Ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw cze 19, 2003 4:02 pm

Ankiety nie ma.
Może będzie w numerze 13?

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw cze 19, 2003 8:29 pm

Harloczek i Kuso zebrali pytania do Waneko i dzis je poslalam :] Czekajmy na odpowiedz :]

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz cze 22, 2003 12:52 pm

Odpowiedz Waneko

Ankieta w MM zaplanowana zostala na nr 14. Zostana w niej uwzglednione
na pewno "Love Hina" i "PARADISE KISS", ale rowniez inne tytuly, ktore
przegraly w poprzednich ankietach, jak np. "CCS.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 22, 2003 2:01 pm

Lilu pisze:Odpowiedz Waneko

Ankieta w MM zaplanowana zostala na nr 14. Zostana w niej uwzglednione
na (...) rowniez inne tytuly, ktore
przegraly w poprzednich ankietach, jak np. "CCS.
Po co?
Przecież i tak Sakura nie ma szans z LH i PK.
Wróżę CSS nie więcej niż 5% głosów.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz cze 22, 2003 2:24 pm

Po to zeby milosnicy CCS nie bluzgali na Waneko, ze nie dalo tej mandze szans :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 22, 2003 2:32 pm

I tak będą bluzgać Obrazek

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz cze 22, 2003 2:59 pm

ale wtedy beda bluzgac nieslusznie i to im bedzie mozna bluzgac 8)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz cze 22, 2003 8:05 pm

hehe biedni fani CCS ;]

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn cze 23, 2003 10:23 am

Lilu pisze:Po to zeby milosnicy CCS nie bluzgali na Waneko, ze nie dalo tej mandze szans :]
O to bym się nie martwił. Fani Sakury już zawsze będą wieszać psy na Waneko za nie wydanie ich ulubionego tytułu. Be zwzględu na to , do ilu ankiet trafi.


Mnie osobiście martwi co innego. Jeżeli ankieta ma być w 14 numerze , to szanse na książkowe wydanie Paradise Kiss maleją. I to chyba w bardzo dużym stopniu. Jeśli będe miał do wyboru ParaKiss i GTO to chyba zagłosuje na ten drugi tytuł. Rozterki Yukari i całe towarzystwo blakną przy Onizuce.

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » pn cze 23, 2003 12:41 pm

Może będzie to nowa forma ankiety. Dajmy na to, że liczyć się będą 3 tytuły o największej liczbie głosów, a może Waneko chce zainwestować w tytuł, który jest best of the best. Mamy aktualnie spór LH, czy PK, a do tego dojdzie GTO, to będzie dopiero wesoło, co nie? :P
Tytuł, który wygra będzie hiciorem.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn cze 23, 2003 1:44 pm

robi sie goraco z ta anikieta... niezly bedzie orzech do zgryzienia :x

Herks
Status: Offline

Post autor: Herks » pn cze 23, 2003 4:10 pm

Z drugiej strony, można się zastanowić na jaki tytuł na pewno ludzie nie będą głosować 8) (albo które odpadają na starcie).[/quote]

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt cze 24, 2003 12:51 pm

OOKIDAIBUTSU pisze:Może będzie to nowa forma ankiety. Dajmy na to, że liczyć się będą 3 tytuły o największej liczbie głosów, a może Waneko chce zainwestować w tytuł, który jest best of the best.
Skłaniam się jednak do tej drugiej opci. Myślę że przy wydawaniu już dużej liczby mang, kolejne 3 nie sprzedały by się w odpowiedniej ilości. Pociągneło by to za sobą hipotetyczne ich przerwanie, co zdenerwowło by mnie bardziej niż brak polskiego wydania :evil:
I tak LH wygra!!! He he

TOTORO
Status: Offline

^^

Post autor: TOTORO » sob cze 28, 2003 12:27 pm

no ja bym chętnie zobaczył Sakurę w tomach... Ale 100x bardziej wolę głosować na Love Hina. Tak więc nie widzę większych szans pani kartolapki...

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw lip 10, 2003 10:02 pm

Mnie sie w Sakurze podoba kreska, ale jest duuuuuuuuuzo wiecej ciekawych tytulow... A fani Sakury niech sie ciesza ze przynajmniej 1-szy tomik po polsku wydali... Mnie to GTO przeraza, przede wszystkim dlatego ze nie wiem co to :) tzn. nie czytalam...A ja kooooocham PK :P Chlip..... Tak to nawet nie wiem czy nie kupic po angielsku... a moze by tak poprosic Waneko o 2 glosy? W ankiecie JPF mozna zaznaczyc wszystko :D

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » pt lip 11, 2003 12:41 pm

Pasuzuko pisze:Mnie sie w Sakurze podoba kreska, ale jest duuuuuuuuuzo wiecej ciekawych tytulow... A fani Sakury niech sie ciesza ze przynajmniej 1-szy tomik po polsku wydali... Mnie to GTO przeraza, przede wszystkim dlatego ze nie wiem co to :) tzn. nie czytalam...A ja kooooocham PK :P Chlip..... Tak to nawet nie wiem czy nie kupic po angielsku... a moze by tak poprosic Waneko o 2 glosy? W ankiecie JPF mozna zaznaczyc wszystko :D
też myślę, że jest sporo ciekawszych pozycji niż CCS, może nawet to GTO? chociaż też nie czytałam... ;) o czym to jest i co to za gatunek? :roll:

najlepiej to kup dwa MM i głosuj! :twisted:

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 18, 2003 1:27 am

Co do bluzgania na Waneko - ja na pewno bym nie poskąpił ciężkich słów szczerego zawodu, jeśli "Love Hina" nie zostałaby wydana.
Zaś co do "Card Captor Sakura" - to podoba mi się tylko tytuł, nic więcej. Ani grafika, którą tyle osób tak się zachwyca, ani fabuła, historia w tym opowiedziana, ani wieśniacko mówiący stworek kotopodobny :evil:
A "Paradise Kiss" - bueee. Szkoda gadać... A niech sobie będzie wydane nawet. Byleby "Love Hina" była wydana bez żadnych przeszkód... Żeby nie było, że nagle zostanie przerwana jak "Zapiski Detektywa Kindaichi"... Waneko ma beznadziejne poślizgnięcia w terminach wydawania mang... :evil: Nawet, jeśli nie podają konkretnych dat, tylko miesiące, w których mangi maja się ukazać - czyli rozrzut czasowy, w którym może się kolejny tomik ukazać to średnio 30 dni! Ale to im oczywiście nie wystarcza... MUSZĄ jeszcze problemy robić i jakieś długie przerwy z tego wynikają. To do tej ankietki to jeszcze KUPA czasu... Ani się obejrzę, a już będę studentem, gdy dopiero będzie "Mangamix" 14... Czyli jeszcze przynajmniej pół roku, zanim coś nowego będzie wydane? :evil:
Elficzka pisze: też myślę, że jest sporo ciekawszych pozycji niż CCS, może nawet to GTO? chociaż też nie czytałam... o czym to jest i co to za gatunek?
Też nie czytała - dobre sobie :twisted: Jakbyś była w mniejszości, która nie czytała... :twisted: Raczej zdecydowanie przeważająca większość nie czytała! :twisted:
Elficzka pisze: najlepiej to kup dwa MM i głosuj!
No proszę, jaka cwaniara!
:twisted: A Ty sama kupisz dwa numery? ;)
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2003 11:04 am przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

alfista
Status: Offline

Post autor: alfista » pt lip 18, 2003 3:26 pm

xantus pisze:Też nie czytała - dobre sobie Jakbyś była w mniejszości, która nie czytała... Raczej zdecydowanie przeważająca większość nie czytała!
hmm .. mangi co prawda nie widzialem .. teraz tez se jej nie bede zalatwiac, skoro raczej napewno waneko wyda :} .. ale widzialem anime (chociazby na teleporcie lecialo cale 1-43) oraz troche skanow .. i powiem tak .. to bedzie naprawde dobre, ale jak zawsze jednym sie podoba, innym mniej, a jeszcze innym wogule --;

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 6:29 pm

a ja na GTO czekam ponieważ na stronie na której I My Me! Strawberry Eggs dostało 10/10 GTO dostało tyle samo (więc podoba im sie to co mnie ;])

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » śr lip 23, 2003 3:05 pm

Lilu pisze:Po to zeby milosnicy CCS nie bluzgali na Waneko, ze nie dalo tej mandze szans :]
Ja nic takiego nie robie ;P

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości