Mangamix 16

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt lut 13, 2004 3:57 pm

Słucham?? Ja nie rozumiem takiego podejścia: "jeżeli nie ma być wydane w całości, to lepiej w ogole nie zaczynać czytać". O przepraszam bardzo! A kto powiedział, że nie ma być wydane w całości? Osobiście będę to kupować nawet ze świadomością, że (ODPUKAĆ!!! SPLUNĄĆ PRZEZ LEWE RAMIĘ, TFU-TFU-TFU!!!) Waneko tego nie wyda w całości. Zapowiada się kawałek genielnej mangi, więc sobie nie odpuszczę. A tych, którzy nie zagłosują tylko dlatego, ze uważają, ze i tak nie zostanie w całości wydane, po prostu ZAMORDUJĘ!!! ><"

Swoją drogą, jeżeli doczekamy się wersji tomikowej, to chciałabym wierzyć, ze dotrze ona teżdo Stalowej, w której jak zwykle NIC nie można dostać (chociaż swoją droga, moje miasteczko ostatnio zrobiło mi miłą niespodziankę - znalazłam, i to zupełnie przypadkowo, miejsce, gdzie sprowadzają Marsa!!! Może tak jeszcze i PK?...)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lut 13, 2004 4:07 pm

Yumegari chodzi mi o to że ja nie zagłosuję na GTO ale tylko dlatego ze nie będę miał kasy na taką długą serię.. a skoro seria jest długa to w połowie wydawania wiele osób kupujących może się "wykryszyć" i bedzie end mangi.. hmm no chyba że GTO jeden tom mangi podobnie jak anime jest cześcią zamkniętą, wtedy problem jest mniejszy.. Choć wiele osób i tak nie kupi bo za duże ryzyko przerwania wydawania..

PS. Jesteś również ze Stalowej Woli? Jak to możliwe że tyle osób na forkach ze Stalowej a w realu się nie znamy.. tak czy inaczej jeżeli jesteś z mojego miasta zapraszam na spotkanie jakieś :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt lut 13, 2004 4:10 pm

:shock:
Yume: to ty też ze Stalowej Woli jesteś?? :shock:
Przecież można tu kupić Mangamix, Mars, VGA, Kindola i ParaKissa jak się człowiek uprze. Poza tym mangi egmontu i część Jpf. :wink:

Ja też będę kupował GTO choćby nie wiem co... Jest to jedna z lepszych mang jakie ujrzały światło dzienne w języku polskim i nie przepuszcze żadnej okazji żeby ją kupić.

EDIT
Za wolno posty piszę... :?
Kei, masz rację, np na takim Mangazyn Forum to chyba cztery osóbki ze Stalowej urzędują...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt lut 13, 2004 4:18 pm

<offtop>
Gotenks: GDZIE MOŻNA KUPIĆ PK???? ;____: skoro tak, to po jakiego grzyba ja do Rzeszowa zawsze musze jeździć?? A o reszcie to wiem, tylko mówię o tym, czego w moim kochanem miasteczku dostaćnie mogę a Chiny Ludowe.
</offtop>

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt lut 13, 2004 4:23 pm

Hmm.. ParaKiss widziałem kiedyś pierwszy tomik w Saloniku Prasowym Ruchu na Hali Targowej. Nie wiem, czy drugi tom też się tam pokazał, ale nie zaszkodzi się popytać, może sprowadzą. Ja mangi zamawiam w większości przez internet, więc innych kiosków nie znam. Spytaj Keitaro, może jakieś zna.

Aha, zapomniałem dodać, ze Love Hinę też można było kupić :wink:

Gome za offa...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lut 13, 2004 4:38 pm

Yumegari wpadnij pod kiosk na staszka.. tam docierają rózne mangi.. jakby co wszystko mogę załatwić po znajomości :) 8) MM#16 i O!MG, i VGAi obecnie są dostępne..

PS. ale ze mnie wredny offtopowicz się zrobił.. :?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 05, 2004 4:38 pm

Dopiero niedawno udąło mi sie zdobyc 16 MM .
Bezimienny Koń okazał sie totalną porażką :? Po Śpiącym Lwie nie za wiele można wywnioskować. Jedynym miłym aspektem był kolejny odcinek GTO i artykuły.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości