Kuroshitsuji tom 3

ODPOWIEDZ
telajel
Status: Offline

Kuroshitsuji tom 3

Post autor: telajel » pt lut 17, 2012 11:57 am

Waneko poinformowało ,że mają już Kurosza. Więc warto założyć temat.Obrazek

Lu-chan
Status: Offline

Post autor: Lu-chan » ndz lut 19, 2012 11:02 pm

Ciekawe czy znowu im padł komputer przy korekcie...

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pn lut 20, 2012 2:59 pm

Szok maksymalny, w piątek wysłali w poniedziałek paczka w skrzynce. Zwykle trwało to tydzień.
Lu-chan pisze:Ciekawe czy znowu im padł komputer przy korekcie...
Nie tym razem nie zauważyłam żadnych błędów. Zdziwiłam się tylko ,że nie przetłumaczyli Cinematic Record. Co do tekstu Grella o dzieciach to ,,moja płeć jest drobna przeszkodą''. :twisted: Nawet nieźle.

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » wt lut 21, 2012 6:18 pm

Dzisiaj kupiłam. Znalazłam tylko 1 literówkę, więc jest ok :)

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » śr lut 29, 2012 9:39 am

Uwielbiam tę mangę. 3 to również bardzo mi się podobał.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr lut 29, 2012 2:57 pm


Vicky
Status: Offline

Post autor: Vicky » czw mar 15, 2012 1:49 am

Dla mnie ta manga jest po prostu genialna. Co prawda trochę zmieniają się nastroje pomiędzy tomami, ale mnie osobiście to nie przeszkadza (sama autorka tłumaczyła się z tego czytelnikom).

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob mar 17, 2012 2:20 am


Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » pn maja 21, 2012 5:02 pm

Szczerze mówiąc do tego tomu kupiłam i chyba nawet tego ostatniego, trzeciego nie przeczytałam. Jednak dopatrzyłam się w 1 i 2 trochę literówek i w związku z tym chciałam zaytać: czy jest możliwość zrobienia kiedyś wydania drugiego, z poprawkami (nie chodzi tylko o ten tytuł, tylko o ogół okaleczonych pod względem językowym mang)? Ostatnio zauważyłam, że w wielu mangach jest problem z literówkami, ortografią itd. I jakiej mangi bym nie czytała (zawsze patrzę na tą... ee, to się nazywa stopka redakcyjna, nie? ;) ) zawsze pisze 'Wydanie I' jeszcze nie spotkałam się z czymś takim jak np. 'Wydanie II, poprawione'.

Czy takie coś ma szansę bytu?
:D

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn maja 21, 2012 5:32 pm

Waneko twierdzi, że wyłapane w wydaniach pierwszych błędy poprawia, gdy robią dodruk. Jak to wygląda u innych, nie wiem, kojarzę tylko, że sporadycznie dochodzi do wydań drugich.

A z błędami w I wydaniach też da się coś zrobić, ale jakoś mało kto się kwapi do tego :P

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » czw maja 31, 2012 12:23 am

W tym tomiku w sumie nie znalazłem żadnego błędu - czyli żadnego błędu nie widziałem co nie oznacza, że ich nie ma :) . W tym tomie wg mnie nie ma się do czego przyczepić

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob lut 09, 2013 11:54 pm

Kończe na tym tomie moją przygodę z kuroszem.Na przeciętniaka szkoda kasy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości