Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hina

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 27, 2003 12:29 pm

Linaka1 pisze:
Gotenks pisze:moze byc wszystko, tylko nie kolejna manga Spryo Fuyumi, po prostu przejadla mi sie :P
Popieram !! 8)
Fakt...nie sądzicie że trzeci tytuł tej samej autorki jest troszkę taki...nie fair?

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr sie 27, 2003 3:58 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Fakt...nie sądzicie że trzeci tytuł tej samej autorki jest troszkę taki...nie fair?
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Tej pani mam dosłownie po dziurki w nosie. To nie to co Katsura, którego mangi można czytać w nieskończoność i najlepiej w jak największych ilościach. Póki czytam bądź przeczytałem takie tytuły jak VGAi, Is, M, Zetman, a nadal nie mam dosyć i chcę więcej ! Co na to fani Fuyumi ? Zaczepny jestem, co ? :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 27, 2003 4:02 pm

GonZo pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Fakt...nie sądzicie że trzeci tytuł tej samej autorki jest troszkę taki...nie fair?
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Tej pani mam dosłownie po dziurki w nosie. To nie to co Katsura, którego mangi można czytać w nieskończoność i najlepiej w jak największych ilościach. Póki czytam bądź przeczytałem takie tytuły jak VGAi, Is, M, Zetman, a nadal nie mam dosyć i chcę więcej ! Co na to fani Fuyumi ? Zaczepny jestem, co ? :twisted:
Zastanawiam się tylko co tak Waneko ciągnie do tej autorki (czyżby tania licencja :twisted: )

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr sie 27, 2003 5:01 pm

mnie sie tam jej mangi podobaja ;p zwlaszcza ze teraz ma byc jakas zwiazna z Marsem (Doll troche slabe bylo :/)

Selandra
Status: Offline

Post autor: Selandra » śr sie 27, 2003 9:59 pm

idiotka pisze:mnie sie tam jej mangi podobaja ;p zwlaszcza ze teraz ma byc jakas zwiazna z Marsem (Doll troche slabe bylo :/)
sia tyz bym kciała Konia =P

jedno pytanko:
te Yaoi które ma zostac wydane...czy ono było by ok 18 lat??

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr sie 27, 2003 11:47 pm

Selandra pisze:
idiotka pisze:mnie sie tam jej mangi podobaja ;p zwlaszcza ze teraz ma byc jakas zwiazna z Marsem (Doll troche slabe bylo :/)
sia tyz bym kciała Konia =P

jedno pytanko:
te Yaoi które ma zostac wydane...czy ono było by ok 18 lat??
Nie ma zostać tylko może zostać :twisted: Nie przyzwyczajajcie się do ciągłych shojo :twisted: We will fight

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw sie 28, 2003 6:23 am

podobno Seimaden cignie w strone shonen-ajow... :P (info od pewnej koleznaki, ja tam sie nie znam :P)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » czw sie 28, 2003 7:17 am

A i to też takie szonenaje, że wiecie... Nie jestem pewna, czy przez pierwsze 5 tomów jakieś takie wątki w ogóle były, ale może się nie wczytałam. ==;; Główny bohater kręci z kobitką, o bycie transwestytą Hildy nie podejrzewam. ;)

if

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sie 30, 2003 5:58 pm

Widze ze Godzio,Gonzo i reszta jakos sie dogadalismy w tej sprawie.
Jezuuuu tylko nie kolejny tytul tej autorki ..... Waneko chyba placa za to ze wydaja jej mangi

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz sie 31, 2003 8:57 am

Ciągle bym pragnoł ujżeć mangę Berserk (czyżbym był osamotniony w swoim pragnieniu) ??

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz sie 31, 2003 9:10 am

Pan_Feanor pisze:Ciągle bym pragnoł ujżeć mangę Berserk (czyżbym był osamotniony w swoim pragnieniu) ??
nie jestes!!!!!!!!! XD glosuj w ankiecie JPF i Kasenu!!!!! XD [przepraszam za ten angly wybuch, ponioslo mnie :P]

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz sie 31, 2003 9:18 am

Jednak jest nas więcej :D (no 2 -_-') ale to lepiej przynajmniej nam wszystkim będe wstanie postawić kufel najlepszego krasnoludzkiego Ale :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sie 31, 2003 10:53 am

Ja sie zgadzam z Sheril i Krzychem :D
Seimaden ma być i tyle :twisted:
Ta manga jest naprawde OK :twisted:

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz sie 31, 2003 8:42 pm

Heh jakieś argumenty :D tylko nie kazuj mi czytać starszych postoow ! :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 01, 2003 8:20 am

Argumenty co do tego że Sei jest OK??
Eeeee... no ... wiesz :? ...
Hmmm... nie moge powiedzieć ze to argument, bo tego... ja po prostu lubie takie historie...
O miłości, namiętności i zdradzie (jakby się uprzeć )
TYLKO NIE ODSYŁAĆ DO HARLEQUINÓW!!!!!!!!!!! BO NIE LUBIE :evil:

No to napisze to tak:
Ta manga jest naprawde OK :twisted: ( dla mnie )

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 01, 2003 9:16 am

przypuścmy że to był argument -_-'

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn wrz 01, 2003 9:33 am

Dla mnie argumentem jest to , że manga jest dobrze narysowanym fantasy - którego u nas nie ma - , jest stosunkowo króka , zaledwie 10 tomów. Po za tym postacie wydają mi się bardziej zróżnicowane.

W każdym razie wole Seimadena od Berserka , który po przeczytaniu rosyjskich skanslacji jest u mnie spalony. Epatuje brutarnością i przemocą zupełnie niepotrzebnie , a bohater wygląda jak kupa mięcha... No po prostu praprapradziadek Supermena , albo Komedianta.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn wrz 01, 2003 12:49 pm

Krzych Ayanami pisze:W każdym razie wole Seimadena od Berserka , który po przeczytaniu rosyjskich skanslacji jest u mnie spalony. Epatuje brutarnością i przemocą zupełnie niepotrzebnie , a bohater wygląda jak kupa mięcha... No po prostu praprapradziadek Supermena , albo Komedianta.
Ewentualnie, następca Conana.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn wrz 01, 2003 1:22 pm

Krzych Ayanami pisze:W każdym razie wole Seimadena od Berserka , który po przeczytaniu rosyjskich skanslacji jest u mnie spalony. Epatuje brutarnością i przemocą zupełnie niepotrzebnie , a bohater wygląda jak kupa mięcha...
U nas całkiem nieźle sprzedają się tytuły, w których jest "o wiele więcej całkiem nieuzasadnionej przemocy". Gdyby tak nie było to taki "Lobo" poniósłby totalną klęskę a przecież wydali u nas kilkanaście zeszytów ("Ostatni Czarnian" doczekał się nawet powtórnego wydania ale to juz całkiem inna historia) i odniósł swoisty sukces. W końcu kto z nas nie lubi czarnego humoru?
Mnóstwo przemocy jest również w tytułach spod znaku Alien / Predator ale tam to jest on raczej potrzebny.
Wiem, że ten post powinien byc w temacie KOMIX ale nie mogłem się powstrzymać...

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn wrz 01, 2003 1:30 pm

Ineluki pisze:W końcu kto z nas nie lubi czarnego humoru?
No! Który sie przyzna? :twisted:
Ineluki pisze:Mnóstwo przemocy jest również w tytułach spod znaku Alien / Predator ale tam to jest on raczej potrzebny.
Alien/Predator to cross-over. Cross-overy opierają się natomiast albo na humorze albo na brutalności. To dzieła czysto komercjonalne, czemu dziwić się nie należy. Ale zdarzaja sie dobre (komiks "Aliens vs Predator" jest tego świetnym przykładem, ale z tej serii, tylko ten). Mówie to dla tych, którzy by nie wiedzieli :wink:

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości