ParaKiss czy Love Hina?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Który tytuł w formie książkowej?

Paradise Kiss
54
25%
Paradise Kiss
54
25%
Love Hina
56
25%
Love Hina
56
25%
 
Liczba głosów: 220

Ithil
Status: Offline

ParaKiss czy Love Hina?

Post autor: Ithil » sob kwie 26, 2003 1:15 pm

Sondaż przedwyborczy!
Wprawdzie ukazał się dopiero jeden odcinek Pocałunku, ale część czytelników zapewne ma określone preferencje. Gdyby więc już teraz trzeba było wybierać, który tytuł ma być kontynuowany, na co byście głosowali? Dla zdecydowanych ankietka, niezdecydowani mogą się podzielić wątpliwościami w temacie. ;)

if

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob kwie 26, 2003 3:54 pm

Jeżeli nie ma możliwości ukazywania sie obu pozycji w formie tomików to wybieram "Love Hina".

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob kwie 26, 2003 4:17 pm

Ja zdecydowanie bardziej Pocałunek. Love hiny czytałem parę tomów (pierwszy w formie książkowej po angielsku - jest ktos chętny , mogę odpalić ?) i jakoś mnie nie wciągnęła. Owszem te wszytskie dziewczyny są całkiem znośne ,ale Keitaro powoduje , że chcę go wypatroszyć :P . Przecież chyba odpowiadając na chybił-trafił miałby lepsze wyniki !

Natomiast po przeczytaniu pierwszego tomu Pocałunku uważam to za zdecydowanie lepszą pozycję. Może psotacie są nieco karykaturane ,a le jedna bardzo żywe. Yukari jest zagubiona między pragnieniem jakiekjkolwiek odmiany w życiu , a powinnościami wobec rodziców...

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob kwie 26, 2003 7:53 pm

Wiesz bez znaczenia którą wyda ja je kupie. Ale Pocałunek jest taki fajny i to na niego zagłosuje niebuj się na Love też będą głosowali. Może wydadzą obie jak ostatnio Marsa i VGA?

ToMik
Status: Offline

Post autor: ToMik » sob kwie 26, 2003 9:01 pm

Pocałunek jest fajny ale jakoś bardziej odpowiada mi "Love Hina".
Więc na nią dam głos w ankiecie :)
ale jeśli byłaby możliwość wydania obydwu pozycji (taaaaak jasne) to też bym się cieszył :wink:

Cage
Status: Offline

Post autor: Cage » sob kwie 26, 2003 9:52 pm

Wolę Love Hinę. Początkowo niezbyt mi się podobała - była moim zdamniem gorsza od pierwszych odcinków serialu (brakuje mi w niej tych "mistycznych dziadków"). Później się rozwinęła i teraz to całkiem przyjemna "męska" komedia, choć niezbyt ambitna. Paradise Kiss - średniak. Fabularnie LH nie ustępuje, ale też niczym specjalnym nie zachwyca. Zdecydowanie gorszy rysunek.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz kwie 27, 2003 9:35 am

ja tez jeestem za LH
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

iola
Status: Offline

Post autor: iola » ndz kwie 27, 2003 11:06 am

zandam pisze:Może wydadzą obie jak ostatnio Marsa i VGA?
Taaa fajmnie by było ale powiedz mi, kiedy oni to wszystko zrobią? Bo już teraz mają kłopoty a jak doszłyby jeszcze 2 mangi to byśmy chyba na tomiki czekali po pół roku :?
Ja nie jestem zdecydowana bo jak dlamnie mangi na tym samym pozoimie, a poza tym i tak nie bedę głosować w ankiecie...

Ranchii
Status: Offline

Post autor: Ranchii » ndz kwie 27, 2003 11:40 am

Jak dla mnie zdecydowanie Kiss. Love Hina nie odpowiada mi jeśli chodzi o fabułę, kreska mnie nie zachwyca, od tego głównego czegoś (keitaro?) dostaję wysypki. Więc wybór nie był trudny ;)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz kwie 27, 2003 12:09 pm

To teraz są kłopoty ale obie mangi są zabawne tylko tyle że to dwa różne rodzaje humoru. Wszystko tak naprawdę rozszczygnie się po ankiecie czyli w następnym MM. Ale PK naprawdę jest tak mało znane , a z takich tytułów znamy Waneko. JPF mogłoby zająć się Love Hiną,

deloq
Status: Offline

Post autor: deloq » ndz kwie 27, 2003 12:55 pm

Jestem za LH.

zandam: jestem jak najbardziej za Twojim pomyslem, wtedy swiatlo dzienne ujzaly by oba tytuly, co by zadowolilo obie strone. Prawda? ^^

Dragonik
Status: Offline

Post autor: Dragonik » ndz kwie 27, 2003 2:15 pm

Hehe... oczywiście LH. Chociaż chętnie bym kupował Para w tomikach. Na miejscu Waneko bym wydał obydwie.

PS. LH i Para idą w łeb, łeb :)

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » ndz kwie 27, 2003 5:06 pm

Osobiście to wolę Love Hina,ale zauważmy,ze LH jest serią "dość" długą,więc chyba głupio byłoby,jakby Waneko przerwało ją. Sądzę,że jednak ParaKiss by się na tomiki bardziej nadawał,gdyż ma ich mniej :wink: ,więc Waneko byłoby (chyba :wink: ) w stanie wydać całą serię...

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz kwie 27, 2003 5:55 pm

Aj, muszę przyznać, że miałam nadzieję na odwrotny rozkład sił. Z mojej strony pełne poparcie dla Paradise Kiss.

if

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz kwie 27, 2003 6:07 pm

Krzych Ayanami pisze:(...)Keitaro powoduje , że chcę go wypatroszyć :P . Przecież chyba odpowiadając na chybił-trafił miałby lepsze wyniki !(...)
Ranchii pisze:od tego głównego czegoś (keitaro?) dostaję wysypki
A ja dostaję ataku śmiechu i dlatego wybrałem Love Hina :D
Ithil pisze:Aj, muszę przyznać, że miałam nadzieję na odwrotny rozkład sił.
Love Hina jest w Polsce (i nie tylko) bardziej popularne niż Paradise Kiss, więc nie było powodów aby spodziewać się innego rozkładu sił.

deloq
Status: Offline

Post autor: deloq » ndz kwie 27, 2003 8:29 pm

Shig: true, true ...

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn kwie 28, 2003 6:21 pm

Shig pisze:Love Hina jest w Polsce (i nie tylko) bardziej popularne niż Paradise Kiss, więc nie było powodów aby spodziewać się innego rozkładu sił.
Jakby to rzec... Wiem o tym. ;)
Ale różne się rzeczy dzieją na tym świecie. Oczekiwano sukcesu CCS i szczęśliwie dla mnie nic z tego nie wyszło, czemu nie miałabym mieć nadziei na to, że i w przypadku Love Hiny ludzie pójdą mi na rękę? :twisted:

if

Musashi
Status: Offline

Post autor: Musashi » pn kwie 28, 2003 10:45 pm

jak nie wydadzą Love Hina, to wyjeżdzam do Nipponu ;) (oj chciiałbym)


Love Hina musi być, bo Narusegawa, Motoko, Shinobu, Mutsumi, Kitsune, Haruka, jak można ich nie czytać???

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt kwie 29, 2003 8:04 pm

No wiesz teraz my się wypowiadamy a co by było gdyby kochane Waneko po np. 5 tomie przestało wydawać LH? Płacz i zgrzyt. No chyba że Kindichai jest ostatnią mangą którą Waneko tak potraktowało.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt kwie 29, 2003 8:08 pm

Ps. Dziękuję deloqowi za popieranie mojego zdania na ten temat.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości