Szkolne Życie! # 3

Tu znajdziecie wszystko to, co na forum ciekawego o Gakkou napiszą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Szkolne Życie! # 3

Post autor: Itachi Uchiha » sob cze 11, 2016 5:42 pm

Obrazek
Planowana premiera 3 tomu to lipiec 2016.

sunater
Status: Offline

Post autor: sunater » czw lip 14, 2016 10:33 pm

Może jestem przewrażliwiony ale... "tajna" instrukcja" stworzona na wypadek "gdy gówno uderzy w wentylator" jest napisana gorzej niż źle... Pomijam język ("skutkują utratą kilkudziesięciu żyć" - serio? ), powtórzenia (..."skontaktować sie z władzami i oczekiwać wsparcia.Możliwe że będzie trzeba na nie poczekać"), nielogiczność ("sposobem na zabezpieczenie i izolacje jest dostosowanie sie do wydarzeń" - nawet na pewno...). Każdy, kto miał do czynienia z procedurami wie że to sie kupy nie trzyma... W czymś takim pisze się krótko i węzłowato co kto ma robić i w jakiej kolejności. Podaje ścieżkę decyzyjną itp... Autor dał IMO ciała...

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » sob lip 16, 2016 10:45 pm

Ja bym się raczej zapytał dlaczego ta instrukcja była w ogóle tajna.
Takie rzeczy powinny być jawne, żeby jak najwięcej osób wiedziało co ma robić - jak to ma miejsce w przypadku trzęsień ziemi czy powodzi.

Po za tym to sugeruje [spoiler]że ktoś wiedział o tym iż zombie się pojawią.[/spoiler]

Z kwestii technicznych to w moim tomie kiepsko wypadły te strony, które wcześniej były kolorowe, a na potrzeby wydania książkowego przerobili je na czarno białe..

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » czw lip 28, 2016 10:17 pm

Przeczytałam. Wreszcie pojawił się głos rozsądku (Miki). Powiedziała wszystko to, co należało powiedzieć. To nic, że jej słowa trafiły właściwie w pustkę. Ziarno zostało zasiane. Liczę na jakieś zmiany w życiu pozostałych bohaterek (szczególnie Yuki, która zaczyna być już denerwująca).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Szkolne Życie"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości