Szkolne Życie! # 2

Tu znajdziecie wszystko to, co na forum ciekawego o Gakkou napiszą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Szkolne Życie! # 2

Post autor: Itachi Uchiha » śr kwie 13, 2016 6:35 pm

Obrazek
Planowana premiera 2 tomu: ok. 10 maja 2016.

Darkling
Status: Offline

Post autor: Darkling » śr kwie 13, 2016 7:21 pm

Zacna obwoluta, już nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » ndz maja 29, 2016 2:52 pm

Tomik przeczytany. Generalnie "Szkolne Życie!" to tytuł, który czyta się mega szybko. Mnie lektura zajęła niecałą godzinę (zatrzymywałam wzrok na niektórych obrazkach na dłużej).

Tomik ciekawy, fajny moment, gdy Kurumi postanowiła [spoiler]odwiedzić swój dom[/spoiler] No i najważniejsze: oszczędzono nam wątku z Taroumaru. Ten pies był w anime najbardziej wkurzającą postacią i szczerze go nie cierpiałam (a lubię zwierzęta) :x.

Tak szczerze to nie wiem, co ja w tej mandze widzę. Pomysł fajny, akcja prowadzona na zasadzie kontrastu jest bardzo ciekawym zabiegiem. Ale z drugiej strony niby to tytuł o zombie, a zombie są tu zepchnięte na dalszy plan i przez większość czasu obserwujemy codzienność bohaterek. Może dlatego tom drugi podobał mi się bardziej niż pierwszy, bo tutaj trochę wyrównano tę dysproporcję. "Szkolne Życie!" jest dziwne. Ale dziwne w jakiś pozytywny sposób :D. Czyta się bardzo przyjemnie. Taki tytuł z dreszczykiem, który odpręża :mrgreen:.

Nie wiem, czy będę do tej mangi wracać po uzbieraniu całości. Ale póki co kupuję i jestem zadowolona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Szkolne Życie"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości