ParaKiss czy Love Hina?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Który tytuł w formie książkowej?

Paradise Kiss
54
25%
Paradise Kiss
54
25%
Love Hina
56
25%
Love Hina
56
25%
 
Liczba głosów: 220

shion
Status: Offline

Post autor: shion » czw sie 14, 2003 12:34 pm

wcale nie bylo takie moje zalozneie i wcale cie nie obzucam, chyba mnie nie zrozumiałes, przeczytaj to co napisalem jeszcze raz, przeciez nie napisalem ze lubia to tylko ci co sa niewyzyci seksualnie (a są tacy),przeczytaj to co w nawiasie jeszcze raz na[isan ejest tam ze to nie odnosi sie do wszystkich bo moze sa tacy ktorym podoba sie taki humor (który polega na pokazywaniu piersi i tylko tego jakoś mnie to nie smieszy, zreszta juz przeciez taka mange mamy to po co druga mówie tu o VGA-to moja opinia), a poza tym co ma do tego wiek,

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt sie 15, 2003 10:44 pm

Uff...
Nareszcie udało mi się obejrzeć całą serię Love Hina + OAV LH Again.

Nie wiem czemu, ale brakuje mi jakiegoś podsumowania serii.
Ja chcę jeszcze!!!

Manga musi wyjść i basta :)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt sie 15, 2003 11:30 pm

Shig pisze:Uff...
Nareszcie udało mi się obejrzeć całą serię Love Hina + OAV LH Again.

Nie wiem czemu, ale brakuje mi jakiegoś podsumowania serii.
Ja chcę jeszcze!!!

Manga musi wyjść i basta :)
eeeeeee? a co zrobisz jak nie wyjdzie ^^"" ............ pomysly:
1. Shig ratujacy swiat i gloszacy Prawo Mangi Love Hina
2. Shig okupujacy kioski i Empiki w Polsce
3. Shig zagryzajacy panie z Waneko
4. Shig zostaje ksiedzem i duchowo wspomaga LH
^_________^ to tylko takie.... ;P

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pt sie 15, 2003 11:40 pm

Linaka1 pisze: eeeeeee? a co zrobisz jak nie wyjdzie ^^"" ............ pomysly:
1. Shig ratujacy swiat i gloszacy Prawo Mangi Love Hina
2. Shig okupujacy kioski i Empiki w Polsce
3. Shig zagryzajacy panie z Waneko
4. Shig zostaje ksiedzem i duchowo wspomaga LH
^_________^ to tylko takie.... ;P
Zastanawiam się nad pozycją 1 i 4...
Ale jedno jest pewne... ja również CHCĘ tej mangi :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt sie 15, 2003 11:54 pm

Linaka1 pisze:eeeeeee? a co zrobisz jak nie wyjdzie ^^""
Opcja 5:
Kupię wydanie japońskie lub angielskie (nie wiem czy jest Obrazek).
(Przy japońskim zaopatrzę sie w skrypty)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 16, 2003 10:02 am

Shig pisze:Kupię wydanie (...) angielskie (nie wiem czy jest)
jest :] w dodatku Tokyopo wydało już chyba wszystkie 14 tomów i...
TOKYOPOP's Love Hina - Voted Best U.S. Manga Release at Anime Expo 2002!!
stronka oficjalna amerykańskiego wydawcy[/size]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 1:33 pm

idiotka pisze:
Shig pisze:Kupię wydanie (...) angielskie (nie wiem czy jest)
jest :] w dodatku Tokyopo wydało już chyba wszystkie 14 tomów i...
TOKYOPOP's Love Hina - Voted Best U.S. Manga Release at Anime Expo 2002!!
stronka oficjalna amerykańskiego wydawcy[/size]
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Czyli jakieś wyjście jest :)
Po 9.99$ za tomik to będzie niecałe 140$, czyli 2-3 dni roboty, a jak dobrze pójdzie, to jakieś półtorej dniówki (w USA ofkors :P).
W dodatku z tego co widzę, można kupić w Virgin, a tam z tego co pamiętam kuzyn miał 15% off przy płaceniu kartą kredytową :D

Hu-ha
Jak się Siku napali, to sobie może w następne wakacje kupi :twisted:


BTW: Jeszcze nie wyszło całe. Ostatni tomik wychodzi 16 września :wink:

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » sob sie 16, 2003 1:59 pm

No i pozostaje jeszcze Hon'ya, Tomik Love Hina (wyd. japońskie) kosztuje 34 zł, tylko jest jeden mankament mają na razie tylko 3 tomy. Ja poczekam na polskie.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 4:50 pm

Swoją drogą, gdyby mnie wciągnęło polskie wydanie LH (a pewnie wciągnie), to może pokusiłbym się również na zakup japońskiego (fajnie by było mieć jakąś serię w oryginale :)).

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 16, 2003 6:03 pm

Shig pisze:Swoją drogą, gdyby mnie wciągnęło polskie wydanie LH (a pewnie wciągnie), to może pokusiłbym się również na zakup japońskiego (fajnie by było mieć jakąś serię w oryginale :)).
a nie lepiej..... eee ...wybrać jakąś krótszą?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 6:08 pm

Nimue pisze:
Shig pisze:Swoją drogą, gdyby mnie wciągnęło polskie wydanie LH (a pewnie wciągnie), to może pokusiłbym się również na zakup japońskiego (fajnie by było mieć jakąś serię w oryginale :)).
a nie lepiej..... eee ...wybrać jakąś krótszą?
A co proponujesz?

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 16, 2003 6:26 pm

Napewno nie Ruroni Kenshina, albo Ranme.

Koko-chan
Status: Offline

Post autor: Koko-chan » sob sie 16, 2003 7:01 pm

tak a' propos japońskiego wydania Love Hiny - w honya są tylko 3 tomy bo nie ma zainteresowania, jakby bylo - byloby wiecej. Po co sprowadzac cale 14 skoro i tak pewnie będzie wydana wersja polska i nikt nie kupi? :?

ko-chan

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 7:13 pm

Koko-chan pisze:tak a' propos japońskiego wydania Love Hiny - w honya są tylko 3 tomy bo nie ma zainteresowania, jakby bylo - byloby wiecej. Po co sprowadzac cale 14 skoro i tak pewnie będzie wydana wersja polska i nikt nie kupi? :?

ko-chan
Hmm...
Ale jakbym był w przyszłości zainteresowany zakupem całej serii po japońsku, to można się jakoś dogadać, nie?

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 12:55 pm

shion pisze:wcale nie bylo takie moje zalozneie i wcale cie nie obzucam, chyba mnie nie zrozumiałes, przeczytaj to co napisalem jeszcze raz, przeciez nie napisalem ze lubia to tylko ci co sa niewyzyci seksualnie (a są tacy),przeczytaj to co w nawiasie jeszcze raz na[isan ejest tam ze to nie odnosi sie do wszystkich bo moze sa tacy ktorym podoba sie taki humor (który polega na pokazywaniu piersi i tylko tego jakoś mnie to nie smieszy, zreszta juz przeciez taka mange mamy to po co druga mówie tu o VGA-to moja opinia), a poza tym co ma do tego wiek,
Parakissa też mamy (Mars) więc po co wydawać ...widzisz...mam te same argumenty co ty...pozatym gdybyś znał fabułę LH i fabułę VGA to zauważyłbyś diametralne różnice MINI SPOILERY AHEAD...Po primo VGA z komedii przeradza się w dramat, LH która jest głównie nastawiona na humor nie przechodzi aż takiej metamorfozy. LH znam od podszewki (jedyne z czym się nie zapoznałem to ze skanlacjami - u mnie na kompie skanlacje to gatunek wymarły ^^) w końcu będąc textwriterem na najlepszej (nie boję się tego słowa) polskiej stronie o LH mam jakąś wiedzę (seria oglądana z 5 razy jak nie więcej ^^) Pozatym co do niewyżytości seksualnej (dobrze to napisałem?) nie lubię jak ktoś słuchaj obraża fanów mangi i anime który jest na mojej topliście tytułów...zapytam chociaż tak...oglądałeś całą Hinę albo widziałeś VGA? Bo ja się nauczyłem - jak nie zobaczysz czegoś w całości to nie wypowiadaj się na ten temat...jeszcze co do wieku...pytałem z ciekawości bo wparowałeś tu jako gość wylatując z pyskiem na wszystkich fanów LH (przynajmniej ja to tak odebrałem) i zachowałeś się przy tym jak 14-15 latek którego nikt nie kocha, czuje się odrzucony i przynajmniej na necie może kogoś poobrażać bo w realu dostanie w ryj...po twoim pierwszym poście tak cię odebrałem...teraz moja opinia o tobie się poprawiła (nieznacznie ale poprawiła)
FiN

Ktostam
Status: Offline

Post autor: Ktostam » czw sie 21, 2003 6:16 pm

Afair Waneko ostatncznie nie powiedzialo ze nie wyda ParaKiss i Love Hiny.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw sie 21, 2003 8:00 pm

Ktostam pisze:Afair Waneko ostatncznie nie powiedzialo ze nie wyda ParaKiss i Love Hiny.
Owszem, bo "akcja ankietowa" jeszcze się nie skończyła.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 8:01 pm

Skoro LH jest "daleko z tyłu" (burzę się mimo tego że uważam że ta cała afera to jeden wielki farmazon żeby fani LH których jest wpizdu kupowali MM i głosowali...tani chwyt - jeśli to prawda to nie dużo się teraz różnią od ekipy UWAGI) to raczej nie wydadzą bo będą uważać że absolutnie im się to nie będzie opłacać

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sie 21, 2003 8:12 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Skoro LH jest "daleko z tyłu" (burzę się mimo tego że uważam że ta cała afera to jeden wielki farmazon żeby fani LH których jest wpizdu kupowali MM i głosowali...tani chwyt - jeśli to prawda to nie dużo się teraz różnią od ekipy UWAGI) to raczej nie wydadzą bo będą uważać że absolutnie im się to nie będzie opłacać
nie szarp sobie nerwow,wydadza LH:)
jak dla mnie moga wydac oba,bo i PK i LH bardzo mi sie podoba,tylko nie bij GoDzio!! :wink: :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 8:17 pm

Sheril pisze:jak dla mnie moga wydac oba,bo i PK i LH bardzo mi sie podoba,tylko nie bij GoDzio!! :wink: :twisted:
Ja nie z tych co biją za upodobania...jak dla mnie to niech wydadzą wszystko w tomach - mnie to nie przeszkadza...chodzi mi tylko o to że żeby przez coś do czego nie żywie sympatii (PK) nie wyszła manga na którą od 10 m-cy czekam

Pozatym ja biję tylko przez sen...nie wiem jak żona ze mną wytrzyma ^^

EDIT:
PS. 500 post ^^ (nie ma to jak EDIT z tak ważnym przesłaniem ^^)

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości