tytuły chętnie bym kupiła :D Z sekirei włącznie.
Pablo_Querte pisze:Może wieści o cenzurze odstraszyły klientów.
Nie zdziwię się jeśli rzeczywiście by tak było.Mnie też to odstraszyło,ale postawiłam kupić,ponieważ chce,by waneko wydało ane doki.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 815
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » pn lip 15, 2013 2:01 pm

Chrno pisze:Co w sumie dziwi bo manga świetna, a wszyscy z którymi rozmawiałem i którzy ją przeczytali są oczarowani.
Może część osób, tak jak ja, zrezygnowało z kupna, gdy dowiedziało się o cenzurze.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pn lip 15, 2013 4:36 pm

Waneko na facebook-u pisze:Przy okazji informacja dla tych, którzy nie byli na naszym panelu który prowadziliśmy na Animatsuri: rozmowy dotyczące wszystkich 5 nowych mang o które się obecnie staramy idą powoli ale systematycznie do przodu i prawdopodobnie do końca tego miesiąca większość z nich zostanie załatwionych i zaklepanych. Dlatego w przyszłym miesiącu spodziewajcie się ogłoszenia jednej, dwóch albo nawet trzech nowości
Wow:D Nie mogę się doczekać ;)

Mansii94
Status: Offline

Post autor: Mansii94 » pn lip 15, 2013 4:46 pm

to moze jakas podpowiedz co do jednej chociaz :D

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn lip 15, 2013 4:55 pm

To co, na Niuconie ogłaszacie?
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lip 15, 2013 5:00 pm

Na Niuconie, aB-5olution albo OMAKAIU -będziemy bowiem na wszystkich. Może nawet wyjdzie tak, że na każdym będzie ogłoszona jakaś nowość, kto wie? Co do podpowiedzi, to mogę się podzielić tą, jaką wyciągnęła z nas na Animatsuri partyzantka - dotyczy ona grudniowego shounena i brzmi: "W Polsce jest mnóstwo cosplayów tej mangi"
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn lip 15, 2013 5:11 pm

Coraz bliżej sierpień, coraz bliżej sierpień~~
Obrazek

Shichiyumekun
Status: Offline

Post autor: Shichiyumekun » pn lip 15, 2013 5:44 pm

Chciałbym aby w tych nowych 5 tytułach znalazło się Tegami Bachi, Kimi ni Todoke, Kuragehime, Cage of Eden, albo Skip Beat! Najlepiej niech znajdą się wszystkie, ale prędzej wygram w totka niż dostanę te tytuły xD Będę się bardzo cieszył jak dostanę chociaż jeden z nich (najlepiej Skip Beat! PROSZĘ! ;) )

Mansii94
Status: Offline

Post autor: Mansii94 » pn lip 15, 2013 5:46 pm

Czyli shingeki chyba odpada ;o robi się ciekawie , chociaż mnie i tak bardziej interesuje shoujo bo DD się kończy :<

MsDi
Status: Offline

Post autor: MsDi » pn lip 15, 2013 6:23 pm

Teraz jestem już prawie pewna, że chodzi o Kuroko. :D
Czyli shingeki chyba odpada ;o robi się ciekawie , chociaż mnie i tak bardziej interesuje shoujo bo DD się kończy :<
Za Tytanów na pewno ktoś się złapie, nie ma bata. Zbyt duży rozgłos, a i nabywcy znaleźliby się pewnie nawet poza kręgiem dotychczasowych odbiorców mang. Sama mam takich kilku wśród znajomych, z czego jestem i zadowolona i mile zaskoczona zarazem. :twisted:
Z naszym Cieciem się jeszcze nie żegnam, ma przed sobą jeszcze kilka tomów przygód. 8-) Ciekawi mnie jednak jakież to czekają nas nowości, poza grudniowym shounenem. Nic, tylko czekać do sierpnia. :wink:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn lip 15, 2013 6:30 pm

MsDi pisze: Teraz jestem już prawie pewna, że chodzi o Kuroko. :D
Zarówno Tytani i Magi mogą się poszczycić naprawdę sporą ilością cosplayerów, więc nie stawiałbym jeszcze kropki nad i ;) no i nie zapomnijmy o kolejnym faworycie jakim jest durarara.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pn lip 15, 2013 7:02 pm

Również nie mogę doczekać się ogłoszenia nowości. Tylko już mi się pomieszało, co to ma być :P. Będzie 5 tytułów, wśród nich shounen, shoujo, shoujo po "Dengeki Daisy", czy tak? A te pozostałe to wiadomo chociaż jakie gatunki?

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn lip 15, 2013 7:12 pm

ninna pisze: A te pozostałe to wiadomo chociaż jakie gatunki?
Nie, są to tajemnicze tajemnice o pseudonimach "nowość alfa" i "nowość beta" obie są super ściśle tajne ;)

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pn lip 15, 2013 7:14 pm

Ktoś tam mi kiedyś pisał, że nie wiadomo, co dokładnie będzie po DD. Może shoujo, ale niekoniecznie.

Mansii94
Status: Offline

Post autor: Mansii94 » pn lip 15, 2013 8:43 pm

Oby shoujo :D
Malo jest cosplayow shingeki w Polsce , sporo z Kuroko i Magi ostatnio . O DRR pierwsze slysze *ze ma szanse na wydanie*, ale fakt , ze jest pelno Izayi i Shizuo na kazdym kroku .

[ Dodano: Pon 15 Lip, 2013 ]
Tylko niech bedzie dobre, bo nie wiem jakim cudem mozna bylo dopuscic do wydania Special A ;) * to tylko moja opinia*

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn lip 15, 2013 8:46 pm

Z tych pięciu dwa to shoujo, jeden shounen jakiego jeszcze w Polsce nie było, co dwóch pozostałych nowości to obie niech jeszcze pozostaną przez trochę w gatunkowej tajemnicy, jak będziemy mieli większą pewność ze je dostaniemy to podamy czy to shounen, shoujo, seinen, josei czy też może shounen ai, wszystko w swoim czasie.
Z fejsbuka.

Ja widziałam cosplaye jedynie z Kuroko, ale nie wchodzę na fora/dziwne stronki żeby widzieć takie rzeczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości