LH czy CCS?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Która pozycja ma się ukazać w tomach?

Love Hina
31
38%
Love Hina
31
38%
Card Captor Sakura
10
12%
Card Captor Sakura
10
12%
 
Liczba głosów: 82

_Keitaro_
Status: Offline

LH czy CCS?

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 2:31 pm

PK vs LH rozstrzygnięte. Czas na kolejną konfrontację^^ (aż boję się wyników^^")

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 24, 2003 2:39 pm

LOVE HINA
dlaczego? bo tak ;P Czytalam calosc tego i tego (no, ccs nie mam 8 tomu :/) i moge z czystym sercem stwierdzic, ze lh podoba mi sie o wiele bardziej ;)
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2003 2:39 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr wrz 24, 2003 2:39 pm

Odpowiedz jest oczywista: LOVE HINA. Tylko, jak bedzie nastepna ankieta w mangamixie, zeby polscy fani nie lekcewazyli przeciwnika, bo znowu sie przejada...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 24, 2003 2:47 pm

Ja głos na LH, bo nie miałabym kasy na Sakure, a tak to chociaż inni sobie LH kupią

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 2:52 pm

LH - musi być coś dla facetów.

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » śr wrz 24, 2003 2:55 pm

LH, zostałam przekupiona :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 3:00 pm

Ja chcę obydwa tytuły :lol: Co nie zmienia faktu że fani CCS chyba przysnęli.. Jak tak będzie dalej to nie ma co się dziwić że CCS nie wydadzą nigdy. Fani LH są zdecydowani i ruszyli pełną parą z akcją rozpowszechniającą ten tytuł..

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 5:15 pm

Bezkompromisowo Love Hina!. Jak to ujął Krzychu, to coś dla facetów, a trzeba powiedzieć że jest na czym oko zawiesić 8). Trudno by mi było się teraz poddać... walczyłem o Love Hina od początku, będę walczył do końca ;)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 5:44 pm

Nie wiem na co liczą fanki Sakury , ale dla nas obecna ankieta to "być albo nie być". Mamy ostatnią szansę na wydanie LH u nas i musimy ją wykorzystać. Dlatego też przekonujemy do niej innych.

A , że wielbicielkom Sakury na tym nie zależy...

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 6:05 pm

Krzych Ayanami pisze:A , że wielbicielkom Sakury na tym nie zależy...
... to już nie nasza wina :P. Ja się cieszę że nasza akcja dla Love Hina narazie się powodzi!

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 24, 2003 6:30 pm

krzych ayanami pisze:LH - musi być coś dla facetów.
snow wolf pisze:Love Hina (...) to coś dla facetów
czy moge poprosic admina teog forum o przyznanie mi rangi 'babochlop'???? :P

tak calkiem btw - nudzilam sie i zrobilam
to , ktos tu jest do bani - ja albo moj fotoshop :P No, ale w kazdym razie sie staram :mrgreen:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 6:43 pm

idiotka pisze:tak calkiem btw - nudzilam sie i zrobilam to , ktos tu jest do bani - ja albo moj fotoshop :P No, ale w kazdym razie sie staram :mrgreen:
Wow! idi.. mi się to bardzo podoba! Świetna grafa :D
Ale tego obrazka co go umieściłaś to nie mam... mogę wiedzieć z kąd go masz (o dziewczynach mówię :twisted: )??

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 6:50 pm

Ależ Id. Jesteśmy bardzo wdzęczni , że Ty , Kicia czy Kira udzielacie nam swego popracia. Ale jakby nie było LH to zdecydowanie manga shonen.



A. I ładna tapetka , gratulacje.
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2003 6:55 pm przez Krzych Ayanami, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 24, 2003 6:55 pm

stad ->ani hina

no prosze... 0 glosow na ccs? O_o' Cos mi mowi, ze to bedzie latwa walka ;p

tak zupenie btw - jesli znacie strony na ktorych sa tapety z krajobrazami to moglibyscie wyslac mi ich adresy na priv?

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 7:04 pm

idiotka pisze:stad ->ani hina

no prosze... 0 glosow na ccs? O_o' Cos mi mowi, ze to bedzie latwa walka ;p

tak zupenie btw - jesli znacie strony na ktorych sa tapety z krajobrazami to moglibyscie wyslac mi ich adresy na priv?
Dzięki za namiary, a jeśli chodzi o krajobrazy to postaram się coś w rewanżu znaleść. Co do "łatwej walki". Miejmy nadzieję że będzie łatwa ;), jednak trzeba wszystkich namawiać do głosowania, a to z tego prostego powodu, że niektórzy mogą "przespać" głosowanie, a inni znowu uznają że "ten jeden (ich głos) nie zrobi różnicy na końcowym wyniku". Oby takich fanów było jak najmniej!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 24, 2003 7:55 pm

Krzych Ayanami pisze:Ależ Id. Jesteśmy bardzo wdzęczni , że Ty , Kicia czy Kira udzielacie nam swego popracia. Ale jakby nie było LH to zdecydowanie manga shonen.



A. I ładna tapetka , gratulacje.
przepraszam bardzo,ale ja tez jestem za wydaniem LH gdzie juz nie raz zaznaczalam!! :twisted: LH bardziej mi przypadl do gustu i napewno bede kupowac ta mange a Sakure to nie jestem pewna,pewnie zal mi by kasy bylo :?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr wrz 24, 2003 8:03 pm

Love Hina.
Mam nadzieję, że ci co ostatnio nie zagłosowali bo "LH to pewniak" nie zlekceważą tym razem przeciwnika i zagłosują.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr wrz 24, 2003 8:07 pm

No, ja też na LH... (niech już wam będzie :wink: )
Raczej tego nie kupię, bo jak tak będę wszystko kolekcjonować, to nie wyrobię finansowo. Ale pomyślałam sobie tak: jeśli miałabym kasę, to co prędzej bym kupiła: CCS czy LH? Doszłam do wniosku, że LH.
Tak więc głos pójdzie ode mnie na "Keitaro i spółkę". Trochę przez to, że nie raz uśmiałam się czytając tą właśnie mangę, a trochę przez sympatie do męskiej części naszego forum (no, im też się coś od życia należy - wkoło tylko ParaKissy, Marsy i inne Fushigi Yuugi... jeszcze nam zniewieścieją i co będzie? ;P)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 8:22 pm

Mitsuishi pisze:(...)Trochę przez to, że nie raz uśmiałam się czytając tą właśnie mangę, a trochę przez sympatie do męskiej części naszego forum (no, im też się coś od życia należy - wkoło tylko ParaKissy, Marsy i inne Fushigi Yuugi... jeszcze nam zniewieścieją i co będzie? ;P)
Święte słowa.... domo arigato :D!

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw wrz 25, 2003 8:46 am

Zagłosuję tak, jak zagłosowałem za pierwszym razem, czyli Love Hina.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości