Kolejna manga Soryo Fuyumi?!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Gość
Status: Offline

Kolejna manga Soryo Fuyumi?!

Post autor: Gość » sob paź 04, 2003 4:45 pm

Comyślicie o kolejnej mandze spod szyldu Soryo Fuyumi.
Ja osobiście już się jej naczytałam.
Może wydawnictwo wreszcie oderwie się choć na chwilę od tej autorki i da coś nowego. Nie mam wielkich aspiracji co do tytułów (ale miło by było gdyby jakieś Fantasy się pojawiło - ale nie Magical Girls - może Berserk?)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob paź 04, 2003 5:14 pm

ja jestem za Berserkiem, ale akurat ta manga pani SF mnie interesuje, bo to podobno jakis side-stroy z Marsa :)

Krzychu -> tak, wiemy, ze Barserk ci sie nie podobal i wolisz cokowliek innego (a najlepiej Utene). ;)
Ostatnio zmieniony sob paź 04, 2003 5:15 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob paź 04, 2003 5:14 pm

Fakt nie długo nastąpi totalny przesyt mangami Soryo Fuyumi.
Ale tu chodzi o rozwinięcie jednego z watków Marsa , wiec narazie nie narzekam.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 04, 2003 9:14 pm

Bezimiennego mozna przeżyć bo bedzie w nim Rei :twisted: 8)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob paź 04, 2003 11:12 pm

Kira the Demon pisze:Bezimiennego mozna przeżyć bo bedzie w nim Rei :twisted: 8)
dokladnie^^jak zwykle sie z Kira zgadzam^^ :twisted:

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz paź 05, 2003 3:49 pm

Na swoje nieszczęście wiem, o co chodzi w tej mandze, bezmyślnie przeczytałam kiedyś krótkie streszczenie. :? Ale wydaje mi się, że powinna być niezła - o ile nie jest za długa.

if

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 05, 2003 5:05 pm

Bezimienny ma jeden tom z tego co wiem ( a może się myle? ) 8)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz paź 05, 2003 6:46 pm

To na pewno, o ile pamiętam wydane toto zostało w jednym tomie z jakimś innym opowiadaniem (opowiadaniami?), pytanie tylko czy komiks będzie gościć w Mangamiksie dwa czy pięć razy. Ta druga opcja jest raczej mało zachęcająca... ;)

if

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » ndz paź 05, 2003 6:56 pm

Bezimienny koń ma tylko jeden tom , ale mnie martwi co innego. Podobno na Asukonie zapowiedziano wydanie kolejnej mangi Fuyumi pod tytułem Nene. Na początku myslałęm , że chodzi o "Nane" Yazawy to się ucieszyłem , ale jak się wczytałem -> Waneko chciałoby wydać więcej tytułów autorki "Marsa" i "Doll", m.in. "Nenę" to mnie o mało szlak nie trafił. Ja naprawdę rozumiem , że wydawnictwo musi wydawać kolejne tytuły... Ale to się żygać chcę jak się słyszy , że jedna autorka ma być wydawana do oporu ! Przy całej sympati do Marsa to już jest przegięcie !

Przecież Fuyumi coraz bardziej się nudzi ! dlaczego nie wyjdą z nowym tytułem Yazawy , skoro zdobyła więcej głosów w ankiecie od Marsa ?!?!?!?!

PS. info z Wraka.
Ostatnio zmieniony ndz paź 05, 2003 7:02 pm przez Krzych Ayanami, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 05, 2003 7:02 pm

Również uważam, że za wydawaniie tylu tytułów jednej autorki nie jest zbyt dobre.. :? Chciałbym teraz coś nieznanego, awangardowego i trudnego w odbiorze :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz paź 05, 2003 7:07 pm

moja cierpliwosc jest juz na wyczerpaniu :evil: nie dosc, ze Doll czytalem na sile, to jak uslyszalem o bezimiennym horsie to normalnie krew sie we mnie zagotowala :evil: a tu mnie jeszcze nowym tytulem dobijaja... gdyby nie gto przestalbym kupowac Mangamix :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz paź 05, 2003 7:10 pm

A ja bardzo chcialabym zobaczyc Nane w wersji tomikowej >< O Nene jak narazie nic nie wiem ale faktycznie czytelnicy zaczeli narzekac juz na Doll, a tu jeszcze wyjdzie Bezimienny kon no i niby ta Nene :/

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz paź 05, 2003 7:12 pm

Naprawdę mogliby już dać coś świeżego. I najlepiej nie szojca. Coś dla dorosłych może... Nie, nie o hentaja bynajmniej mi chodzi, zbole. ;P Coś w stylu Jeża, tylko o innej tematyce. :]

if

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 05, 2003 8:07 pm

No ja np chciałabym zobaczyć wtomach Saiyuki, albo Yami no Matsuei :twisted: :twisted: :twisted:
Ale fakt Fuyumi jest już troche za dużo :?

K. Basiak
Status: Offline

^^

Post autor: K. Basiak » ndz paź 05, 2003 8:55 pm

he he he, ludziki przeciez mogliby wydac cos pani S.F NIE-shojowego ^^ Np. Ethernal sabath... bardzo dziwne, bardzo zakrecone i bardzo w porzadku (sa skany jak ktos chce to niech sobie znajdzie (tomy 1-2...) taki thriller science fiction

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn paź 06, 2003 7:53 pm

ja najchetniej zobaczylbym cos horrorowatego. dlatego strasznie we wszelkich ankietach zawsze wpisuje 3x3 eyes :) i z tego co sie tam plotkuje to moze wydadza wkoncu. ale cos takiego w MM tez by sie przydalo.
jakas naprawde zwariowana komedia (taka na maxa walnieta) tez bym nie pogardzil:D

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » wt paź 07, 2003 12:13 pm

Kira the Demon pisze:No ja np chciałabym zobaczyć wtomach Saiyuki, albo Yami no Matsuei :twisted: :twisted: :twisted:
Za wydaniem Saiyuki podpisuję się obiema rękami :twisted: , ale Yami no Matsuei jakoś mnie nie ciągnie, z tego co wiem to shonen ai... (a moze sie mylę?)
kuso pisze:ja najchetniej zobaczylbym cos horrorowatego. dlatego strasznie we wszelkich ankietach zawsze wpisuje 3x3 eyes i z tego co sie tam plotkuje to moze wydadza wkoncu. ale cos takiego w MM tez by sie przydalo.
Wątpię w wydanie 3x3 Eyes... Bardzo lubię ten tytuł ale seria jest strasznie długa, z tego co wiem trzydzieści kilka tomów. Ja bym chciał zobaczyć Saiyuki lub jeśli coś horrorowatego to np. taki Island byłby w sam raz :twisted: .

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 10, 2003 6:24 pm

Yami no matsuei to podobno shojo zalatujące shonen-ai (czyli na jedno wychodzi :P) Czytałam tylko mały kawałek to nic nie powiem na ten temat :)

I ja bym widziała Nanę w MM albo od razu w tomikach... Yazawa Ai jest genialna i jeszcze mi sie nie przejadła tak jak pani Soryo :? ile można to czytać? Niech mi ktoś zapoda linka do tego Ethernal Sabbath...:)

Dlaczego nikt nic nie wyda horrorowatego ja się pytam? Też na to narzekam. Bedę się o tego Ringa z JPF modlić ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 11, 2003 4:18 pm

Ineluki pisze: Yami no Matsuei jakoś mnie nie ciągnie, z tego co wiem to shonen ai... (a moze sie mylę?)
No może troszeczkę :wink: , ale to przede wszystkim doskonała komedia :D :twisted: ( Tsuzuki jest the best :twisted: )

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 12, 2003 10:37 am

Tsuzuki Rules!

BTW; w trzecim tomie Marsa na samym końcu było napisane że po Bezimiennym Koniu maja być jeszcze jakies dwie mangi Soryo Fuyumi.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości