Dragons Rioting - temat ogólny

Wszystko co związane z mangą ecchi Dragons Rioting
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Dragons Rioting - temat ogólny

Post autor: wataken » śr sie 05, 2015 4:32 pm

Miejsce do dyskusji ogólnych dotyczących tej mangi.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr sie 05, 2015 4:49 pm

Z ciekawości: dlaczego właśnie to, a nie coś bardziej popularnego?
Tania umowa, czy uznaliście, że nie ma zupełnie żadnej różnicy co wybierzecie?
I czym właściwie ta manga zasłużyła sobie na większy format?

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr sie 05, 2015 4:55 pm

I czym właściwie ta manga zasłużyła sobie na większy format?
Podejrzewam że chodzi o to żeby wyeksponować fanserwis, który jest najważniejszym elementem w gatunku :wink:
Nie znam, ale są cycki to na pewno sprawdzę

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sie 05, 2015 4:58 pm

Krzych_Ayanami pisze:Z ciekawości: dlaczego właśnie to, a nie coś bardziej popularnego?
Tania umowa, czy uznaliście, że nie ma zupełnie żadnej różnicy co wybierzecie?
I czym właściwie ta manga zasłużyła sobie na większy format?
Umowa zawsze tyle samo kosztuje, co najwyżej materiały podrażają ogólną cenę. Jeżeli chodzi o popularność, czemu akurat to i te sprawy... przeglądneliśmy sporo mang z tego gatunku i ta jedna miała odpowiednie połączenie ilości tomów, nie miała wkurzającego słabego bohatera + odpowiednią kreskę i humor. Nie jest to jakiś mega znany super hit, ale ja tam wierzę, że ludzie się przekonają do tego tytułu. Bywało już i tak, że na początku było ogólne "meh", a potem sytuacja się poprawiała. Co do formatu to manga ma te 160-170 stron, więc dlatego.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » śr sie 05, 2015 5:07 pm

Nie znam, może kupię kiedyś. Zawiedziony nie jestem, niczego nie oczekiwałem. Tak sobie myślę że "Aiki" byłoby pewniejsze ze względu na status (14 tomów, zakończone).

Yuuki.7
Status: Offline

Post autor: Yuuki.7 » śr sie 05, 2015 5:23 pm

Wow, nie spodziewałem się że za licencjonujecie Dragons Rioting.Jestem pod wrażeniem chociaż moim zdaniem źle wybraliście, jest kilka fajnych tytułów ecchi lepszych od dragona np Minamoto-kun Monogatari. Każdym razie kupię od was wszystkie tomiki jakie wydacie ponieważ kiedyś "bawiłem" się tym tytułem i nie wypada mi nie kupić :wink:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr sie 05, 2015 6:40 pm

W sumie to zastanawiałem się jak wybieracie te swoje tytuły i jakąś odpowiedz uzyskałem nie zadając pytania.
Najpewniej dam szanse (z powodu bohatera) ale dopiero po wydaniu kilku tomów.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr sie 05, 2015 7:26 pm

wataken pisze:
Krzych_Ayanami pisze:Z ciekawości: dlaczego właśnie to, a nie coś bardziej popularnego?
Tania umowa, czy uznaliście, że nie ma zupełnie żadnej różnicy co wybierzecie?
I czym właściwie ta manga zasłużyła sobie na większy format?
Umowa zawsze tyle samo kosztuje, co najwyżej materiały podrażają ogólną cenę. Jeżeli chodzi o popularność, czemu akurat to i te sprawy... przeglądneliśmy sporo mang z tego gatunku i ta jedna miała odpowiednie połączenie ilości tomów, nie miała wkurzającego słabego bohatera + odpowiednią kreskę i humor. Nie jest to jakiś mega znany super hit, ale ja tam wierzę, że ludzie się przekonają do tego tytułu. Bywało już i tak, że na początku było ogólne "meh", a potem sytuacja się poprawiała. Co do formatu to manga ma te 160-170 stron, więc dlatego.
A mnie nawet przekonaliście. Kreska nie powala, ale reszta wygląda całkiem spoko, więc będę brał :) Swoją drogą, licząc, że np. Prison School będzie następne :D

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr sie 05, 2015 9:19 pm

Ja pamiętam:
wataken pisze:
MidoriCha pisze:A ja wolę, żeby Waneko się nie brało za ecchi, bo wytną całe ecchi z ecchi.
Ecchi w ecchi będzie, gdyby z tego tytułu co go dla Was mamy wycinać ecchi to by same okładki zostały, spis treści + stopka redakcyjna. Albo i nie, okładki też trza by było wywalać.
OKŁADKI TRZA WYWALAĆ. Kobiety muszą być w burkach, żeby nie było ecchi, czy co?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chociaż nie, Waneko pewnie i w burce doszukałoby się jakiegoś ecchi.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr sie 05, 2015 9:31 pm

Nazwy technik będą tłumaczone?

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr sie 05, 2015 9:36 pm

W nich jest ukryte bardzo wiele dobrego, więc na pewno będą tłumaczone ;)

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sie 05, 2015 10:32 pm

Ja się cieszę, że nie Prison School, bo pewnie chcieliby mi to do recenzji dać, a rzecz jest miejscami mocno nie w moim guście. Za to ta manga - całkiem, całkiem.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw sie 06, 2015 1:20 am

Jestem w sumie zadowolona. Nie znałam wcześniej tego tytułu, ale brzmi ciekawie i jestem skłonna sptróbować z 1 tomem. :)

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw sie 06, 2015 7:01 am

Będziecie spolszczać tytuł czy zamierzacie dodać tylko podtytuł?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw sie 06, 2015 11:23 am

Itachi Uchiha pisze:Będziecie spolszczać tytuł czy zamierzacie dodać tylko podtytuł?
Raczej ani to ani to.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sie 06, 2015 1:13 pm

A miałem nie pytać...
Ale muszę xD
Będzie cenzura, czy nie? ;) i liczę na szczerą odpowiedź^^

MidoriCha
Status: Offline

Post autor: MidoriCha » czw sie 06, 2015 1:53 pm

Krzych_Ayanami pisze:Z ciekawości: dlaczego właśnie to, a nie coś bardziej popularnego?
Akurat to nie jest jak dla mnie problem, często właśnie te mało popularne tytuły są dużo lepsze niż popularne. Problem w tym, że dobre to także nie jest z żadnej strony (moje zdanie). Tak jak koś w jakimś temacie pisał - w ecchi chodzi o to, by oprócz tego, żeby było na co popatrzeć, była także fabuła, która dobrze to w całość scali.
Oprócz takich oczywistości jak Prison School, liczyłam na Isuce (nie sugerujcie się tym mega marnym anime, które miało premierę tego roku, bo to jakiś żart był).
Tak jak już wspominałam w temacie premier - tej mangi nie kupię, po przeczytaniu 3 rozdziałów skanów, ta manga nie oferuje mi totalnie nic.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw sie 06, 2015 2:17 pm

Grey pisze:A miałem nie pytać...
Ale muszę xD
Będzie cenzura, czy nie? ;) i liczę na szczerą odpowiedź^^
Nie będzie, ale skoro "ty nie zapominasz" to chyba dopiero tomik w ręku cię przekona, nie? ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sie 06, 2015 3:41 pm

wataken pisze:
Grey pisze:A miałem nie pytać...
Ale muszę xD
Będzie cenzura, czy nie? ;) i liczę na szczerą odpowiedź^^
Nie będzie, ale skoro "ty nie zapominasz" to chyba dopiero tomik w ręku cię przekona, nie? ;)
Nie, za mało ;) dopiero gdy skończę czytać ostatni tom będę miał 100% pewności :P ale tak czy siak, dzięki za odpowiedź ^^
MidoriCha pisze: Akurat to nie jest jak dla mnie problem, często właśnie te mało popularne tytuły są dużo lepsze niż popularne. Problem w tym, że dobre to także nie jest z żadnej strony (moje zdanie). Tak jak koś w jakimś temacie pisał - w ecchi chodzi o to, by oprócz tego, żeby było na co popatrzeć, była także fabuła, która dobrze to w całość scali.
Oprócz takich oczywistości jak Prison School, liczyłam na Isuce (nie sugerujcie się tym mega marnym anime, które miało premierę tego roku, bo to jakiś żart był).
Dobrze prawi, polać jej ;) chociaż skoro Waneko zdecydowało się na mało znane DR to może kiedyś zdecyduje się też na coś mało znanego i uszasto-ogoniastego xD xD xD więc idziemy w dobrą stronę^^

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » czw sie 06, 2015 3:50 pm

Szkoda, że nie Prison School.

Wpisałem Dragons Rioting w google i za dużo tego ecchi to ja tam nie widzę :roll:
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2015 7:53 pm przez amsterdream, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dragons Rioting"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości