Mangamix 14

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 26, 2003 1:34 pm

Ja też już nabyłem MM 8) ..toczyłem się rowerem pod kioskiem i nagle wpadłem na kumpli z klasy którzy wracali dziś wcześniej do domu.. ..stwierdzili że fajnie choruję :?.. ..klęska normalnie..

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 26, 2003 1:39 pm

_Keitaro_ pisze:Ja też już nabyłem MM 8) ..toczyłem się rowerem pod kioskiem i nagle wpadłem na kumpli z klasy którzy wracali dziś wcześniej do domu.. ..stwierdzili że fajnie choruję :?.. ..klęska normalnie..
Biedny Kei...
A Ty chciałeś tylko poczytać sobie coś fajnego, a oni Cię tak niecnie osądzili 8)
:wink:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt wrz 26, 2003 1:45 pm

Jak się choruje to cżłowiek bierze mieszankę piorunującą (ząbek czosnku + łyżka miodu + cytryna) i się kuruje. Reszta może poczekać.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pt wrz 26, 2003 2:24 pm

A ja znowu na głupka wyszłem... :lol: Wracam sobie spokojniutko ze szkoły, aż tu nagle mój kumpel na rowerku się toczy i mówi że po MM jedzie bo już jest. Nie ma jaj! Odcinek który mam od szkoły do domu przechodzę przeważnie w 10 minut a teraz zajeło mi to 3 (idę na przełaje :twisted: ) Zamknąłem plecak w garażu i rowerkiem pognałem na miasto... do miastam mam z górki, także jak ostatni wariat zjeżdżałem w dół... oczywiście myślami już przy kiosku omal nie zauważyłem że przejazd kolejowy jest zamknięty i że samochody przed przejazdem stoją. :shock: jakoś udało mi się wyminąć samochody, ale wpadłem w krzaki... ludzie nie wiedzą w koło o co biega, a ja znowu na rower i długa w stronę kiosku.
Ale udało się... mam, MAM! No to teraz ankieta... :twisted:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt wrz 26, 2003 6:15 pm

Oczywiscie w zadupiastym miescie nie ma,schodzilam dzis pol miasta i nigdzie nie widzialam :? a tak ladnie by mi sie udalo kupic,bo wyciagnelam nawet szmal od mamy a tu zero MM,zero OMG,zero Brzoskwini :evil:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt wrz 26, 2003 11:32 pm

Sheril pisze:Oczywiscie w zadupiastym miescie nie ma,schodzilam dzis pol miasta i nigdzie nie widzialam :?
Pociesz sie bo w Zabrzu tez jeszcze nie ma Mangamixu :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob wrz 27, 2003 12:17 am

Takashi pisze:
Sheril pisze:Oczywiscie w zadupiastym miescie nie ma,schodzilam dzis pol miasta i nigdzie nie widzialam :?
Pociesz sie bo w Zabrzu tez jeszcze nie ma Mangamixu :(

:shock: oooo.to nowosc.najczesciej to Szczecin jest ostatnim miastem gdzie jest cokolwiek jesli w ogole jest :D :evil:

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » sob wrz 27, 2003 6:07 pm

Shig pisze:[offtop]
Mam pytanie do osób, które studiują lub już są po studiach.
Chorowaliście kiedyś odkąd zaczeliście studia?
[/offtop]
Ja chorowałam - w wakcje...

A tak poza tym, to u mnie jak zwykle - udało mi się kupić MM, połknęłam go w całości (czyt. "przeczytałam za jednym razem") i znów odliczam dzień za dniem do następnego numeru (a to aż 60 dni! :cry: ).

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob wrz 27, 2003 6:16 pm

Ha ja juz się wyleczyłam i od tygodnia zasuwam do szkoły.
No coż nie dziwne że sie dostaje zapalenia gardła gdy nauczyciel w-f każe biegac po parku. Sorry za off.

A ja już mam już mam , już mam.
Nie ytrzymałam z dojściem do domu i razem z kumpela poszłyśmy szybko do parku i zaczęłyśmy czytać. Swojądroga to musialo dziwnie wyglądac bo czytałam na głos.
( jestem szybsza niż moja kumpela i to dlatego)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz wrz 28, 2003 3:27 pm

Aja to mam dobrze bo do mnie to już 26 pszyszło. Nie ma co prenumerata to dobra rzecz :D . Chociaż jak ci się tydzień spóżniają to jest gorzej :cry:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz wrz 28, 2003 3:37 pm

Jutro na angielski jadę to się zachaczy o sowę w drodze powrotnej i wydam 14.50 na ankietę -_-" dobrze że imieinny ostatnio miałem bo by mi było straszine szkoda...

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz wrz 28, 2003 9:00 pm

No nie, a ja ciągle Mangamiksu nie mam. :)
W piątek zbyt byłam zagoniona, żeby o tym myśleć, a w sobotę wyjeżdżałam o godzinie, o której kioski są generalnie pozamykane... Porażka tym większa, że kilka razy widziałam tę nieszczęsną gazetę za szybami po drodze na dworzec, ale nigdzie jeszcze nie otworzyli i obeszłam się smakiem. :roll:

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn wrz 29, 2003 11:09 am

Mitsuishi pisze:
Shig pisze:[offtop]
Mam pytanie do osób, które studiują lub już są po studiach.
Chorowaliście kiedyś odkąd zaczeliście studia?
[/offtop]
Ja chorowałam - w wakcje...
To jeszcze zalezy jak rozumiesz slowo "chorowac" .. jesli zostac w domu i nie isc na wyklady czy cwiczenia to nie.. Natomiast w zyciu nie zapomne examinu z grypa i wysoka goraczka gdzie wszystko docieralo do mnie z kilkuminutowym opoznieniem takze zaczelam cokolwiek pisac po 30 min. Juz sie na mnie pilnujacy dziwnie patrzyli...siedzi wariatka i sie w pusta kartke gapi ;)

Mangamix mam od piatku i troche mi dziwnie bylo na Asuconie.. nie mialam co kupic no.. a przytargalo sie i JPF i Waneko i nawet Egmont.. a ja juz wszystko mam co chcialam ^^'

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 29, 2003 11:28 pm

mam nowego MM!!!!:] hlehle.poswiecilam moje oskrzela i wybralam sie do miasta(btw i tak jechalam do lekarza:P),mam nowa Brzoskwinie i nowe OMG:] super!!w srode wysle ankiete z glosem na LH 8) zeby nie bylo 8) a MM extra...ja juz kce nast nr i PK w tomikach O_o :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt wrz 30, 2003 10:12 am

Sheril pisze:mam nowego MM!!!!:] mam nowa Brzoskwinie i nowe OMG:]
A u mnie oczywiście nie ma brzoskwini :evil: :cry:

A wracając do tematu :roll: pocztówki z tego mangamix'u były cool prawda :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 30, 2003 10:22 am

Kira the Demon pisze:A wracając do tematu :roll: pocztówki z tego mangamix'u były cool prawda :twisted:
No fajne są, ale wysłać ich raczej nie wyślę.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » wt wrz 30, 2003 4:11 pm

Ja też raczej nie wyślę. Szkoda mi.
Pocztówki z "Nuku, Nuku" też jeszcze mam. :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 30, 2003 6:58 pm

Shig pisze:
Kira the Demon pisze:A wracając do tematu :roll: pocztówki z tego mangamix'u były cool prawda :twisted:
No fajne są, ale wysłać ich raczej nie wyślę.
pocztoooofki fajniutke,ale tez ich nie wysle bo bedzie mi szkoda.no chyba ze bede pewna ze na 100%ktos wyslalby mi taka sama,to wtedy,moze :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 30, 2003 7:38 pm

Sheril pisze:
Shig pisze:
Kira the Demon pisze:A wracając do tematu :roll: pocztówki z tego mangamix'u były cool prawda :twisted:
No fajne są, ale wysłać ich raczej nie wyślę.
pocztoooofki fajniutke,ale tez ich nie wysle bo bedzie mi szkoda.no chyba ze bede pewna ze na 100%ktos wyslalby mi taka sama,to wtedy,moze :twisted:
So do I.. Lubię zbierać takiego rodzaju smakołyki 8) Oby ich było więcej w MM (tylko bez przesady oczywiście)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 30, 2003 7:45 pm

ja ciagle nie mam..... wkurnia mnie to.... >.>' z jakich serii sa te pocztowki? i ile ich jest?

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości