ParaKiss czy Love Hina?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Który tytuł w formie książkowej?

Paradise Kiss
54
25%
Paradise Kiss
54
25%
Love Hina
56
25%
Love Hina
56
25%
 
Liczba głosów: 220

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt sie 26, 2003 10:21 am

idiotka pisze:Crate sie inspirowal Swiatem Dysku..... :P
Zapomniałaś tylko dodać "...jak zwykle" :P .
Możemy jakiegoś smoka przywołać - mogę dostarczyć odpowiednią ilość kamieni z dziurami ;) .

Yuto_Aquarius
Status: Offline

Post autor: Yuto_Aquarius » wt sie 26, 2003 12:22 pm

Jak juz raz powiedizalem, tak i powtoze:
Love Hina!!!! Love Hina!!!!Love Hina!!!!Love Hina!!!!
a jak nie Love Hina!!!! to...... :evil:

<cosik sie ostatnio powtazam....>

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 12:55 pm

Idi pomóc pomóc !! :twisted: Ogłuszysz wszystkich żeby się nie darli jak będziemy C4 podkładać ^^ i będzie Terrorists Win ^^ Jak Waneko wyda LH to też będzie Terrorists Win ^^

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » wt sie 26, 2003 2:31 pm

Ja inspirowałem się swoją biografia :D.... hehehehehehehe

Wiecie jak kosmici przed tym spylają, a najlepiej działa w formie oburęcznej deski z gwoździem typ bojowy :D

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » czw wrz 11, 2003 10:28 pm

Buziak, i to zdecydowanie. To jedna z moich ulubionych mang *.*

Przepczytałam wszystki posty w tym temacie i musze powiedzieć, że cały czas fani LH podkrślają, jak ta seria się rozwinie, nabierze głębi itede, a jaki PK jest głupi, "straszydła" i blabla. O przepraszam. Ja nie mogę po przeczytaniu jednego tomu LH stwierdzić nic ponad to, że mi ta manga zbytnio do gustu nie przypadła, ot co. A skoro "Kiss" wciągnął mnie już po pierwszym rozdziale...

Zastanawiam się, czy co poniektórzy zbytnio nie hołdują popularnych tytułów, dyskryminując przez to te mniej znane i uważając je za gorsze. I czy nie oceniają mangi po okładce==" Czy też po rysunkach, jak kto woli... Anyway, przesadzona miłość do ulubionego chociażby tytułu na dłuższą metę staje się NAPRAWDĘ denerwująca. Dlatego niech niektórzy się uspokoją i przyjmą do wiadomości, że "różne są gusta i guściki" (wprawdze twierdzą, że wiedzą o tym, ale ich wypowiedzi niestety na to nie wskazują)

END

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » czw wrz 11, 2003 10:49 pm

PK vs. LH jest już dość dużą batalią. Jednak muszę napisać, że jest ona bez sensu. Jedni lubią to, inni wolą coś innego. Ja nie trawie PK. Jest to typowo dziewczęca manga i nie mogę znaleźć tam żadnego zaczepnika dla mnie. Lubię shojo, ale PK nie trawię i już.
Co do LH, to przeczytałem całość i napiszę tak:



:!: Nie czytajcie, jeśli nie chcecie sobie psuć nerwów i zabawy (jeśli LH wydana będzie po polsku, co wcale nie jest pewne) :!:


Manga do samego końca jest taka sama. Głupie wpadki Keitaro itp. akcje. Bardzo lubię tą serię, jednak nie jest to głęboka historia. Co więcej momentami mnie denerwowała, choć jestem faem tej serii. Jeśli będzie polskie wydanie, to nie omieszkam go zakupić, jednak jeśli go nie będzie, to płakać nie miarkuję.

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pt wrz 12, 2003 7:18 am

OOKIDAIBUTSU pisze:Manga do samego końca jest taka sama. Głupie wpadki Keitaro itp. akcje. Bardzo lubię tą serię, jednak nie jest to głęboka historia. Co więcej momentami mnie denerwowała, choć jestem faem tej serii. Jeśli będzie polskie wydanie, to nie omieszkam go zakupić, jednak jeśli go nie będzie, to płakać nie miarkuję.
Hmm takiej poważnej "głębi" to faktycznie czytelnik nie uświadczy ale czasem robi się dość ciężko oraz romantycznie....... a wogóle LH to komedia i zbytnie pogłębianie oraz zakręcanie w uczuciowym sęsie mogło by jej na dobre nie wyjść ....

Edit Zmiejszyłem tekst przepisany z posta powyżej według sugesti autora w poście -Radziu-

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » pt wrz 12, 2003 9:19 am

Jedno pytanie. Po kiego przepisałeś mój tekst? przecież szosatł tak napisany, żeby czytali go tylko Ci co chcą. Ne podoba mi się to. :evil:

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz wrz 14, 2003 12:12 pm

przeciez nie byl to spoiler are wyrażenie własnej opini i pomoc w ocenie anime (mangi) ? czyżbyś wstydził się swoich wypowiedzi ?

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » ndz wrz 14, 2003 10:29 pm

Nie pisz w ten sposób, jakbym to ja popełnił błąd. Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz, jednak WYRAŹNIE NAPISAEM, że nie chće, żeby to było przytaczane. A ty to sobie wkleiłeś do posta. Chamstwo. LILU możesz skakswać tego posta, ale ja wyrażam to co wyrażam, bo nie miał pan F prawa robić tego co zrobił. :evil:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pn wrz 15, 2003 8:06 am

Widze ze juz Radziu zrobil porzadek :] Thx.
A do Feanora - jesli ktoregos z uzytkownikow chcesz cytowac, to prosze to zrobic nalezycie :]

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » pn wrz 15, 2003 9:06 am

Dziękuję Ci Lilu i tobie radziu.

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 15, 2003 7:10 pm

Ok Mea Culpa..... przepraszam że naruszyłęm ostotje twojej wypowiedzi i zacytowałem cię.. amm nadzieje że po tym kataklixmie z czasem twój świat wróci do normy.... :wink:
skończmy z tym.... chwycmy się za ręce i make love not war :D

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn wrz 15, 2003 7:38 pm

Ja z Love Hiną jestem od początku, zawsze ją lubiałem i jestem za nią, mam nadzieję, że właśnie ją wydadzą.

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt wrz 16, 2003 1:41 pm

Lilu pisze:Widze ze juz Radziu zrobil porzadek :] Thx.
Poprawiłem już należycie czyli, poprzednia zmiana była na szybko
Lilu pisze:A do Feanora - jesli ktoregos z uzytkownikow chcesz cytowac, to prosze to zrobic nalezycie :]
Nic dodać nic ująć :]
n(R)d pisze:Ja z Love Hiną jestem od początku, zawsze ją lubiałem i jestem za nią, mam nadzieję, że właśnie ją wydadzą.
Czy nick to skrót od Norad?

A czy wspomniałem już że LH musi zostać wydana jak nie... :twisted:
Ostatnio zmieniony wt wrz 16, 2003 9:11 pm przez Radziu, łącznie zmieniany 1 raz.

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » wt wrz 16, 2003 4:59 pm

Powróćmy do tematu LH :D.......
Czy jak widacie już LH (bo w to niewątpie) czy będą tesz jakieś gadżety związane z tą serią :D ?
hehe gumowa NAru ? :wink:
Temat zamykam. W tej konkretnej rywalizacji zwyciężył PK ale LH w dogrywce zwyciężyła z CCS i także wyjdzie :P -Radziu-

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości