Info nt. ankiety oraz prenumeraty MM

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr wrz 03, 2003 2:21 pm

W takim razie stanę w szeregu ze zwolennikami Lohe Hina'y :P . Sakura niech spada , dzieciakom wystarczy Miś , albo Mix Komiks. My faceci potrzebujemy czegoś innego.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 03, 2003 2:43 pm

Moge sie dołączyć do głosówna LH skoro wydają PK :D
Niech inni też się cieszą :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 03, 2003 4:30 pm

Kira the Demon pisze:Moge sie dołączyć do głosówna LH skoro wydają PK :D
Niech inni też się cieszą :wink:
wlasnie.zwlaszcza ze obydwie mangi mi sie podobaja:] :twisted:

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » śr wrz 03, 2003 5:16 pm

to jak tak ma byc to ja STRAJKUJE :evil: :evil: :evil: :evil:
Love Hina i tak by wygrala w nastepnej ankiecie a CCS nie wiem :/

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 03, 2003 6:23 pm

Jak by była dogrywka.. to ciężko będzie by CCS wygrało LH. A bez ankiety nr zwei istnieje szansa na minimalną przewagę CCS^^

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr wrz 03, 2003 7:04 pm

A ja proponuje wydac 3 ale jak juz sie waneko czegoś dorobi i bedzie w stanie :) Albo wydac Lh rowno z PK a CCS po Parakissie....Albo jak beda wydawac mniej tytułuw ^^ Nevermind...
I TAK PARAKISS BEDZIE WYDANY WIEC SIE NIE MARTWIE ^^ RESZTA JEST MI OBOJĘTNA.... :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 03, 2003 7:15 pm

Good idea. PK razem z LH a potem po PK (ma przecież 5 tomów) CCS. Wtedy CCS i LH skończą się w podobnym czasie.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr wrz 03, 2003 7:26 pm

Sakura ma 12 PK 5 a LH 14 --> PK i CCS to o 3 tomy wiecej, no ale i tak mniej więcej równo (nie jak różnica 9 tomow...)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr wrz 10, 2003 8:50 pm

OK Lilu to nie jest funny ;] wyniki miały być w okolicach rozpoczęcia roku...teraz na stronie w miejscu wyników ankiety pojawiło się jakieś głupstwo...co to znaczy ;] ja chce zobaczyć wyniki (mimo tego że je odrobinkę znam ;]) KAŻ WANEKO (you`ve got tha powaa!)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr wrz 10, 2003 9:10 pm

W dalszym ciągu czekamy niecierpliwie na wyniki, a także na decyzję jakie nowe mangi wyjdą w tomikach.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw wrz 11, 2003 10:30 am

Ok, juz pisze maila :]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt wrz 12, 2003 6:12 pm

Ja ci powiem co wyjdzie...PK -_-" a na LH nawet jeśli się zdecydują wydać to troszkę poczekamy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 12, 2003 7:11 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Ja ci powiem co wyjdzie...PK -_-" a na LH nawet jeśli się zdecydują wydać to troszkę poczekamy
Powiem tyle.. nie wywołuj wilka z lasu :> - -"

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt wrz 23, 2003 5:08 pm

Lilu...my ciągle grzecznie czekamy ;] szczególnie że na stronie Waneko już pojawił się PK w zapowiedziach...pewnie (prawie) oficjalne wyniki już są...więc ja grzecznie proszę ;]

PS no i jak z tą Hiną...czy któraś opcja jej wydania przeszła?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 23, 2003 7:07 pm

Krzych mowil, ze na targach mowili, ze bedzie ankiea w kolejnym mm w ktorej beda dwie opcje: love hina i card captor sakura... (chyba ze to juz wiesz, a ja nie zrozumialam... ;P)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 23, 2003 7:24 pm

Gdy będzie druga ankieta z CCS i LH.. to dopiero będę miał dylemat co wybrać.. zależy mi na tym i na tym :(

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 8:03 pm

Hmm.... ja na CCS mogę poczekać, bardziej mi na Love Hina zależy :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 23, 2003 9:01 pm

snow_wolf_ pisze:Hmm.... ja na CCS mogę poczekać, bardziej mi na Love Hina zależy :)
Tak tylko że wydawnictwa się rozwijają.. o CCS niektórzy zapomną przez natłok nowych tytułów.. i może odejść w zapomnienie :( LH to nie grozi.. tytuł jest dość popularny u nas, i prędzej czy później zostanie wydany..

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt wrz 23, 2003 9:06 pm

_Keitaro_ pisze:o CCS niektórzy zapomną przez natłok nowych tytułów.. i może odejść w zapomnienie :( LH to nie grozi.. tytuł jest dość popularny u nas, i prędzej czy później zostanie wydany..
Podejrzewam, że wątpię.
Ja zagłosuję na Love Hina.
Dostaliśmy drugą szansę, trzeciej już pewnie nie będzie.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 9:36 pm

Shig pisze:Podejrzewam, że wątpię.
Hmm... fajnie to zabrzmiało :lol:
Shig pisze:Ja zagłosuję na Love Hina.
Dostaliśmy drugą szansę, trzeciej już pewnie nie będzie.
Zagadzam się w stu procentach! Może to być nasza ostatnia szansa na ten tytuł u nas... bo później co? 2 lub 3 lata czekania na kolejną okazję? To nie dla mnie! :P

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości