Mangamix 15 już jest!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz gru 14, 2003 5:51 pm

Wracam dzisiaj ze sklepu, odruchowo patrze w skrzynke na listy i widze jakos karteczke, lece po klucze, wyciagam ja, a to awizo... Czyli gdybym wczoraj nie siedzial caly dzien przed kompem moglbym juz miec nowy Mangamix... ech... no ale skoro juz tyle wytrzymalem, to do jutra jakos wytrwam... gorzej, ze na wtorek full nauki...

EDIT

Hehe... Juz mam :D Jak na razie przeczytalem wstepniak, listy, mangi i zrobilem sobie test. Wyszlo mi cos takiego:
2 Y
2 R
2 Dż
2 K
1 O
1 L

Pomieszanie z poplataniem :shock: No ale czytajac pozniej odpowiedzi najbardziej sklaniam sie ku charakterowi Keitaro :)

O Gto nie musze chyba pisac, bo kazdy wie, ze manga ruluje, ale ten Bezimienny Kon jest taki sobie... Przeczytac mozna, ale raczej do niego nie wroce... ( w przeciwienstwie do Onizuki :D )

Dobra, zabieram sie teraz za artykuly^^

EDIT2

No i juz przeczytalem... szkoda, ze taki krotki byl... Co do samych artykulow, to jak zwykle nie ma na co narzekac... po prostu kazdy czyta sie bardzo dobrze. Szczerze mowiac, nie myslalem, ze w Czechach jest taka bida... No ale zycze im jak najszybciej jakiegos porzadnego mangowego wydawnictwa.... :) Fajny byl tez tekst o grzybkach :D Tylko szkoda, ze juz go wczesniej czytalem... Generalnie milo bylo, ale sie skonczylo... i znowu przyjdzie nam czekac ze 3 miesiace...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt gru 16, 2003 3:22 pm

Całkiem zapomniałem, że już mam wyniki ^_^'
Sheril tak jak obiecała przez gg przeprowadziła test mojej osobowości (dzięki ^^)
Oto wyniki:
3-Locke
2-Yota
2-Keitaro
2-Dzordz
1-Rei
Wyszło jak wyszło ale w kilku pytaniach połączyłbym niektóre odpowiedzi w jedną ^^'

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 16, 2003 3:44 pm

Heh, niezły rozrzut.
A tak wogóle to test jest mało wiarygodny.
W ciągu ostatniego tygodnia miałem chyba z 10 sytuacji żywcem wyjętych z VGA i stwierdzam, że o wiele mi bliżej do Yoty niż do Onizuki czy Kindaichiego.

BTW: Zacząłem czytać VGA z wyprzedzeniem. Może pozwoli mi to na uniknięcie pewnych błędów.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt gru 16, 2003 6:50 pm

nyo Shig cos mi tu dziwie wyglada. zaczales wiecej czytac VGA. chcesz sobie zmienic avek na Yote (chyba) i stwierdzasz ze widzisz do niego podobienstwo... nyo jak dla mnie dosc szokujace... czy moze masz ochote rozwinac temat? bo jestem cholernie ciekaw

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 16, 2003 8:31 pm

:shock: tez zupelnie o tym zapomnialam :P
Sheril wyszlo:
3-Onizuka
2-Rei,Locke
1-Arashi,Yota,Dzordz
:shock: heheheheh,to siem nazywa rozrzut :P 8) :twisted: :shock:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt gru 16, 2003 8:49 pm

kuso pisze:nyo Shig cos mi tu dziwie wyglada. zaczales wiecej czytac VGA. chcesz sobie zmienic avek na Yote (chyba) i stwierdzasz ze widzisz do niego podobienstwo... nyo jak dla mnie dosc szokujace... czy moze masz ochote rozwinac temat? bo jestem cholernie ciekaw
Mnie też ciekawość zjada ale może to dla Shiga zbyt osobiste sprawy. Co Shig, podzielisz sie z nami tymi rewelacjami ?
Tylko żeby offtopa nie było ^^ (nowy temat? :wink: )

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 16, 2003 11:48 pm

Setokun pisze:
kuso pisze:nyo Shig cos mi tu dziwie wyglada. zaczales wiecej czytac VGA. chcesz sobie zmienic avek na Yote (chyba) i stwierdzasz ze widzisz do niego podobienstwo... nyo jak dla mnie dosc szokujace... czy moze masz ochote rozwinac temat? bo jestem cholernie ciekaw
Mnie też ciekawość zjada ale może to dla Shiga zbyt osobiste sprawy. Co Shig, podzielisz sie z nami tymi rewelacjami ?
Sytuacja niemal identyczna jak w VGA tom #1.
Nie miałem odwagi powiedzieć dziewczynie, że bardzo mi się podoba. Niedawno dowiedziałem się, że chodzi z chłopakiem, który poznał ją dzięki mnie.
Dałem plamę na całej linii po raz kolejny, a wszytko przez to, że jak mi się podoba jakaś dziewczyna to za cholerę nie potrafię jej tego powiedzieć. Myślałem, że mi ta nieśmiałość do kobiet już dawno minęła.

Ale kij z tym.
Sprawy prywatne na bok, bo zrobi nam się tu kącik "Nikt mnie nie kocha, mam strasznego doła, chyba się potnę" :P
Ponoszę tego avka jakiś czas a jak mi minie złość na samego siebie to zmienię na coś bardziej optymistycznego (Mam nadzieję, że pomoże mi w tym "Maciek - Komix: Rewelacja". Oby tylko mandra go szybko wydała.) :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 01, 2004 3:37 pm

Ciekawe czy w kolejnym numerze bedzie też psycho zabawa tyle że z charakterami mangowych bohaterek?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość