Mangamix 15 już jest!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Lilu
Status: Offline

Mangamix 15 już jest!

Post autor: Lilu » pt lis 28, 2003 3:19 pm

W numerze (podwojna porcja Bezimiennego Konia)
Calkiem spory odcinek GTO. Trzeciego tytulu na razie brak, ale pewnie od nowego roku wejdzie DETEKTYW JEZ-samuraj.
W czesci publicystycznej PSYCHOTEST dla facetow - sprawdz, jaka postac mangowa przypominasz.
MANGA w Czechach
Wizyta w Palacu Cesarskim - dowiadujemy sie czegos o zyciu
ksiezniczki MASAKO.
Wspominamy pazdziernikowe i listopadowe
imprezy mangowe.

OSTATECZNE WYNIKI ANKIETY
Wiadomo juz, ze jako drugi tytul po Paradise Kiss pojawi sie LOVE HINA. (Jak dobrze pojdzie jeszcze przed Sylwestrem).

Obrazek

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 28, 2003 3:44 pm

Super fani LH napewno się ucieszą^^ Mam nadzieję że jutro będzie w moim kiosku :)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pt lis 28, 2003 4:06 pm

Gwa! A ja jutro kiosków nie opuszczę!!!!! Czekam z wielką niecierpliwością!

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt lis 28, 2003 5:11 pm

Oczywiście teraz muszę czekać, aż mi przyślą.. Mam nadzieje, że to będzie w poniedziałek.
HURA! LH wygrało! Nie będę musiała wydawać więcej kasy ^ ^. No, ale moja radość to nic w porównaniu z radością tych wszystkich, co będą zbierać LH...
Szkoda że nie ma jakiejś nowej mangi; Mangamiks został zmonopolizowany przez Soryo Fuyumi :( Dobrze że jest jeszcze GTO :twisted:
Czemu psychotest tylko dla facetów? :evil: I tak go sobie zrobie, nawet jesli pytania bedą tendencyjne 8)
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 28, 2003 5:26 pm

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XD



Niech szczezną fani Sakury, wygraliśmy!!! XD(mam nadzieję, że Waneko nie przerwie serii w połowie Xd)

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » pt lis 28, 2003 6:36 pm

kto juz ma 15 numer ?

zastanawiam sie czy szukać jutro czy poczekac do poniedziałku

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » pt lis 28, 2003 7:29 pm

O rany! Ale się cieszę! LH i CCS będą wydane ^^! Super~! JES! JES! JES! ^^V
Ja mam już mangamix ^^ i muszę powiedzieć, że jest świetny!
Wierzyłem w takie zakończenie! ^^
Na pytanie, który tytuł chcecie oglądać w tomikach, 86% z Was odpowiedziało, że "Paradise Kiss", na drugim miejscu "Love Hina" - 41%* głosów, co oznacza, że już niedługo rozpoczniemy tomikową edycję tego tytułu. Fani "CCS", nie rozpaczajcie! W związku z tym, że Wasz ulubiony tytuł zdobył niemało, bo aż 31% głosów, postaramy się go wydać - być może już w przyszłym roku.
* Uwaga! Takie procentowe wyniki głosowania wynikają z faktu, że można było głosować na więcej niż jeden tytuł!"
Ostatnio zmieniony pt lis 28, 2003 7:39 pm przez Zei-chan, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 28, 2003 7:32 pm

W podkarpackim powinno jutro być (MM zawsze szybko się u nas pojawia^^)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 28, 2003 7:40 pm

Zei-chan pisze:LH i CCS będą wydane ^^
ke? Albo ja żle zinterpretowałam tekst, albo ty, Zei. :d Będzie wydana tylko love Hina, tak? ~_____~'''

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt lis 28, 2003 7:41 pm

XDD Love Hina . Wygraliśmy . Jech jech .
Psychotest to może być ciekawa sprawa . Unas jeszcze dzisiaj nie było ale jutro sprawdze .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 28, 2003 7:51 pm

idiotka pisze:
Zei-chan pisze:LH i CCS będą wydane ^^
ke? Albo ja żle zinterpretowałam tekst, albo ty, Zei. :d Będzie wydana tylko love Hina, tak? ~_____~'''
Nyo ja rozumiem że CCS wkrótce też się pojawi :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt lis 28, 2003 7:52 pm

WOOOW !!! To najlepsza wiadomosc jaka dzisiaj dostalem :D Po prostu miod dla uczu (dla oczu przed sylwestrem :) ). HURRAAAA I jeszcze duzy odcinek GTO, po prostu suppa!!! I czego chciec wiecej...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 28, 2003 7:57 pm

_Keitaro_ pisze: Nyo ja rozumiem że CCS wkrótce też się pojawi :)
Który odcinek tekstu tak interpretujesz? ~____________~''''''

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 28, 2003 8:10 pm

Fani "CCS", nie rozpaczajcie! W związku z tym, że Wasz ulubiony tytuł zdobył niemało, bo aż 31% głosów, postaramy się go wydać - być może już w przyszłym roku.
Ten kawałeczek^^ Jak piszą że się postarają to chyba raczej wydadzą.. tak mi się wydaje :roll:

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » pt lis 28, 2003 8:12 pm

O, ten : (o CCS)
"W związku z tym, że Wasz ulubiony tytuł zdobył niemało, bo aż 31% głosów, postaramy się go wydać - być może już w przyszłym roku. "
Należy teraz tylko nie tracić nadziei ;P

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt lis 28, 2003 8:17 pm

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ :D SUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :D Raduje się serce raduje się dusza kiedy LOVE HINA na polski rynek rusza. Sorki za te rymy częstochowskie ale nie wiem jak opisać moją radość. Let the dream come true czyli marzenie staje się rzeczywistością. Wielkie brawa i wielkie domo arigato dla WANEKO. Obojętnie czy będzie jeszcze przed czy po nowym i tak kupię. Tak jak ten Mangamix który zawiera tak fantastyczną wiadomość który oczywiście kupię zaraz jak się pojawi w Zabrzu (jeśli go nie będzie to jadę do komiksiarni). Tym bardziej że ciekawią mnie dalsze losy Onizuki.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lis 28, 2003 8:21 pm

Keitaro, Zei -> @o@ Nie widzę tego tekstu w tym temacie, a na główną nie zaglądam. ;] Niech oni się napierw postarają te zaczęte serie doprowadzić do końca, potem mogasię brać za Sakurcię. -___-;;

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt lis 28, 2003 8:52 pm

O___o lol.no to sie ciesze,ze LH wygralo,spokoj na forku bedzie 8) Shig nie bedzie aferzyl;P
nom ciekawe kiedy w szczecinie MM sie ukaze,helhel,niemoge sie doczekac kiedy dorwe go w swoje lapki^^(szkoda tylko ze nie wiem skad wezme szmal na niegoO_O')

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt lis 28, 2003 9:38 pm

Ja mam nadzieję że w Zabrzu MM będzie już jutro.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lis 28, 2003 11:20 pm

Sheril pisze:Shig nie bedzie aferzyl;P
Kindola przerywają, więc będę nadal aferzył (nawet nie wiem czy to poprawna językowo forma) :evil:

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości