Mangamix 15 już jest!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » pt lis 28, 2003 11:58 pm

o! *_* Mam nadzieje ze juz jutro bedzie u mnie! ^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » sob lis 29, 2003 10:18 am

Z tego względu że nie mam jeszcze MM to kieruję pytanie do Lilu - jak, i wogóle czy można już teraz składać zamówienia na Love Hina, czy zostaną wydane wszystkie tomy :twisted: oraz czy okładki itp. ulegną zmianie czy będą miały wygląd oryginalny????

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lis 29, 2003 10:32 am

u mnie tez niestety jeszcze nie ma, ale moze w poniedzialek... w kazdym badz razie dobrze, ze Lilu podala wyniki, w innym wypadku nie wytrzymalbym chyba
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob lis 29, 2003 11:41 am

snow_wolf_ pisze:Z tego względu że nie mam jeszcze MM to kieruję pytanie do Lilu - jak, i wogóle czy można już teraz składać zamówienia na Love Hina, czy zostaną wydane wszystkie tomy :twisted: oraz czy okładki itp. ulegną zmianie czy będą miały wygląd oryginalny????
Narazie zamowien nie mozna jeszcze skladac, a co do reszty to juz wysylam maila do Waneko :)

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » sob lis 29, 2003 1:34 pm

Łohoho, a ja już mam ;D Z samego rana poleciałam do kiosku i był, nowiutki MM *-*
Ale jakos taki krótki mi sie wydaje, za szybko go przeczytałam ;P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 29, 2003 4:25 pm

Tak, pewnie, a ja mam w pon. tak do szkoły że jeszcze emp jest zamknęty :evil:

I bede musiała do 17.00 czekać aż :shock: :evil:

Buuu, zdechne z niecierpliwości :?

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob lis 29, 2003 5:04 pm

Id -> Waneko w ten sposób mówi , że Card Captor Sakura pojawi się w przyszłym roku. Dokładnie nie wiadomo kiedy , ale manga trafi do sprzedarzy.

Przynajmniej tak było , kiedy pytałem się ich kilka tygodni temu , a nie wydaje mi się , żeby coś im się odwidziało.


Co do Mangamixu... Mnie osobiście cieszy jedna rzecz. A mianowicie , że ten numer jest zdecydowanie kierowany do chłopkaów. Test psychologiczny to całkiem niezła zabawa (mnie wyszedł Onizuka) , a oprucz tego dwie mangi shonen - czyli GTO i Bezimienny koń. Oby tak dalej.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 29, 2003 5:40 pm

Krzych Ayanami pisze:oprucz tego dwie mangi shonen - czyli GTO i Bezimienny koń. Oby tak dalej.
Bezimienny to shonen :shock:

Nie wiedziałam 8)

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » sob lis 29, 2003 6:31 pm

ja też nie ....

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob lis 29, 2003 8:08 pm

Kira the Demon pisze:
Krzych Ayanami pisze:oprucz tego dwie mangi shonen - czyli GTO i Bezimienny koń. Oby tak dalej.
Bezimienny to shonen :shock:

Nie wiedziałam 8)
Chyba shonen-ai. A to już zasadnicza różnica. To oznacza że tytuł ten dla facetów raczej nie jest

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob lis 29, 2003 8:23 pm

Chyba shonen-ai. A to już zasadnicza różnica. To oznacza że tytuł ten dla facetów raczej nie jest
Takashi. Jedna prośba. Przeczytaj najpierw umieszczony w Mangamixie rozdział , a później zacznij wydawać opinię , czy moja kalsyfikacja jest słuszna , czy też nie. Dobrze ? To ułatwi pare rzeczy.

Na razie chyba uważasz , że autorka może nasysować shojo , może narysować shonen-ai. Ale shonen to już za cholorę , takie przypadki są wykluczone.

Ja rozrużniam te gatunki.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » sob lis 29, 2003 8:45 pm

A już się wystraszyłam O_o
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob lis 29, 2003 9:05 pm

Krzych Ayanami pisze:
Chyba shonen-ai. A to już zasadnicza różnica. To oznacza że tytuł ten dla facetów raczej nie jest
Takashi. Jedna prośba. Przeczytaj najpierw umieszczony w Mangamixie rozdział , a później zacznij wydawać opinię , czy moja kalsyfikacja jest słuszna , czy też nie. Dobrze ? To ułatwi pare rzeczy.

Na razie chyba uważasz , że autorka może nasysować shojo , może narysować shonen-ai. Ale shonen to już za cholorę , takie przypadki są wykluczone.

Ja rozrużniam te gatunki.
Sorki Krzychu :oops: . Dzięki za uwagę, bo rzeczywiście jeszcze nie przeczytałem MM (którego na Śląsku wciąż jeszcze nie ma). Na przyszłość będę się starał wydawać mniej pochopne oceny.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » ndz lis 30, 2003 4:42 pm

Lilu pisze:
snow_wolf_ pisze:Z tego względu że nie mam jeszcze MM to kieruję pytanie do Lilu - jak, i wogóle czy można już teraz składać zamówienia na Love Hina, czy zostaną wydane wszystkie tomy :twisted: oraz czy okładki itp. ulegną zmianie czy będą miały wygląd oryginalny????
Narazie zamowien nie mozna jeszcze skladac, a co do reszty to juz wysylam maila do Waneko :)
Oki. Wielkie dzięki^^

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz lis 30, 2003 8:47 pm

MM 15 na Śląsku już się pokazał. Właśnie dzisiaj go kupiłem w komiksiarni na katowickim dworcu. Rzeczywiście tam mają wszystko wcześniej niz inni nawet w empie jeszcze mają stary numer. O zawartości nie będę pisał bo jeszcze nie przeczytałem w całości a także po to, żeby nie spoilerować. Wypowiem się trochę później.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn gru 01, 2003 1:04 pm

nyo ja juz zlozylem zamowienie na MM15 jutro powinno byc :D
wogole to sie zgubilem... myslalem ze MM wyjdzie za miesiac ^^'' jak ten czas leci

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 01, 2003 1:20 pm

Ja dziś zakupiłem MM.. wieczorem będzie przyjemna lektura :D Tak szczerze to ja nawet nie staram się pamiętać co kiedy wychodzi.. zawsze na forum sprawdzę i na stronce^^

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pn gru 01, 2003 1:27 pm

A ja nie miałam dostępu do netu :( i nie wiedziałam, że już jest. Zobaczyłam w kiosku, jak wracałam z wykładów, ale zabrakło mi 50gr.! :evil: :evil: :evil: (kupię wieczorkiem :D ) A tak na marginesie: bardzo podoba mi się kolorystyka okładki :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 01, 2003 1:56 pm

Kei: Moglbys uchylic rabka tajemnicy i powiedziec gdzie kupiles?? Bo bylem w 2 kioskach i w kazdym byl jeszcze stary, a ten kolo mnie to zamkiety jest...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn gru 01, 2003 2:06 pm

Przeczytałam :D
Onizuka is the best!!! Oby wydali to w tomikach (i doprowadzili dom końca :P )
Swoją droga w psychoteście wyszło mi właśnie że jestem Onizuką (jak wygląda dziewczyna-Onizuka? :wink: )
Koń mnie zawiódł :(
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości