Info nt. ankiety oraz prenumeraty MM

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 23, 2003 9:47 pm

snow_wolf_ pisze:Może to być nasza ostatnia szansa na ten tytuł u nas... bo później co? 2 lub 3 lata czekania na kolejną okazję? To nie dla mnie! :P
Chodziło mi o to, że może nie być tego później (tzn. może już nie być kolejnej okazji) :?

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 10:05 pm

Shig pisze:Chodziło mi o to, że może nie być tego później (tzn. może już nie być kolejnej okazji) :?
Shig nie marudźmy już tutaj, tylko zachęcajmy do głosowania :D
Fani Love Hina połączcie się oddanymi głosami w kolejnej ankiecie!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 23, 2003 10:15 pm

snow_wolf_ pisze:
Shig pisze:Chodziło mi o to, że może nie być tego później (tzn. może już nie być kolejnej okazji) :?
Shig nie marudźmy już tutaj, tylko zachęcajmy do głosowania :D
Fani Love Hina połączcie się oddanymi głosami w kolejnej ankiecie!
PK i tak mi wydadza:]wiec w sumie moge zaglosowac na LH,podoba mi sie ta seria chyba bardziej od CCS wiec....na moj glos mozecie liczyc^^(hehe,jak to zabrzmialo;P)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 10:24 pm

Sheril pisze:(...)wiec....na moj glos mozecie liczyc^^(hehe,jak to zabrzmialo;P)
Shig... apele zdają rezultat :) Jedna nawrócona.
A tak apropo... wiadomo ile PK, LH i CSS w ostatniej ankiecie procent mieli???

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt wrz 23, 2003 10:27 pm

Ejże , ja też się przyłaczam do akcji :P . Skoro PK będzie wydane to teraz zagłosuje na LH.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 10:40 pm

Krzych Ayanami pisze:Ejże , ja też się przyłaczam do akcji :P . Skoro PK będzie wydane to teraz zagłosuje na LH.
Krzychu z nami ;)? W takim razie nie możemy przegrać :D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 24, 2003 6:33 am

no, ja tez glosuje na lh >:] i wszystkich innych do ego samego namawiam ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 10:34 am

A ja dalej nie wiem jak postąpić.. do LH mam sentyment, CCS lubię, podoba mi się kreska, chciałbym tą serię mieć na swojej półeczce 8) ehh..

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr wrz 24, 2003 11:09 am

Ja zagłosuję tak jak poprzednio, czyli na LH. CCS jakoś mnie nie ciągnie, nie wiem dlaczego, wolę inne tytuły pań z CLAMP-a.
Love Hina!! Love Hina!! LOVE HINA!!!!

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 12:19 pm

Tworzymy AFLH - Ankietowy Front Love Hina'nowy :P .
TRzeba jeszcze dać cynk na MangaForum. Bo w 14 Mangamixie kupon jest (na 64s tronie , koło ostaniej strony PK).

Pamiętaj o jednym Keiitaro... Sakura już drugą szanse dostała , czas żebyśmy zrobili co jest w naszej mocy dla LH. Tak narwanych panienek w CCS nie znajdziesz.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr wrz 24, 2003 12:31 pm

Krzych Ayanami pisze:TRzeba jeszcze dać cynk na MangaForum.
Zrobione :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 24, 2003 2:09 pm

No cóż, zrobie to dla Was i też na LH zagłopsuje ( PK już dostałam wiec co mi tam :wink: )
A może by tak jeszcze dodać ankiete do PK?? :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 2:27 pm

Kira the Demon pisze:No cóż, zrobie to dla Was i też na LH zagłopsuje ( PK już dostałam wiec co mi tam :wink: )
A może by tak jeszcze dodać ankiete do PK?? :D
Widzę że CCS odpływa..
Krzych Ayanami pisze:Pamiętaj o jednym Keiitaro... Sakura już drugą szanse dostała , czas żebyśmy zrobili co jest w naszej mocy dla LH. Tak narwanych panienek w CCS nie znajdziesz.
Tu się zgodzę w LH są the best panienki 8)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 2:27 pm

Coś mi się wydaje , że nasza akcja przynosi zwolna efekty... :P Jak tak dalej pójdzie to Sakura nie będzie miała szans.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 24, 2003 2:44 pm

No ja nie chce głosować na Sakure bo i tak ledwo z kasą wyrabiam ( w grudniu musze ponad 100 zł wydać ) a nie chciałabym przepuscic Sakury gdyby wychodziła

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 4:50 pm

Krzych Ayanami pisze:Coś mi się wydaje , że nasza akcja przynosi zwolna efekty... Jak tak dalej pójdzie to Sakura nie będzie miała szans.
Tak więc roznośmy tę radosną nowinę po każdym zakątku forum i głosujmy :) Krzychu... ja bez dziewczyn z Love Hina żyć nie mogę :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 7:00 pm

snow_wolf_ pisze:ja bez dziewczyn z Love Hina żyć nie mogę :D
To chyba uzależnienie się nazywa :lol: W real też są ładne dziewczyny :twisted: :wink:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 7:12 pm

_Keitaro_ pisze:
snow_wolf_ pisze:ja bez dziewczyn z Love Hina żyć nie mogę :D
To chyba uzależnienie się nazywa :lol: W real też są ładne dziewczyny :twisted: :wink:
Ja już gdzieś o moim uzależnieniu wspominałem tutaj na forum... ;) Ale Kei-kun, co ja poradzę ;) No.. a co do real'a to nie mogę narzekać :twisted: zresztą popatrz ile dziewczyn na forku mamy :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr wrz 24, 2003 7:51 pm

tez sie przylaczam, na wszystkich forach, na ktorych jestem zarejestrowany dalme text do podpisu wzywajacy do glosowania. mam nadzieje, ze choc troche pomoze...

a mozna by dac jeszcze cynki do najwiekszych newsowni, zeby nikt tej ankiety nie przegapil i zeby kazdy wiedzial na co glosowac (LH of koz :D )
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 24, 2003 8:02 pm

Przypomina mi to jak w podstawówce krążył żart "kto jest twoim idolem i dlaczego Lenin ?" :P .

Niestety , obecnie nawoływanie do głosowanie na jedynie słuszną pzoycję nie przejdzie w serwisach informacyjnych. Jesli już należałoby prosić o głosowanie na którąś z podanych a takie coś nas nie interesuje :P


Mnie obecnie martwi ciszą wśród wielbicieli Sakury. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć , że sytuacja jest im tak obojętna. Wolałbym wiedzieć , czy zostaną podjęte jakieś kroki... Jak na razie w głosowaniu jest 11- 0 dla LH :P .

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości