ParaKiss czy Love Hina?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Który tytuł w formie książkowej?

Paradise Kiss
54
25%
Paradise Kiss
54
25%
Love Hina
56
25%
Love Hina
56
25%
 
Liczba głosów: 220

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lip 29, 2003 10:47 pm

Linaka1 pisze: Niezle by wtedy splajtowali a mowilam im zeby grali w Totka ;P
Ja bym pewno prędzej splajtował.. :D Ja tam wolę co dwa miesy MM co za dużo to nie zdrowo ;>

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 12:03 am

Chociaż w sumie nierozumiem czemu miałoby im się cokolwiek stać gdyby wydawali MM co m-c (2 tyg to już przesada ;]) Sądzę że szybko dorobili by się nowych tytułów i co za tym idzie - pieniędzy...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr lip 30, 2003 12:05 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Chociaż w sumie nierozumiem czemu miałoby im się cokolwiek stać gdyby wydawali MM co m-c (2 tyg to już przesada ;]) Sądzę że szybko dorobili by się nowych tytułów i co za tym idzie - pieniędzy...
W tym problem, że wielu osobom zawaliłby się budżet gdyby miały wydawać kasę na MM co miesiąc.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 12:32 am

No nie żartuj że te 14.50 więcej zrobiło by ludziom sieczkę z budżetu uwierzę w dużo rzeczy ale nie w to że matka raz na miesiąc tym kilku osobom nie da 14.50 zamiast raz na 2 mce

Zalewas
Status: Offline

Post autor: Zalewas » śr lip 30, 2003 8:06 am

Witam !
Nie ukrywam, iz rejestracja byla wymuszona wlasnie tym glosowaniem ;] Mam rowniez nadzieje, iz zakonczy sie ono po mojej mysli - Love Hina . Juz nie wspomne, iz tym sposobem mam mozliwosc zakupienia kolejnej ksiazki Pratchetta oraz Love Hiny (w przyszlosci :P). Zyc nie umierac :D

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 10:49 am

I następna osoba głosująca po mojej myśli ;] Tak trzymać...teraz jestem pewien że LH wyjdzie...tylko co będzie tym drugim tytułem...czyżby PK

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr lip 30, 2003 11:20 am

Jestem po 16 odcinku animki LH (a animkę zacząłem oglądać jakieś 3-4 miesiące temu - z braku czasu nie obejrzałem jeszcze całej serii).
LH jest ekstra :D

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 11:31 am

Shig pisze:Jestem po 16 odcinku animki LH (a animkę zacząłem oglądać jakieś 3-4 miesiące temu - z braku czasu nie obejrzałem jeszcze całej serii).
LH jest ekstra :D
Jakby to określić w jednym skrócie...LOL ;];];] Ale odcinek 16 to mój ulubiony...ze sztuką Sayiuki ;] Naru świetnie grała Son Goku (dla ignorantów: taka sztuka naprawdę istnieje i jest wystawiana przez dzieci w okresie szkolnym a główny bohater naprawdę nazywa się Son Goku)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr lip 30, 2003 11:41 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Jakby to określić w jednym skrócie...LOL ;];];]
To ciekawe co powiesz jak się będę z GTO męczył (43 odcinki) :)

BTW: Dobrze, że nie dorwałem Ruroni Kenshin TV (ciekawe ile bym oglądał) :wink:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 11:43 am

Jak chcesz to możesz mi GTO pożyczyć ;] A ile czasu oglądałbyś DB TV + Kinówki ;]

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lip 30, 2003 6:24 pm

LH anime jest świetne. Najlepszy odcinek moim zdaniem to Xmas special (gdzie Keitaro staje na wysokości zadania) Ja anime LH pierwszy raz obejrzałem w tydzień (po trzy, cztery ep na dzień) W najlepszym wypadku obejrzałem 50ep w tydzień (serie Ayashi no Ceres & Ai Yori Aoshi)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 6:27 pm

Ai Yori rządzi ;] Tina jest najlepsza ;]

Epek 16 i 6 rządzą ;] nie znasz się ;]

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lip 30, 2003 6:38 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Ai Yori rządzi ;] Tina jest najlepsza ;]

Epek 16 i 6 rządzą ;] nie znasz się ;]
Ja ja Tina i jej trunki :twisted: rulz :D Co do Love Hina.. nie wiem który ep mi się z seri podobał bo nie znam numeracji za bardzo^^. Napewno ten co Naru była idolem (spox piosenkę wtedy śpiewała ;])

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 6:56 pm

[post]
To jest 10 epek ;]

6 jest z wycieczką do Okinawy

16 jest ze sztuką Sayiuki
[/post]

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr lip 30, 2003 7:55 pm

Lh + Speciale+ Again pochlonalem w ciagu 2 dni:) bardzo mi sie podobalo

co do wydawania MM co miesiac to uwierzcie ze bym splajtowal. tak to 14,50 to juz duzo jak dla mnie. ja kupuje wiele serii i nie tylko mang, do tego interesze sie innymi rzeczami i juz i tak nie wyrabiam i ludze od rodzicow kazdy grosz (doslownie oszczedzam na slodyczach, wyjazdach itp)

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » śr lip 30, 2003 8:16 pm

Te, Kuso! Ja obejrzałem całą "Love Hina" i "Love Hina Again" też w dwa dni ale po prostu nie mam speszjali i kinówek...
Skąd te cacka wziąść?!
BTW: też masz "Love Hina" (24 odcinki) w gorszej jakości, a "Love Hina Again" (3 odcinki) w jakości dorównującej DVD?

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr lip 30, 2003 9:09 pm

na again mam w swietnej jakosci- miodzio. ze specjali mam xmas special i spring special + jeszcze troche teledyskow z LH
i jeszcze dziwnym trafem mam 25 odcinkow O_o a wszyscy mi mowia ze jest 24... moze 25 to tez jakis specjal albo 24 jest jakos na czesci...
specjale dostalem od kumpla razem z cala serja a again sam sciagalem z kazy

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 30, 2003 10:42 pm

Nie wiem czy mi uwierzycie ale mój kumpel miał tylko 23 epki LH (tak tak a cała seria to 24 ;]) i żyłem bez ostatniego odcinka 5 dni zanim się zassał! ale jak już się zassał to reszta poszła szybciutko bo hinatę znalazłem ;] i wtedy właśnie rozpoczęła się moja współpraca z tym www ;]

kuso - Love Hina składa się z:
24 epizodów serii TV
3 speciali:
-Motoko Special (czyli tzw ep. 25)
-X-Mas Special (czyli tzw ep. 26)
-Spring Special (czyli tzw ep. 27)
3 OAV`ki Love Hina Again
Love Hina Final Selection Movie
i podobno jakiś Live Concert którego nie mam

nefret
Status: Offline

Post autor: nefret » sob sie 02, 2003 5:35 pm

a ja jestem zs paradise kiss :wink:

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » sob sie 02, 2003 6:39 pm

zandam pisze:JPF mogłoby zająć się Love Hiną,
Ni ema na to szans. JPF już i tak ma zbyt napięty plan a wszyscy rządają od jpf'u jeszcze i jeszcze. Poza tym LH pozostanie chyba jako manga Waneko. Jeśli oni jej nie wydadza to chyba nikt


Ja głosuje naLH (to już chyba trzeci topic gdzie o tym mówie)

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości