ParaKiss czy Love Hina?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Który tytuł w formie książkowej?

Paradise Kiss
54
25%
Paradise Kiss
54
25%
Love Hina
56
25%
Love Hina
56
25%
 
Liczba głosów: 220

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 06, 2003 12:03 pm

Love Hina na pewno wyjdzie...nie ma takiej opcji żeby jej nie było gdyż Waneko nie pozwoli sobie nie wydać takiego tytułu...End of post

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » sob sie 09, 2003 2:15 pm

Nio tak myśłałem że że któregoś odcinka nie oglądałem (Motoko Special)
a także Love Hina Final... Mołbys przyblizyć ten ostatni GoDziO (najlepiej małymi literkami żeby nie spoilerować)
A co do LH live Concert to koncert promocyjny z Osaki z seyuu z serii. Koncert świetny polecam

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 09, 2003 2:52 pm

Motoko Special ani Love Hina Final Selection Movie, też nie widziałem.. nawet nie wiedziałem że istnieje :oops: hmm trzeba będzie poszukać. (a ja myslałem ze mam all anime z Love Hina^^") Koncert naprawdę warto zobaczyć, gdyż jest świetny tak jak napisał Radziu.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » sob sie 09, 2003 5:25 pm

Love Hina: Motoko Special jest bardziej znany pod nazwą Epizodu 25

SPOILER Motoko Special!!!

W tym epku do hinaty przyjeżdża siostra Motoko która chce zabrać ją spowrotem do Kyoto ale Motoko kłamie że jest zaręczona z Keitaro (a ta jej siostra jest ładnie bezproblemowa ^^) kto nieoglądał naprawdę polecam

Love Hina: Final Selection to poprostu zlepek wszystkich 24 epków serii TV (bez specjali) a na dodatek występuje tylko w wersji RAW ;] Wydawałoby się że to głupi pomysł ale ja uważam że po oglądnięciu całej serii całkiem przyjemnie się to ogląda...wszystkie najważniejsze fragmenty z serii są tam (nie uznałem tego za spoiler więc nie zmniejszałem literek)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 09, 2003 9:53 pm

Motoko special jest niezłe :)
Siostrzyczka faktycznie bezobciachowa jest :twisted:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 09, 2003 10:50 pm

Ech, mam Final Selection Movie, ale tylko w wersji oryginalnej japońskiesj. Jednak wolę jak piękno japońskiej kreski przesłaniają takie małe literki na dole ekranu. A gdyby jeszcze były angielskie, lub polskie to już zupełnie by to mnie satysfakcjonowało...

Wracając do tematu, to wolę Parakissa. Jest bardziej nietypowy. I ludzki. Jak by na to nie patrzeć to LH jest Oh! My goddessem lub Tenschim, tylko trochę inaczej ujętym i opowiedzianym.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 10, 2003 12:52 pm

Ale Tenchi to jest genialna pozycja (chociaż wcale nie przypomina mi LH) a OMG jedynie w tomikach prezentuje dobry poziom (i przypomina mi LH po części) ale czemu się dziwić...wsze tytuły to shonen manga...moze dla tego wydają ci się podobne

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sie 10, 2003 7:10 pm

Może nie tyle wydają się podobne, ile po zapoznaniu się z Oh-em przy LH już nie ma tyle frajdy. Prawie cała radocha z rozmyślania np. jak to koledzy naszego głównego ciapowatego bohatera reagują na to że mieszka ze stadkiem dziewczyn?
A bez tego typu frajdy to już nie jest to... przynajmniej dla mnie.
(co oczywiście nie znaczy, że nie uwielbiam też LH <które i tak wydadzą>
Po prostu przy tak sadystycznym wyborze wybieram Kissa) Kropka

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 10, 2003 7:31 pm

Ale ja ponownie przypominam że w ankiecie można wydać 2 głosy ^^ Pozatym nie dziwię się że bardziej podoba ci się PK ze względu na to że jest to jednak typowe shojo

shion
Status: Offline

Post autor: shion » pn sie 11, 2003 9:52 pm

a g...o prawda to nie jest zadne typowe shojo

shion
Status: Offline

Post autor: shion » pn sie 11, 2003 9:55 pm

a paradise kiss i tak jest lepsze niz love hina dla niewyzytych seksualnie dzieci które musza sie zadowolic(oczywiscie nie mówie o wsystkich bo moze kogos smiesa takie zarty które dla mnie sa beznadziejne, ale musze powiedziec ze love hina ma jeden plus jest dobra na bezsenność , odrazu przy nije zasnolem)

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pn sie 11, 2003 11:20 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Pozatym nie dziwię się że bardziej podoba ci się PK ze względu na to że jest to jednak typowe shojo
dzięki :evil:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 12, 2003 3:59 pm

prosze mi sie tu nie klocic :] O gustach wszakze sie nie dyskutuje :]

A jak narazie Waneko zostaje zalewane glosami za PK :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 12:35 am

Lilu pisze:A jak narazie Waneko zostaje zalewane glosami za PK :]
Pff...
Marna prowokacja :P

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sie 13, 2003 8:15 am

No Shig, fani Love Hina musza sie sprezyc :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 10:36 am

A do kiedy są zliczane głosy?
Bo w Krakowie jeszcze kilkadziesiąt Mangamixów jest, a ja mam pierwszego wypłatę :twisted:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sie 13, 2003 5:19 pm

No do wrzesnia jest czas :]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 13, 2003 6:36 pm

Nimue pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Pozatym nie dziwię się że bardziej podoba ci się PK ze względu na to że jest to jednak typowe shojo
dzięki :evil:
Sorki...to absolutnie nie miało być obraźliwe...jeśli tak to odebrałaś to jeszcze raz Gome!
Ten typ co to napisał (nie chec mi się szukać jego nicka) pisze:a paradise kiss i tak jest lepsze niz love hina dla niewyzytych seksualnie dzieci które musza sie zadowolic(oczywiscie nie mówie o wsystkich bo moze kogos smiesa takie zarty które dla mnie sa beznadziejne, ale musze powiedziec ze love hina ma jeden plus jest dobra na bezsenność , odrazu przy nije zasnolem)
Sorki...Ja się nie zadowalałem przy Love Hinie (od tego mam inne tytuły a przedewszystkim dziewczynę) Love Hina jest śmieszna (ile ty wogóle masz lat chłopczyku? wpadasz jako gość obrzucasz mnie i pewnie już się tu nie pojawisz, bo od początku takie było twoje założenie) A co do PK...nie obrażając absolutnie fanów tego tytułu...wziąłem to do ręki przez przypadek u kumpla (żeby nie było że nie czytałem) poczytałem kawałek i [quote="Mateusz "Godzio" Godzik powiedział a nie"] Ty....Qub...to jest jebnięte (Sorki jeśli admini uznają to za konieczne to wyciąć tą kwestię ^^) [/quote] Nie widzę tam żadnego sensu (co nie znaczy że nikomu się nie może podobać - powtarzam...nie obrażam odbiorców tego tytułu ale samą treść przekazywaną przez mangę - nie traktujcie mnie potem jakbym obrażał waszą matkę) I w przeciwieństwie do Love Hiny która jest "dobra na bezsenność" to PK nadaje się jedynie na podpałkę pod grilla (jeszcze raz powtarzam jest to moja wydzielona opinia która powstała na bazie przezcytanych 3 części bo do 4 już nie mam siły).

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » śr sie 13, 2003 11:07 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Sorki...to absolutnie nie miało być obraźliwe...jeśli tak to odebrałaś to jeszcze raz Gome!

Ja tego bynajmniej nie odebrałam jako obrazy
Po prostu sachowałeś się szowinistycznie i od razu mnie przyszufladkowałeś... (w sumie to po części b.słusznie :oops: -ale nie żeby to było jednotematyczne ograniczenie.)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 14, 2003 12:37 am

Nimue pisze: Ja tego bynajmniej nie odebrałam jako obrazy
Po prostu sachowałeś się szowinistycznie i od razu mnie przyszufladkowałeś... (w sumie to po części b.słusznie :oops: -ale nie żeby to było jednotematyczne ograniczenie.)
Shojo to manga stworzona specjalnie pod kątem dziewczyn (i większość tych tytułów do mnie nie trafia) i dlatego napisałem coś w stylu (przynajmniej takie było moje wczośniejsze założenie) że Bardziej od niektórych tytułów (np. LH) może podobać ci się PK gdyż jednak tematyka PK jest bliższa tobie jeszcze raz Gomennasai jeśli odebrałaś to inaczej I meant no harm (i nie nazywać mnie tu szowinistą bo ci którzy mnie dobrze znają uważają mnie za najbardziej wyrozumiałego człowieka jak nie na świecie to na osiedlu ^^ - w końcu do unii wchodzimy to czeba to minimum reprezentować ^^)

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości