Ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Ankieta

Post autor: Gotenks » pn kwie 28, 2003 5:56 pm

W ktorym tomie Mangamixu bedzie nowa ankieta??
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn kwie 28, 2003 6:07 pm

O ile dobrze pamiętam to w księdze gości było info, że ankieta będzie w MM#12 lub MM#13.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 29, 2003 1:28 pm

ciekawe na jakie pozycje edzie mozna glosowac??
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt kwie 29, 2003 4:01 pm

Na 99% można się spodziewać w ankiecie "Love Hina" i "Paradise Kiss" (te tytuły pewnie będą miały najwięcej głosów).
Oprócz tego będzie pewnie Kindaichi (żeby sprawdzić czy opłaca się dalej wydawać) i jeszcze jakiś jeden lub dwa tytuły.

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » sob maja 03, 2003 4:34 pm

czy sa jakiekolwiek szanse ze w ankiecie pojawi sie Sakura?

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » sob maja 03, 2003 11:55 pm

sakura? hmm i tak nie poradzi sobie z paradise kiss i love hina ale pewnie bedzie w ankiecie i dobrze! :wink:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz maja 04, 2003 12:13 am

Mnie Sakura nie zainteresowała.
Chyba nienormalny jestem.
Aż dziw bierze jak to się stało, że dorosły facet się nie wciągnął w przygody małej dziewczynki zbierającej magiczne karty. :|

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz maja 04, 2003 10:03 am

Doprawdy, Shig, trudno w to uwierzyć, jak to się mogło stać. ;)

Sakura może się w ankiecie pojawić, ale szans na poprawienie swojej sytuacji właściwie nie ma. Czytelnicy będą woleli głosować na komiksy, którymi są zainteresowani w danej chwili i wątpię, żeby połowa z nich nagle przypomniała sobie o CCS.

if

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn maja 05, 2003 6:29 pm

Jeśli chodzi o Sakurę , to wierzę w cuda... Ale nie aż takie.

Jej obecność w ankiecie będzie tylko "honorową śmiercią" bo jest niemożliwe , żeby w ciągu miesięcy ilość zwolenników dramamtycznie wzrosła.

Sądze , że będzie ich mniej niż w przypadku poprzdniej.

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » wt maja 06, 2003 7:54 pm

Krzych Ayanami pisze: Sądze , że będzie ich mniej niż w przypadku poprzdniej.
w szczegolnosci po pojawieniu sie ParaKiss? ;P

ToMik
Status: Offline

Post autor: ToMik » wt maja 06, 2003 7:59 pm

Co do Sakury to zaciekawiony głosami fanów że niby fabuła się rozkręca postanowiłem jakiś czas temu przeczytać całość i nie zauważyłem nic czego nie byłoby już np. w Sailor Moon no może z wyjątkiem lesbijek, pedofilów i gadających maskotek :twisted:

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » wt maja 06, 2003 8:06 pm

mnie przede wszystkim do Sakurki korci przyjazna kreska... CLAMP... i wrecz przecudne wydanie ;___;... tzn. nie wiem czy gdyby Sakura zdobyla wiecej glosow Waneko wydalo ja w tej samej postaci co japonska... ale ufieshcie... ze kupywalabym chocby tylko dla tych uroczych kart dolaczanych po jednej do kazdego tomu *______*

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt maja 06, 2003 8:55 pm

Ja w nich nic specjalnie uroczego nie widzę... Notorycznie wypada toto z książki i przeszkadza. Połowa mi się pogubiła i nawet nie zauważyłam kiedy, resztę sama wyrzuciłam do szuflady. Nawet te obrazki jakieś takie krzywe, może za wyjątkiem Ruby Moon, które wyszło ładnie. Ale karta z Eriolem woła o pomstę do nieba. :?

if

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » wt maja 06, 2003 9:02 pm

Ithil pisze:Ja w nich nic specjalnie uroczego nie widzę... Notorycznie wypada toto z książki i przeszkadza. Połowa mi się pogubiła i nawet nie zauważyłam kiedy, resztę sama wyrzuciłam do szuflady. Nawet te obrazki jakieś takie krzywe, może za wyjątkiem Ruby Moon, które wyszło ładnie. Ale karta z Eriolem woła o pomstę do nieba. :?

if
dla mnie to i tak jest urocze ==...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » śr maja 07, 2003 8:41 pm

ToMik pisze:Co do Sakury to zaciekawiony głosami fanów że niby fabuła się rozkręca postanowiłem jakiś czas temu przeczytać całość i nie zauważyłem nic czego nie byłoby już np. w Sailor Moon no może z wyjątkiem lesbijek, pedofilów i gadających maskotek :twisted:
Bo jestes niedowidzacy ,ech ... nie porownoj SM do CCS bo mi jakos to nie pasuje :? co do lesbijek gdzie co jak , jakie (jak ktos sie dobrze przyjazni to juz lebijka) ?? Pedalof no zdaza sie :PPP a co do gadajacej maskotki to mi sie osobiscie podoba taki pluszak ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr maja 07, 2003 9:03 pm

tu sie zaczyna offtop, wiec jak nie chcesz czytac to przejdz nizej gdzie zobaczysz kreske konczaca offtopa - kuso
Linaka1 pisze:Pedalof no zdaza sie :PPP
Pedofilów nie pedałów.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw maja 08, 2003 3:57 pm

A gdzie tam sa Pedofile ?? bo pedalki sa :PPP

ToMik
Status: Offline

Post autor: ToMik » czw maja 08, 2003 5:27 pm

Linaka1 pisze: co do lesbijek gdzie co jak , jakie (jak ktos sie dobrze przyjazni to juz lebijka)
heh ja to chyba zawsze wyolbrzymiam te sprawy :wink:
nie żebym miał coś przeciwko :lol:

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt maja 09, 2003 5:19 pm

AHA :PPP
Tomik to ty lubisz takie scenki :PPP

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt maja 09, 2003 6:14 pm

Kręci was to , nie :twisted: ?

Ech... Homoseksualiści - ci prawdziwi , z realnego świata , a nie z mang - to często bardzo sympatyczni ludzie.



Poszukaj ToMik pozycji "Utopia of homosexuality" - może żadnych scen tam nie ma , ale jak para znajomych - on jest gejem , a ona lesbijką - wymienia uwagi na temat przypadkowo widzianej pary , to można się uśmiać :P .

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości