Kolejna manga Soryo Fuyumi?!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz paź 12, 2003 11:27 am

Madoka pisze:po Bezimiennym Koniu maja być jeszcze jakies dwie mangi Soryo Fuyumi.
:shock:
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 12, 2003 1:39 pm

Shig pisze:
Madoka pisze:po Bezimiennym Koniu maja być jeszcze jakies dwie mangi Soryo Fuyumi.
:shock:
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Oto krzyk desperacji :wink:

Kochane Waneko prosimy Was serdecznie o troszke wieksze zróżnicowanie autorów. Wiemy że niełatwo dogodzić wszystkim, ale ciągłe promowanie jednej autorki nie jest najlepszym rozwiązaniem :wink: :roll:

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » śr gru 03, 2003 9:23 am

Bosh znofu?! Ja wiem, że ta autorka ma talent, ładnie rysuje i tworzy ciekawe historie ale BEZ PRZESADY! Ja tam akurat lubię Marsa i Doll ale są ludzie, którzy jej nie lubią i chociażby z myślą o nich możnaby dać coś nowego. Przeciesh Waneko chyba nie chce się ograniczać tylko do 2 -3 twórców?

Cieszę się w sumie, że w MM są pokazywane mangi mniej znanych autorów, ciekawe pozycje, którymi zapewne nikt sam z siebie by się nie zainteresował ale proszę o więcej różnorodności. :D

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr gru 03, 2003 10:45 pm

Madoka pisze:w trzecim tomie Marsa na samym końcu było napisane że po Bezimiennym Koniu maja być jeszcze jakies dwie mangi Soryo Fuyumi.
To już szczyt przesady :twisted: . Nie - nie mam nic przeciwko twórczości Pani Fuyumi ale można byłoby troche poczekać z publikacją jej nastepnych tytułów a w zamian za to dać mangi innych autorów.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr gru 03, 2003 11:29 pm

Shig pisze: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Proszę państwa! Oto jestśmy świadkami pierwszego w historii naszego kraju, tak dosadnego okrzyku polskiego fana PRZECIWKO wydaniu mangi!

to duża generalizacja i uproszczenie - ale jednak!

a tak na marginesie, to ja też już czuję przesyt, przeczytałabym sobie coś bardziej "męskiego" i niekoniecznie komedię :)

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » ndz gru 07, 2003 3:54 pm

Mitsuishi pisze:A tak na marginesie, to ja też już czuję przesyt, przeczytałabym sobie coś bardziej "męskiego" i niekoniecznie komedię :)
Ja z chęcią przeczytałabym sobie coś męskiegoi może komedię XDD Moim zdaniem komedie są najlepszym, co może być w mandze... I jeżeli ma jeszcze błyskotliwy humor, to ja się pod tym podpisuję^^

Go, go, Waneko! Znajdźcie nam coś męskiego, komegia mozę być, tylko nie w stylu "Love Hina", bo mi się nudzi humor z damskimi gaciami w tle... Co za dużo, to nie zdrowo (wszak mamy już Onizukę, LH i VGA... nie sądzicie, zę wystarczy na razie romansów dla chłopaków? Dajcie cos dla prawdziwych mężczyzn!) Może jakieś SF? Albo fantasy?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz gru 07, 2003 4:46 pm

Yumegari pisze: Dajcie cos dla prawdziwych mężczyzn!)
Saiyuki is the best! :D :twisted:

Tylko jest jeden problem... aby wszystko ładnie zrozumieć potrzebne jest jeszcze Saiyuki Gaiden i Saiyuki Reload.

Bez nich też się można obejść ale wszystkie razem by pięknie wyglądały :shock: :twisted:

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » ndz gru 07, 2003 8:46 pm

Z panią SF to nie jest taka prosta sprawa. Ostatnio przeczytałam sobie jej trzy 'jednoaktówki' na Storm in Heaven (http://www.storminheaven.net/sih/scans-eng.htm) i muszę przyznać, że stać ją na coś rzeczywiście interesującego. Już nie mówiąc, że Eternal Sabbath to też coś zupełnie innego niż Mars o Doll nie wspominając. Więc nie rzucajmy się aż tak na tę autorkę, bo mnóstwo zależy od tego co nam akurat Waneko zaproponuje. Na marginesie dodam, że Doll mnie zmęczyła doszczętnie. (Żeby nie było, że mówię z pozycji zaślepionego fana)

P.S. Saiyuki to ma być coś dla prawdziwych mężczyzn? Hłe, hłe, hłe...:)

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pn gru 08, 2003 5:07 pm

To zależy, kogo za prawdziwego mężczyznę uznamy ;D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 08, 2003 7:30 pm

Saya pisze: P.S. Saiyuki to ma być coś dla prawdziwych mężczyzn? Hłe, hłe, hłe...:)
Eee... a nie? :shock: 8) :twisted:

Nie ważne 8)

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » czw gru 11, 2003 8:59 am

No wiesz Saiyuki to klasyk...w kręgach miłośniczek bishonenów....Prawdziwe mangi dla facetów wyglądają jednak trochę inaczej. :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw gru 11, 2003 8:58 pm

Saya pisze:No wiesz Saiyuki to klasyk...w kręgach miłośniczek bishonenów....Prawdziwe mangi dla facetów wyglądają jednak trochę inaczej. :)
Eeee... to ja najwidoczniej o czymś nie wiem :? :shock:

Ale za berdzo schodzimy z tematu, niedługo bedą krzyczeć 8)

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » pt gru 12, 2003 9:23 am

A niech krzyczą :)

Nie mówię, że Saiyuki to nie shonen. To jest shonen, ale jakimś dziwnym trafem to fanki jaojców sprowadzają Sayuiki z zagranicy, nie fani czystej akcji. I to daje człowiekowi do myslenia :) (No ale jak ktoś już zauważyl fanki jaoi to dziwne zwierzęta, które wszędzie zobaczą homo ^.^) Ja wiem tyle, że ten akurat tytuł to mekka jaoistek.

Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » pt gru 12, 2003 6:24 pm

Ja tam bym tej autorki jeszcze bardzo chętnie zobaczyła Nanę i po tym koniec.

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob gru 13, 2003 12:33 pm

Nanę? A propos czego to było? Bo z tego, co wiem, "Nana" jest autorstwa Ai Yazawy, a nie panie Souryou... Chyba, ze mówisz o czymś innym.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sty 03, 2004 7:19 pm

Boshe niech wydadza jej cala kolekcje to wogole nabiore ochydy(bede pisac jej listy w ktorych napisze ZABIJE CIE nie wydawaj juz nie rysuj juz ) do tej autorki ...... ale artboczki to powinni wydac ;] jezeli wogole sa ?

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » ndz sty 04, 2004 4:33 pm

No to może jakiś twardy cyberpunk, jak np. "NOISE!", czy "BLAME"?

I błagam zostawcie EMPIKI.

cecylka
Status: Offline

Post autor: cecylka » ndz sty 11, 2004 11:52 pm

ech, może najpierw skończmy wydawać marsa, a w mangamiksie jakąś komedię, albo horror, albo przygodę jakoś dajmy?
tak by było chyba najlepiej, ne?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 12, 2004 11:30 am

tak zgadzam się i popieram 8) science fiction albo fantasy rlz 8)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn sty 12, 2004 12:12 pm

i horror Keit i horror

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości