Gangsta #2

Tu piszcie o Gangsta, jeśli chcecie. A pewnie chcecie, co nie?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Gangsta #2

Post autor: Kakaladze » wt mar 29, 2016 5:53 pm

Obrazek

Planowana premiera to 25 Kwietnia :)
Już niedługo miasto Ergastulum i jego mieszkańcy znowu wciągną Was w swoje ciemne sprawki, zaś Nicka i Worricka czekają kolejne wątpliwe moralnie zlecenia do wykonania.
Obrazek

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » ndz maja 15, 2016 7:17 pm

Aż mnie dziw bierze, że do tej pory nikt nic nie napisał odnośnie drugiego tomu. :( Akcja rozwija się powoli, ale pozostawia apetyt na więcej. No i jest genialnie wydane. Uwielbiam tę metaliczną farbę i powiększony format. Nick jest moim ulubieńcem. :D

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » ndz maja 15, 2016 10:15 pm

Jak już się pojawiła okazja... Gangstę czyta mi się super, kreska jest mocno zgrabna i wszystko wygląda fajniej niż w anime. Ekstra. Tłumaczenie też spoko, takie odrobinę łagodniejsze DOGSy. No ale korekta to już chwilami jest nieporozumienie. Babcia handlująca fajkami ma wnuczkę (Constance), a nie - jak wynika z tekstu - wnuczka. Na stronie 86 w pierwszym dymku tekst jest całkowicie bez polskich liter (trzy literówki na całe trzy słowa, brawo). Ale jestem dopiero w 1/3 tego tomu, więc... może mnie czekać więcej językowych atrakcji :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Gangsta"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości