GTO: Shonan 14 Days

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 05, 2011 6:48 pm

No właśnie, też czekam na jakieś info o kontynuacji przygód Onizuki.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » wt gru 06, 2011 10:41 am

w tej chwili mamy zawalony kalendarz wydawniczy i nie mamy miejsca na nowe tytuły. Ale GTO jest jednym z naszych priorytetów na przyszłość.
Taką odpowiedz otrzymałem na facebooku, czyli jest szansa. Najpierw pewnie muszą zakończyć jakieś inne serie, może po hotd?

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt gru 06, 2011 11:25 am

Bardziej liczyłbym po tej zapowiedzianej haremówce i czymś tam jeszcze ;)

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » ndz lip 15, 2012 9:32 pm

FireTheft pisze:
w tej chwili mamy zawalony kalendarz wydawniczy i nie mamy miejsca na nowe tytuły. Ale GTO jest jednym z naszych priorytetów na przyszłość.
Taką odpowiedz otrzymałem na facebooku, czyli jest szansa. Najpierw pewnie muszą zakończyć jakieś inne serie, może po hotd?
Nowe tytuły się pojawiają a GTO coś jednak nie jest priorytetem.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz lip 15, 2012 9:54 pm

FireTheft pisze:Nowe tytuły się pojawiają a GTO coś jednak nie jest priorytetem.
Ja już przestałam czekać. XD W końcu zamówiłam 1. tom wersji amerykańskiej, a resztę sobie teraz systematycznie będę zbierała. :)

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » ndz lip 15, 2012 9:56 pm

Tam jest napisane "jednym z priorytetów". Więc są inne "priorytetowsze"/tańsze/krótsze/cokolwiek.

Ale to w sumie trochę nielogiczne, bo skoro GTO tak się rewelacyjnie sprzedaje że leci na reedycji, to kolejna seria powinna być "najpriorytetowsza".

No ale faktycznie, wiele nowych tytułów Waneko zapowiada, aż za dużo moim skromnym zdaniem.

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » ndz lip 15, 2012 10:15 pm

Skoro GTO już się sprawdziło i ma wyrobioną marke to tym bardziej nie wiem dlaczego zwlekają. Jedyne sensowne dla mnie wytłumaczenie to problemy z wydawcą.
zandam pisze: Ja już przestałam czekać. XD W końcu zamówiłam 1. tom wersji amerykańskiej, a resztę sobie teraz systematycznie będę zbierała. :)
Skąd zamawiasz jeśli można spytać?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt lip 27, 2012 12:53 pm

FireTheft pisze:Skąd zamawiasz jeśli można spytać?
1. tom zamówiłam z Bookdepository.com, ale pozostałe z Amazona.co.uk (na Amazonie są o 0,03 funta tańsze po dodaniu vatu, więc różnicy nie ma, ale tom 4 wyjątkowo jest tańszy o 1. funta, więc i tak się opłaca, o ile zrobisz zakupy za 25 funtów...

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » pn sie 06, 2012 3:34 pm

No właśnie zapomniałem o tej darmowej wysyłce do Polski. Zamówię sobie na amazonie bo waneko nie jest zainteresowane GTO.

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » śr maja 01, 2013 11:42 am

Ruszyło coś w temacie ? Czy sprowadzać ?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt maja 03, 2013 2:59 pm

kunio pisze:Ruszyło coś w temacie ? Czy sprowadzać ?
Wypowiedź z 13.05.2012 r.
Wataken pisze:Bardzo byśmy chcieli, ale w najbliższym czasie nie ma niestety co liczyć na zobaczenie kolejnych przygód Onizuki na sklepowych półkach.
Tak więc, osobiście polecam Ci zakup wersji Verticala (bardzo ładny papier, fajne tłumaczenie i wygodne wydanie). Tym bardziej, że w tym miesiącu wyjdzie ostatni tom. :D

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pt maja 03, 2013 4:24 pm

zandam pisze:
kunio pisze:Ruszyło coś w temacie ? Czy sprowadzać ?
Wypowiedź z 13.05.2012 r.
Wataken pisze:Bardzo byśmy chcieli, ale w najbliższym czasie nie ma niestety co liczyć na zobaczenie kolejnych przygód Onizuki na sklepowych półkach.
Tak więc, osobiście polecam Ci zakup wersji Verticala (bardzo ładny papier, fajne tłumaczenie i wygodne wydanie). Tym bardziej, że w tym miesiącu wyjdzie ostatni tom. :D
W sumie rok temu to pisali, to może jednak coś się tam dzieje, a my o tym nie wiemy :P (łudzę się). Ale dzięki zandam za informację i pewnie kupie od Verticala, bo ileż można czekać.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt maja 03, 2013 9:04 pm

kunio pisze:W sumie rok temu to pisali, to może jednak coś się tam dzieje, a my o tym nie wiemy :P (łudzę się)
Doszłam do wniosku, że ignorowanie twego pytania przez watakena jest odpowiedzią samą w sobie, więc przypuszczam, że sytuacja nadal się nie zmieniła. :P

Sama miałam mniej cierpliwości niż ty. Wytrzymałam dwa lata i dałam sobie spokój z jakimkolwiek wyczekiwaniem na tytuły, które mnie interesują. :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości