jednotomowe mangi w MM/ rozwazania o papierze

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Elficzka
Status: Offline

jednotomowe mangi w MM/ rozwazania o papierze

Post autor: Elficzka » sob cze 07, 2003 7:40 pm

hm... ciekawi mnie, czy jest możliwość, aby od czasu do czasu wydać w odcinkach jednotomowe mangi w MM. :roll:

'Doll' chyba jest jednotomowa?

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob cze 07, 2003 7:56 pm

Tak. Doll ukaze sie tylko w mangamixie tak jak Aladyn :]

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » sob cze 07, 2003 8:48 pm

i fajnie. bo wtedy nikt nie zaluje ze poznal tylko czesc historii, a potem jej nie wydano.
takie 1 tomowe mangi moga takze byc ciekawe i moim zdaniem w MM zawsze powinna byc jakas seria 1 tomowa (w kazdym numerze na 3 tytuly zawsze 1 reprezentowalby cos krotkiego). oczywiscie jezeli bylaby taka mozliwosc...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz cze 08, 2003 12:12 am

Zgadzam się. Jednotomowa manga mogła by być umieszczana w MM co numer. To dobry pomysł^_^

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz cze 08, 2003 1:32 pm

ho, ho...

gdyby to wszyscy się tak zgadzali! ^^

a, właśnie, to może od razu jakieś propozycje jednotomowych mang?

Aischa
Status: Offline

Post autor: Aischa » ndz cze 08, 2003 1:35 pm

Na przykład "Domu" Katsuhiro Otomo. "Kaine" "Neji" "Cruel Fairytales" Kaori Yuki.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz cze 08, 2003 6:23 pm

ooo, tak, 'Kaine' Kaori Yuki! ^^

nawiasem mówiąc, to ta mangaczka ma niezwykły talent! no, ale nie ma żadnej mangi tej artystki na naszym rynku. wstyd! :wink:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » ndz cze 08, 2003 7:40 pm

"Miyuki-chan in wonderland" CLAMPa; "Chocolate Christmas" Naoko Takeuchi noi zgadzam sie z przedmówcami ^^

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » pn cze 09, 2003 7:12 pm

Shirahime, Color, Kajika i Zetman + to co wymienili koledzy, a zwłaszcza Miyuki i Neji.
Ostatnio zmieniony wt cze 10, 2003 11:44 am przez wampirek, łącznie zmieniany 1 raz.

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » pn cze 09, 2003 7:15 pm

No nic dodac nic ujac, hehe ^^.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » wt cze 10, 2003 5:35 pm

hm... Kare - Kano ma chyba 3 tomy... ale tez nie byłoby źle, gdyby u nas wyszło :D

to samo z 'Random walk' Wataru Yoshizumi. a, właśnie, słyszał ktoś może o tym tytule? :)

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » sob cze 14, 2003 5:33 pm

łał, poprawka... Kare - Kano ma aż 12 tomów... O_o

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob cze 14, 2003 7:18 pm

no ta... mogloby byc tylko zeby zwiekszyli licze stron no i moze w przyszlosci zrobi nam sie magazynik na miare japonskich ?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 14, 2003 8:52 pm

Książka telefoniczna z papieru toaletowego?

jvege
Status: Offline

Post autor: jvege » ndz cze 15, 2003 8:53 am

Bez przesady ale jakieś dodatkowe 50 stron by się przydało. Ale wolałbym żeby tych jednotomówek było jak najmniej. Takie chistorie mi nie pasują. Ale też żeby nie było takich mang w manga-mixsie jak np. exxaxion gdzie jeden temat trwa przez sporo tomów. (nie wiem ile tomów ma exxaxion ale z 7 by wystarczyło)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz cze 15, 2003 4:40 pm

Shig pisze:Książka telefoniczna z papieru toaletowego?
Czemu nie ? Zawsze byłoby czym tyłek wytrzeć :)
jvege pisze:(nie wiem ile tomów ma exxaxion ale z 7 by wystarczyło)
Exxaxion ma póki co 4 tomy, ale podobno piąty jest już "w produkcji".

Jeśli chodzi o temat przewodni, to ja jestem za tym, aby w MM było jak najwięcej jednotomowych mang. Mnie tak rozwiązanie się bardzo podoba. A liczbę stron w MM można by rzeczywiście zwiększyć (o jakieś 20 - 30).

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz cze 15, 2003 8:53 pm

Shig pisze:Książka telefoniczna z papieru toaletowego?
;] nie bede tego komentowac ;] . TAkie jedno tomowe to np. polacy by mogli rysowac i co by sie spodobalo to wydawac ;]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn cze 16, 2003 12:26 am

Ja mam nadzieję, że nikt się nie obraził za tą książkę telefoniczną z papieru toaletowego.
A jeżeli się obraził to tylko świadczy o niewiedzy tej osoby, bo Japońskie magazyny mangowe mają właśnie taki wygląd (grubość książki telefonicznej i jakość papieru porównywalną do toaletowego - tego szorstkiego z przemiału makulatury).

Neko Maxweru
Status: Offline

Post autor: Neko Maxweru » wt cze 17, 2003 1:32 pm

Jednotomówki to świetrny pomysł. Chociaż będę musiała zbierać odtąd MM, bo kupiłam 11 i mnie wciągło. Heh... pieniążki kochane kiedy was dostanę fiu fiu

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » wt cze 17, 2003 4:42 pm

Szkoda tylko że to jest w MM a nie wydadzą :/ bo chciałoby się mieć na półce - w końcu to tylko jeden tom...

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości