Sunstone #5

Dział dotyczący wszystkiego co "związane" z komiksem Sunstone
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Sunstone #5

Post autor: Łukasz.T » śr lip 26, 2017 3:22 pm

Obrazek
Premiera 6 sierpnia.

Kirion
Adept
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 30, 2017 5:28 pm
Status: Offline

Sunstone #5

Post autor: Kirion » wt sie 15, 2017 11:24 pm

.
Ostatnio zmieniony śr gru 20, 2023 5:35 pm przez Kirion, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Sunstone #5

Post autor: Reviolli » ndz wrz 03, 2017 9:27 pm

W sumie sam nie wiem co napisać...

Tomik przeczytałem, ale nie cały. W kilku miejscach mnie nudził, więc przerzucałem sobie parę stron dalej.

Co nie zmienia faktu że całościowo mi się podobało. I jestem zadowolony że te pięć zeszytów znalazło się na mojej półce.

Natomiast sam nie wiem czy bym zbierał dalsze arki? jeśli Kotek kiedyś w przyszłości by się zdecydował je wydać.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Sunstone #5

Post autor: Meliona » pt sty 22, 2021 8:38 pm

Jak czytałam wersję internetową, te kilka stron co kilka dni, to piąty tom wydał mi się bardzo nudny. Długo więc zwlekałam z kupnem wersji papierowej. Stanęło na tym, że miałam tomy 1-4 i tom 6, który bardzo przypadł mi do gustu. Był lekki i zabawny. Stwierdziłam więc, że to pewnie przez czytanie po trochu tak mnie ten tom 5 wynudził. Nadarzyła się świetna promocja i nabyłam ostatni tom historii Lisy i Ally. Minęło X miesięcy i w końcu wzięłam go do czytania. Odpadłam po ~30 stronach. Za nudne xD Przeczytałam tylko posłowie i siema nara, odkładam na półkę. No cóż. Uważam, że to historia na raz i nie widzę sensu do niej wracać.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Sunstone"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości