Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hina

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr paź 29, 2003 8:47 pm

Setokun pisze::o
To ja się gdzieś schowam bo nie chce stawać po żadnej stronie.
Ze wszystkimi żyje w zgodzie więc poczekam na rozwój wypadków (i ocalałych ^^)
I ja również tak myślę i uczynię^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw paź 30, 2003 12:01 pm

Sheril pisze: Jak Kira sobie nie poradzi,to Sheril jej pomoze,bo Sheril IS THE CHOSEN ONE 8)
Sheril jest ze mną ...
Damy radę :twisted:

Dobra koniec offtopa bo modzi bedą krzyczeć :wink:

Mój 500 post :twisted:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw paź 30, 2003 6:14 pm

buehehehehe widze ze szykuje sie jakas wojenka. cool

mysle ze nie bedac gorszy takze z czasem odkurze swoje moderskie nozyce :wink: i oczywiscie miotacz ognia - gdzie jestes kochanie chodz do tatusia :twisted: :twisted: :twisted:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw paź 30, 2003 8:17 pm

No dobra szefie, ale jesteś z nami przeciwko nim czy z nimi przeciwko nam? :)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw paź 30, 2003 9:59 pm

hmmmm jeszcze nie wiem :P na SEIMADEN mi nie zalezy... ani mnie grzeje ani ziebi ale gdzie sie bija tam trzeci wkracza :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 31, 2003 5:48 pm

kuso pisze:hmmmm jeszcze nie wiem :P na SEIMADEN mi nie zalezy... ani mnie grzeje ani ziebi ale gdzie sie bija tam trzeci wkracza :twisted:
Kuso moze być sędzią :roll: :wink:

konlikt juz chyba skonczony /kuso :)

Orbitka
Status: Offline

Post autor: Orbitka » pn lis 03, 2003 10:18 pm

A ja ciekafa jestem.. kiedy dostaniemy info o tym co w końcu będzie w tym Mangamixie, bądź co bądź mamy już listopad...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn lis 03, 2003 11:08 pm

Odpowiedź na to i inne pytania poznamy zapewne pod koniec miesiąca. Prędzej Mangamixu to chyba nie będzie.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt lis 04, 2003 3:04 pm

Takashi pisze:Odpowiedź na to i inne pytania poznamy zapewne pod koniec miesiąca. Prędzej Mangamixu to chyba nie będzie.
Takashi nie kracz :cry:
MangaMix musi wyjść w pierwszej połowie listopada, bo inaczej uschnę z niecierpliwości :evil:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lis 06, 2003 5:32 am

Nie kraczę – tylko stwierdzam fakty. Po pierwsze - ostatnie 2 numery ukazywały się w drugich połowach miesiąca, więc mam prawo przypuszczać że i tym razem tak będzie. Po drugie na listopad zostały przesunięte wydanie PK-1 i VGAi-6 (planowany jest też Mars), a jak wiadomo nie można wydać dużej ilości tytułów naraz musi być jakiś odstęp. Choć z drugiej strony też chciałbym, żeby pokazał się jak najszybciej bo ciekawią mnie wyniki ankiety (wiadomo z jakiego powodu :lol: )

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob lis 08, 2003 9:43 am

Wszyscy czekają na MM z niecierpliwością, ale ciekawe czy doczekają... Hehehe...już widzę tych wszystkich mangowiczów latających co trzy dni do kiosku pytać o Mangamix i biednych sprzedawców modlących się by wreszcie wydano to diabelskie pismo i dano im spokój :wink: . U mnie MM można znaleźć tylko w dwóch kioskach (a przynajmniej ja o dwóch wiem) więc kto pierwszy...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn lis 10, 2003 5:25 am

U mnie pewnie przyjdzie o kilka dni później tak jak ostatni :twisted:

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości