Info nt. ankiety oraz prenumeraty MM

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr wrz 24, 2003 8:17 pm

Poprawka...12:0 ;] Mogliście mnie od razu uwzględnić ;] Aha i tak na przyszłość namawiam: W następnej ankiecie MUSICIE głosować na GTO ;] Kto by tam chciał jakieś bezimienne konie ;]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr wrz 24, 2003 8:18 pm

Krzych Ayanami pisze:Mnie obecnie martwi ciszą wśród wielbicieli Sakury. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć , że sytuacja jest im tak obojętna. Wolałbym wiedzieć , czy zostaną podjęte jakieś kroki... Jak na razie w głosowaniu jest 11- 0 dla LH :P .
Cisza przed burzą.
Fani CCS mogą usypiać naszą czujność i sprężyć się podczas głosowania w ankiecie, dlatego ważne jest aby wszyscy, którzy chcą wydania LH zagłosowali w ankiecie.
Jeżeli ktoś nie zagłosuje w ankiecie, bo "LH to pewniak i Sakura nie ma szans, więc po co głosować" to tak jakby oddał w ankiecie głos na CCS.

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:W następnej ankiecie MUSICIE głosować na GTO ;] Kto by tam chciał jakieś bezimienne konie ;]
Bezimiennego Konia się nie obawiam, bo z tego co się orientuję jest to manga jednotomowa, więc nie wyjdzie poza Mangamixem.
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2003 8:20 pm przez Shig, łącznie zmieniany 1 raz.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 8:20 pm

Hmm... niekoniecznie może odrazu namawiać do głosowania na dany tytuł (głosujcie na Love Hina :D), ale poprostu samo przypomnienie o ankiecie i o tytułach w niej występujących było by ok! Jak myślicie?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 24, 2003 8:41 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Aha i tak na przyszłość namawiam: W następnej ankiecie MUSICIE głosować na GTO ;] Kto by tam chciał jakieś bezimienne konie ;]
bezimienne konie nie,ale SEIMADENA :twisted:
NAMAWIAM NA PRZYSZLOSC NA GLOSOWANIE SEIMADENA(jesli oczywiscie w ogole sie ukaze,na co mam nadzieje:P)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 24, 2003 10:12 pm

Shig pisze:
Krzych Ayanami pisze:Mnie obecnie martwi ciszą wśród wielbicieli Sakury. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć , że sytuacja jest im tak obojętna. Wolałbym wiedzieć , czy zostaną podjęte jakieś kroki... Jak na razie w głosowaniu jest 11- 0 dla LH :P .
Cisza przed burzą.
Fani CCS mogą usypiać naszą czujność i sprężyć się podczas głosowania w ankiecie, dlatego ważne jest aby wszyscy, którzy chcą wydania LH zagłosowali w ankiecie.
Jeżeli ktoś nie zagłosuje w ankiecie, bo "LH to pewniak i Sakura nie ma szans, więc po co głosować" to tak jakby oddał w ankiecie głos na CCS.
Może fanów CCS nie ma na forum poprostu. Robiąc ankietę nie chciałem oczywiście usypiać niczyjej czujności^^ CCS jeszcze kiedyś ujrzy świtało dzienne.. w przyszłości.. (z Clampa i tak mamy już kilka tytułów na rynku więc nie ma co rozpaczać^^)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr wrz 24, 2003 10:20 pm

_Keitaro_ pisze:Może fanów CCS nie ma na forum poprostu. Robiąc ankietę nie chciałem oczywiście usypiać niczyjej czujności^^ CCS jeszcze kiedyś ujrzy świtało dzienne.. w przyszłości.. (z Clampa i tak mamy już kilka tytułów na rynku więc nie ma co rozpaczać^^)
Hmm... czyli jednak szala wahań przechyla się na stronę Love Hina, co _Kietaro_? :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 25, 2003 8:27 am

Sheril pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Aha i tak na przyszłość namawiam: W następnej ankiecie MUSICIE głosować na GTO ;] Kto by tam chciał jakieś bezimienne konie ;]
bezimienne konie nie,ale SEIMADENA :twisted:
NAMAWIAM NA PRZYSZLOSC NA GLOSOWANIE SEIMADENA(jesli oczywiscie w ogole sie ukaze,na co mam nadzieje:P)
Popieram, Seimaiden musi wyjść!!!!!!

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw wrz 25, 2003 8:31 am

Słuchajcie , na razie skoncentrujmy się na sprawach bierzących. Na 15 numer MM będziemy czekać 2 miesiące , wtedy będziemy się martwić na co głosować.

To chyba wcale nie musi być Seimaden , skoro drugi nowy tytuł nie został podany.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw wrz 25, 2003 1:19 pm

Ano! Póki co mamy CCS i LH i koncentrujmy się na ich ankiecie!

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw wrz 25, 2003 5:23 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Aha i tak na przyszłość namawiam: W następnej ankiecie MUSICIE głosować na GTO ;] Kto by tam chciał jakieś bezimienne konie ;]
bezimienne konie nie,ale SEIMADENA :twisted:
NAMAWIAM NA PRZYSZLOSC NA GLOSOWANIE SEIMADENA(jesli oczywiscie w ogole sie ukaze,na co mam nadzieje:P)
Popieram, Seimaiden musi wyjść!!!!!!
A idźcie wy Seimaideny ;]

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości