Szkolne Życie! #8

Tu znajdziecie wszystko to, co na forum ciekawego o Gakkou napiszą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Szkolne Życie! #8

Post autor: Łukasz.T » czw kwie 13, 2017 3:26 pm

Obrazek
Premiera 10 maja ^^

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pn maja 22, 2017 2:17 pm

Chyba powoli zbliżamy się do końca. Mam taką nadzieję bo choć mangę lubię tak wolałabym, żeby autorzy nie rozwlekli jej na siłę. Największym zaskoczeniem było dla mnie to, że [spoiler]Ruusia jest tylko wytworem wyobraźni Rii.[/spoiler] Aż zajrzałam do poprzednich tomików żeby przekonać się, czy były jakieś wskazówki sugerujące to jednak autorzy tak sprytnie to rozegrali, że nic na to nie wskazuje.

rorek
Status: Offline

Post autor: rorek » śr maja 31, 2017 11:45 pm

ninna pisze: Aż zajrzałam do poprzednich tomików żeby przekonać się, czy były jakieś wskazówki sugerujące to jednak autorzy tak sprytnie to rozegrali, że nic na to nie wskazuje.

Było kilka ujęć to sugerujących
http://i.imgur.com/MvjSQH9.jpg

A ja mam taki problem z Gakkou Gurashi.
[spoiler]Czy naprawde każdy facet w GG musi zaraz zaliczać zgon. Nawet nie zdążyliśmy poznać nowych bohaterów, i już z 3 został tylko 1, który w następnym tomie pewnie też wykituje. Jako facet czyje się trochę urażony [-( [/spoiler]

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Szkolne Życie! #8

Post autor: asuneko » wt sty 16, 2018 3:41 pm

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
aż nie chce kupować 9 tomu bo to będzie za mało xD nie mogę się doczekać dalszej akcji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Szkolne Życie"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości