Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hina

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 08, 2003 3:17 pm

Oczywiście jak zawsze mój geniazlny umysł wykrył te drobne niułąnse twojego zachowania i metodą poszlak doszedłem ze przyczyną tych nieartykułowanych dźwięków jest właśni miłość :D Prawda drogi Watsonie ?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 09, 2003 9:14 pm

Pan_Feanor pisze:Oczywiście jak zawsze mój geniazlny umysł wykrył te drobne niułąnse twojego zachowania i metodą poszlak doszedłem ze przyczyną tych nieartykułowanych dźwięków jest właśni miłość :D Prawda drogi Watsonie ?
dobra,dobra,ale juz ciiiiicccchhhhooooo bo siem wyda :wink: :twisted:

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » śr wrz 10, 2003 6:06 pm

Co się wyda ^.^ ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 10, 2003 6:33 pm

Pan_Feanor pisze:Co się wyda ^.^ ?
Wyda się offtop tutejszy^^ Powiedzmy offom stanowcze nie^^

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr wrz 10, 2003 8:39 pm

Krzych Ayanami pisze:Wydaje mi się , że nie ma czegoś takiego jak LH Again... Ale mogę się mylić.

A do kreski bym się nie przywiązywał. W końcu to nie ona decyduje o tym jaki jest komiks.
no nie wiem...widziałem kiedyś luźne skany na których widniała Kanako...nie wiem czy to jednak prawda, może to po prostu integralna część mangi zrobiona po prostu jako osobne OAV`ki (łeba nie dam)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr wrz 10, 2003 9:09 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:widziałem kiedyś luźne skany na których widniała Kanako...nie wiem czy to jednak prawda, może to po prostu integralna część mangi zrobiona po prostu jako osobne OAV`ki (łeba nie dam)
Kanako jest w mandze (nawet na okładce któregoś tomu jest).

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pt wrz 12, 2003 7:10 am

Możliwe ze Kanako jest w mandze.... ale w LHA scenariusz jest zbyt naciągany aby było to przeniesienie magi, mi się to wydaje raczej radosną twórczością scenarzysty (i to naciąganą ? zaraz nam tu z magią wyskoczył :P )

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 12, 2003 11:42 am

Pan_Feanor pisze:Możliwe ze Kanako jest w mandze.... ale w LHA scenariusz jest zbyt naciągany aby było to przeniesienie magi, mi się to wydaje raczej radosną twórczością scenarzysty (i to naciąganą ? zaraz nam tu z magią wyskoczył :P )
Z tego co się orientuję to nie jest to tylko radosna twórczość scenarzysty.
Motyw z pierścionkiem jest również obecny w mandze.
Jest to tylko troszkę inaczej poprowadzone i manga ma bodajże nieco inne zakończenie.

PS. Wszystko co napisałem w tym poście opiera się na kilku pojedynczych skanach, które mignęły mi gdzieś w czeluściach internetu.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt wrz 12, 2003 6:05 pm

Shig pisze:
Pan_Feanor pisze:Możliwe ze Kanako jest w mandze.... ale w LHA scenariusz jest zbyt naciągany aby było to przeniesienie magi, mi się to wydaje raczej radosną twórczością scenarzysty (i to naciąganą ? zaraz nam tu z magią wyskoczył :P )
Z tego co się orientuję to nie jest to tylko radosna twórczość scenarzysty.
Motyw z pierścionkiem jest również obecny w mandze.
Jest to tylko troszkę inaczej poprowadzone i manga ma bodajże nieco inne zakończenie.

PS. Wszystko co napisałem w tym poście opiera się na kilku pojedynczych skanach, które mignęły mi gdzieś w czeluściach internetu.
tak jak ja...za skany ogolem sie nie tykam bo caly czas licze na pl wydanie

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 12, 2003 7:20 pm

A ja niestety miałem "doczynienia" z tymi skanami.. co wcale nie oznacza że nie kupię Polskiego wydania.. Wręcz przeciwnie czekam na ten tytuł (lepiej by było powiedzieć "liczę na wydanie") z niecierpliwością^^

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz wrz 14, 2003 12:16 pm

_Keitaro_ pisze:A ja niestety miałem "doczynienia" z tymi skanami.. co wcale nie oznacza że nie kupię Polskiego wydania.. Wręcz przeciwnie czekam na ten tytuł (lepiej by było powiedzieć "liczę na wydanie") z niecierpliwością^^
My też na to liczymy. a skanoof nie tykam przez to mój apetyt rośnie i staje się do wytrzymania :D Waneko chyba nie polwolicie czytelnikowi umrzec z głodu !!! :wink:

petr
Status: Offline

Post autor: petr » pn wrz 22, 2003 5:20 pm

Pasuzuko pisze:Taaak... W ogóle nic ciekawego zupełnie... Jeśli już mają powtarzać autorkę, to ja proponuję "Nanę" Yazawy Ai...
O tu się zgadzam :] Chociaż chętnie bym też zobaczył Eternal Sabbath Soryo Fuyumi...
Pasuzuko pisze:P.S:Jak ktoś wie skąd wziąć skany niech się rzuci linkiem (ja natrafiłam tylko na stronkę z paroma stronami...buuuu....)

To jakoś kiepsko szukałaś... Mangascreener zrobił 2 tomy, tyle że jako IRC-only, no ale od czego są znajomości :] http://www.zero-dreams.net/MS/ (tego linka można zdobyć dopiero jak się na irca wejdzie więc mi tu go proszę nie rozpowszechniać)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn wrz 22, 2003 5:35 pm

ozez ty! O_O 20th Century Boys powyzej 82 captera! petr dziekuje ci bardzo, bardzo bardzo, bardzo za tego linka!!!!!!!! XD (a jak wiesz skad wziac one piece do tomu 20 to tez mozesz powiedziec, nie obraze sie xp {rozdzialy 1 i 2 mam :P})
Ostatnio zmieniony wt wrz 23, 2003 6:55 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » wt wrz 23, 2003 6:33 am

Hmm ciekawe linki masz w opisie :D .... A na tym anglojenzycznym forum o Azumanda siedze chyba z 8 miesięcy ^^.....

Jak cie interesuje lovehina a jeszcze na naszej stronie nie byłaś to zapraszam na www.hinatasou.prv.pl (ale stronka teraz jest nieczyna :()....
W każdym razize juz za niedługo otwarcie mijego i smoka nowego serwisu... Anime-nyu :D

A teraz na temat, chciałbym sie dowiedzieć czy była manga Serial Experiments Lain (wiecie o co chidzi ?)

petr
Status: Offline

Post autor: petr » wt wrz 23, 2003 4:10 pm

idiotka pisze:ozez ty! O_O 20th Century Boys powyzej 82 captera!
I wiele innych ciekawych rzeczy... Choćby cały Beck :]
idiotka pisze:Part
petr. Z małej litery i przez 'e' :]
idiotka pisze:dziekuje ci bardzo, bardzo bardzo, bardzo za tego linka!!!!!!!! XD
W sumie to sam tam większość rzeczy uploadowałem, więc przyjumję podziękowania :]
idiotka pisze:(a jak wiesz skad wziac one piece do tomu 20 to tez mozesz powiedziec, nie obraze sie xp {rozdzialy 1 i 2 mam :P})
O http linku rzadnym nie wiem i raczej wątpię żeby jakiś istniał, ale coż, większość [do 16 tomu] leży sobie u mnie na dysku, i nie widzę przeszkód żeby to komuś wysłać, najlepiej ircem [zwłaszcza, że to mój ulubiony tytuł i nie zapowiada się żeby którykolwiek z wydawców miał go w planach...] Feel free to PM me :]

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt wrz 23, 2003 6:55 pm

ooppss... przperpaszam xza przekrecenie ksywki :P po prostu pisze 'na slepo' i nie patrze potem co nabazgralam -_-' gomenne! -_- (btw - zonu bede chyba przpeuszczac moje posty przez worda przed wyslaniem... bepieczniej -_-'

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr wrz 24, 2003 8:24 pm

Pan_Feanor pisze:Hmm ciekawe linki masz w opisie :D .... A na tym anglojenzycznym forum o Azumanda siedze chyba z 8 miesięcy ^^.....

Jak cie interesuje lovehina a jeszcze na naszej stronie nie byłaś to zapraszam na www.hinatasou.prv.pl (ale stronka teraz jest nieczyna :()....
W każdym razize juz za niedługo otwarcie mijego i smoka nowego serwisu... Anime-nyu :D

A teraz na temat, chciałbym sie dowiedzieć czy była manga Serial Experiments Lain (wiecie o co chidzi ?)
Twojego i smoka? oż ty bezczelu...Ogólnie pomysł był mój, Layout Quba, Dragon pewnie udostępni serwer i osiądzie na laurach (tak jak z hinatą było ;]) A ty raz na jakiś czas skrobniesz artykuł ;] więc nie mów że stronka jest twoja i Smoka bo jest całego naszego składu (a raczej będzie ;])

I pytanie...czy Seimaiden i Bezimienny Koń są już pewnymi tytułami w MM?

Aha i tu jeszcze jedno WTF skierowane do petra...Kolejną (czwartą) mangę Soryo Fuyumi...bez jaj

petr
Status: Offline

Post autor: petr » śr wrz 24, 2003 9:15 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Aha i tu jeszcze jedno WTF skierowane do petra...Kolejną (czwartą) mangę Soryo Fuyumi...bez jaj
Nie czytałeś to się nie wypowiadaj. Primo, to nie jest shojo [sic!]. Secundo, polecił mi ją pewien japończyk, który ma bardzo wyrobiony gust jeśli chodzi o mangi i przeczytał ich więcej niż ty czy ja przeczytam kiedykowiek, więc jeśli on mówi, że jest dobra to jest :]. Tertio, www.hngo.net :]

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » śr wrz 24, 2003 10:58 pm

Feanor>> *_____* Fan Berserka! Jak milo ;))) ale szczerze mowiac przez chwile jak byla ankieta na jpfie robilem sobie nadzieje, ale tego i tak nie wydadza.. to jest cos zbyt specyficznego... nie dociera do kazdego fana "duzych oczu" a takze fabularnie jest raczej ciezkie i przytlaczajace.

Krzych>> Przemoc w Berserku nieuzasadniona? No tak... przemoc podczas inkwizycji tez byla nieuzasadniona (nawiazanie do duzego watku o religii podobnej do katolickiej w XVI w...). A Gatsa sobie po prostu nie wyobrazam inaczej... jakos musi ten miecz dzwigac ;>>

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » czw wrz 25, 2003 2:41 pm

Musiły założyć Front Wyzwolenia Gatsu !
Albo Partię im Berserka :D......
Dlaczemu ludzie nie doceniają tego genialnego anime i jeszcze genialniejszej mangi (której nie czytałem :wink: )

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości