Mangamix 14

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » śr wrz 24, 2003 11:52 am

Wygląda to bardzo, ale to bardzo smakowicie. Najbardziej mnie cieszy artykuł o ocokrajowcach na japońskim uniwerku.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr wrz 24, 2003 12:49 pm

Mangowe kartki pocztowe?! :D

...a u mnie jeszcze nie ma... (dziwne, zawsze jest na czas)

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » śr wrz 24, 2003 2:20 pm

czekam na brata aż wróci ze szkoły żeby go wysłać na zwiady czy już u mnie się pojawił :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 2:21 pm

sprawdziłem.. u mnie też niema.. jutro będzie 8) Ciekawe jak te pocztówki będą wyglądać^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 24, 2003 2:34 pm

u mnie tyż niet, aż przeleciałam przez miasto żeby sprawdzić i nic :(
Ja już chce :cry:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 5:13 pm

Niedawno wróciłem z miasta... totalne dno... nigdzie nie ma. No nic, czas wsiadać w brykę i lecimy do Opola :D
Kira>>> Wsiadaj.. podrzucę cię do najbliższego sklepu mangowego ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 24, 2003 6:42 pm

snow_wolf_ pisze: Kira>>> Wsiadaj.. podrzucę cię do najbliższego sklepu mangowego ;)
Nie ma sprawy :wink: :twisted:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 6:55 pm

Kira the Demon pisze:
snow_wolf_ pisze: Kira>>> Wsiadaj.. podrzucę cię do najbliższego sklepu mangowego ;)
Nie ma sprawy :wink: :twisted:
Bryka chodzi... także w drogę po nowego MM!

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 24, 2003 6:59 pm

juz jest? trza sie bedzie juto kopsnac na dworzec... i wyslac ankiete :twisted:

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » śr wrz 24, 2003 7:00 pm

I u mnie tesh nie ma=( A miałam nadzieję że już dzisiaj bede miała w łapkach nowy numer;(

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 7:11 pm

idiotka pisze:juz jest? trza sie bedzie juto kopsnac na dworzec... i wyslac ankiete :twisted:
Jest, ale okazuje się że nie wszędzie, ale jutro.. hmm... miejmy nadzieję :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 7:13 pm

Chyba więc nikt dziś nie nabył nowego numeru MM.. - -" Ja się tak zastanawiam czy jak ja bym był sprzedawcą w kiosku to by mnie denerwowali ludzie codziennie pytający się o to czy jest już jakiś nowy tytuł^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 7:24 pm

_Keitaro_ pisze:Chyba więc nikt dziś nie nabył nowego numeru MM.. - -" Ja się tak zastanawiam czy jak ja bym był sprzedawcą w kiosku to by mnie denerwowali ludzie codziennie pytający się o to czy jest już jakiś nowy tytuł^^
Czy ja wiem? Taka rola sprzedawcy w kiosku.... całodzienne - Jest! Nie ma! Jest! Nie ma! :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 24, 2003 7:33 pm

W Szczecinie oczywiscie tez nie ma :? bylam kupic brzoskwinie i oczywiscie juz nie bylo :evil: no i przy okazji zobaczyc czy jest juz MM.oczywiscie nie bylo :evil: .mam nadzieje,ze moze jutro bedzie??albo za tydzien?? 8) :twisted: btw.jak ktos ma,to plizzzz niech napisze jakie mangi bedaod 15numeru procz BEZIMIENNEGO KONIA. 8)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr wrz 24, 2003 8:50 pm

Właśnie doszłam do wniosku, że nie mam zielonego pojęcia, gdzie u mnie sprzedają MangaMix. :) Chyba w żadnym z kiosków, które mam po drodze, a do Empika taki kawał,z 10 minut wolnym krokiem od szkoły... Jak ja to przejdę z dziesięciokilogramowym plecakiem. ;)

if

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 9:27 pm

Ithil pisze:Właśnie doszłam do wniosku, że nie mam zielonego pojęcia, gdzie u mnie sprzedają MangaMix. :) Chyba w żadnym z kiosków, które mam po drodze, a do Empika taki kawał,z 10 minut wolnym krokiem od szkoły... Jak ja to przejdę z dziesięciokilogramowym plecakiem. ;)
Ja do empiku mam jeden cały dzionek szybkiej jazdy rowerem :lol: Przez to pisanie o MM na forum oraz chorobę nie mogę się doczekać nowego numeru^^

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 9:40 pm

Ja nabyłem. Test o uniwerku jest uroczy , listy w normie. No i przeczytałem kolejny rozdział GTO - praiwe na pewno na to zagłosuje. Tylko zdziwiło mnie , że nie piszą jaka będzie nowa pozycja... Jest podany tylko "Bezimienny koń".

Oprucz tego PK - co prawda bez ostatniego rozdziału , ale będzie w wydaniu książkowym (jest na co czekać , oj jest :P :P :P ).

Oraz na całe szczęście ostani rozdział "Doll". Nie przeczytałem , bo to jest manga ponad mojej siły.

Kicia
Status: Offline

Post autor: Kicia » śr wrz 24, 2003 9:45 pm

chce MM, chce PK! Krzychu zaostrzyłeś mi apetyt tylko, olewam chorobe i jutro sama ide napadać kioski 8)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 9:50 pm

Kiciu nie bądź głupia , tylko jak jesteś chora to się kuruj. MM poczeka , choroba - nie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 9:50 pm

Kicia pisze:chce MM, chce PK! Krzychu zaostrzyłeś mi apetyt tylko, olewam chorobe i jutro sama ide napadać kioski 8)
Ja wstanę o czwartej nad ranem i podążę pod kiosk. Będę czatował na kioskarza z kataną w ręku na wszelki wypadek :twisted: :wink: A tak szczerze to chory jestem i nie mam jak skoczyć po new numer.. dopiero koło 19.00 będę mógł go sobie "sprowadzić" do domciu..

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości