Tom 4

Miejsce w którym można wypowiadać się na temat NHK, oczekiwań odnośnie tłumaczenia oraz całego zjawiska hikikomori.
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Tom 4

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 15, 2013 4:08 pm

Obrazek
Premiera: okolice 15 lutego 2013.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pt lut 22, 2013 10:42 pm

Właśnie przeczytałam. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał i jest to chyba jak do tej pory najlepszy tom (chociaż one wszystkie są świetne).

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pt lut 22, 2013 11:35 pm

Czytając tą mangę faktycznie mam wewnętrzny dylemat czy powinno mi być smutno z racji przeżywanych przez bohaterów tragedii czy śmiać się z komizmu sytuacji :x Chyba najlepszy tytuł z tych co obecnie zbieram.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » sob lut 23, 2013 9:44 am

Chrno pisze:Chyba najlepszy tytuł z tych co obecnie zbieram.
Mam tak samo.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » sob lut 23, 2013 11:54 am

graczykij pisze:Właśnie przeczytałam. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał i jest to chyba jak do tej pory najlepszy tom (chociaż one wszystkie są świetne).
Zgadzam się :D Jak dotąd najlepszy tomik od czasu pierwszego. I te kolorowe okładki są fenomenalne. Wspaniale to wygląda obok tych wszystkich czarnych mang.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob lut 23, 2013 12:14 pm

Daminox pisze:Zgadzam się :D Jak dotąd najlepszy tomik od czasu pierwszego. I te kolorowe okładki są fenomenalne. Wspaniale to wygląda obok tych wszystkich czarnych mang.
Absolutnie, kolorowe obwoluty rządzą :D .

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » śr lut 27, 2013 9:28 am

ja tom 4-ty przeczytałam dopiero wczoraj, zachwytów nie podzielam, treść tego tomiku odbieram jako odgrzewane kotlety wątków i wydarzeń z poprzednich trzech, wciąż w kółko jedno i to samo, każdą postać odbieram jak zdartą płytę, która się zacięła... nic ciekawego się nie wydarzyło, dodatkowo denerwuje mnie motyw "żurawia i czapli" powtarzany do znudzenia...

oczywiście czekam na tom 5 i liczę, że będzie lepiej

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lut 27, 2013 10:10 am

Ja swój też przeczytałam dopiero wczoraj i niestety był taki sobie. Jeden wątek to mnie nawet lekko zirytował :evil:, a inny był przewidywalny. Ale nie tracę nadziei, czekam na kolejny tom!

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lut 27, 2013 4:46 pm

Chrno pisze:Czytając tą mangę faktycznie mam wewnętrzny dylemat czy powinno mi być smutno z racji przeżywanych przez bohaterów tragedii czy śmiać się z komizmu sytuacji :x Chyba najlepszy tytuł z tych co obecnie zbieram.
hehe tak samo myślałam jak czytałam 4 tomik :). Moim zdaniem ta manga jest świetna :D, ma w sobie coś :). I nawet ta różowa obwoluta mi nie przeszkadza ;p, nie lubię takich kolorów. Bardzo jestem ciekawa jak się wszystko potoczy w kolejnych tomach :)

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz mar 03, 2013 1:43 pm

Na Tanuki opublikowaliśmy dziś recenzję czwartego tomu "Welcome to N.H.K.".

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Welcome to the N.H.K."”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość