jednotomowe mangi w MM/ rozwazania o papierze

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt cze 17, 2003 5:00 pm

nyo ale jakby tak dla zapalencow tak specjalnie druknac tyle egzemplazy ile bedzie zamowien..(np. jezeli naplynie iles zamowien, powiedzmy 400 to zostana wydrukowane jezeli nie to nie). oczywiscie nie wiem czy takie cos by sie oplacalo ale fajnie by bylo (i fajnie pomazyc :wink: )

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » wt cze 17, 2003 10:28 pm

Shig pisze:Ja mam nadzieję, że nikt się nie obraził za tą książkę telefoniczną z papieru toaletowego.
A jeżeli się obraził to tylko świadczy o niewiedzy tej osoby, bo Japońskie magazyny mangowe mają właśnie taki wygląd (grubość książki telefonicznej i jakość papieru porównywalną do toaletowego - tego szorstkiego z przemiału makulatury).
Shig a kto tu sie obraza ?? Jakosc MM nie jest lepsza ;p

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » śr cze 18, 2003 12:35 pm

Shig a kto tu sie obraza ?? Jakosc MM nie jest lepsza ;p
Uwierz mi że jest. Czytałam jakiś 'Weekly Jump' czy co to tam było (mieli Naruto ;)) i tam każda manga jest na innym kolorze papieru. Są na żółtym, różowym a nawt pomarańczowym ;P i to nie takim jasnym tylkio normalnym dość mocnym odcieniem pomarańczu.
MM jest wyraźnie lepszy od tego.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » czw cze 19, 2003 6:53 pm

kurczę, niektórzy tak tu narzekają na MM, jakby było na co.
no dobra, jakość nie jest doskonała, ale przecież dobrze, że w ogóle coś mamy, nieprawdaż? ja rozumiem, że jak już coś jest, to tylko to ulepszać, ale na to potrzeba chęci (ja nic nie sugeruję! ^.^'), czasu i funduszy. __-__''

NAIYA:
'(...) i tam każda manga jest na innym kolorze papieru. Są na żółtym, różowym a nawt pomarańczowym ;P i to nie takim jasnym tylkio normalnym dość mocnym odcieniem pomarańczu.(...)'

pomarańczowym? różowym? O_o
łoj, matulu... tym bardziej cieszmy się, że u nas jakoś czytelniej. :D

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz cze 22, 2003 12:53 pm

Odpowiedz Waneko

TAK, postaramy sie, aby w "MM" czesciej goscily mangi jednotomowe, ktore
prezentowane beda tylko w "MM".

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz cze 22, 2003 2:54 pm

no coz za wspaniala wiesc. wlasnie takia odpowiedz chcialem uslyszec. i zreszta takiej sie spodziewalem bo mysle ze przez to ze sa krotsze i publikowane w calosci w M jest z nimi mniej zachodu (a moze sie myle...)

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz cze 22, 2003 4:21 pm

no i wywalczone. ;) 8)

TOTORO
Status: Offline

^^"

Post autor: TOTORO » sob cze 28, 2003 12:22 pm

A nielepiej te jednotomy...wydawać w.... tomach... ^^""" Po co meczyć mangamix :P

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » sob cze 28, 2003 4:06 pm

cii, bo się jeszcze rozmyślą! :P

TOTORO
Status: Offline

Post autor: TOTORO » sob cze 28, 2003 9:43 pm

no co ty... tacy chyba nie będą :P Jak już fani sie wyopiniowali na tak no to teraz juz tylko kupic i wydac (jakie to proste prawda :D:D:D).

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz cze 29, 2003 12:21 pm

zależy dla kogo. ;) :P

TOTORO
Status: Offline

Post autor: TOTORO » ndz cze 29, 2003 2:02 pm

no przeciez zartowalem :P

Akudie
Status: Offline

Post autor: Akudie » śr lip 09, 2003 8:12 pm

Podpisuje sie pod opinia ze wydawanie mang jedno tomowych am wiele zalet, przynajmniej dla nas fanow.
Nie czekamy dwoch wiekow by skompletowac serie, a i historie zwykle sa zabojcze.
Mysle naprzyklad o kaine pani Kaori juki, notabene mojej ulubionej rysowniczki.
A suivre...

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw lip 10, 2003 12:17 pm

Akudie pisze:Mysle naprzyklad o kaine pani Kaori juki, notabene mojej ulubionej rysowniczki.
Z tego co wiem to "Count Cain" Kaori Yuki ma więcej niż jeden tom (chyba 10 tomów w chwili obecnej), a więc nie może być zaliczony do tytułów krótkich i nadających się do druku w całości na ramach MM.

Akudie
Status: Offline

Post autor: Akudie » czw lip 10, 2003 1:56 pm

Nie, nie " count Caine" robisz wlasnie wielki blad, w ktory sama niedawno wpadlam.
"Kaine" to zupelnie inna manga, odkrylam ja przez strony ze skanami. W tej chwili jest dostepna w takiej formie jedynie w jezyku Angielskim.
A naprawde warto...
zakonczenie jest zaskakujace.
A suivre....
Ps: a z drugiej strony " count Kaine" to zbior opowiesci, mozna by zamiescic naprzyklad jedna z nich.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob lip 12, 2003 1:25 am

Akudie>>No cóż, bardzo możliwe, że jest tak jak mówisz. Muszę Ci uwierzyć na słowo. Nie jestem ani wielkim znawcom, ani wielbicielem twórczości Kaori Yuki. Jej mangi czytam tylko okazyjnie i nie mogę się poszczycić wielką znajomością wydanych przez nią tytułów. Stąd m.in mój błędny osąd w poprzednim poście.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 17, 2003 4:15 pm

A ja slyszalam taka piosenke ,,keine grenzen'' czyt. ,,Kaine'' ;P ... o takiej mandze nie slyszlalam :/ ? a moze by tu jakis Spirited Away czy tez Mononoke Hime w tomach ? ;p

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości