Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hina

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany
Lilu
Status: Offline

Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hina

Post autor: Lilu » śr sie 13, 2003 8:05 am

Waneko napisalo, ze mozliwosci sa nastepujace:

SEIMADEN
TU DETEKTYW JEZ (odcinki samurajskie)
BEZIMIENNY KON (Fuyumi Soryo).

Pani Taniguchi podkreslila, ze jeszcze nie wiedza, ktora licencje uda im sie uzyskac, wiec powyzsze tytuly moga ulec zmianie.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 10:09 am

Oby Jeż, oby Jeż, oby Jeż... :)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr sie 13, 2003 11:02 am

Taaak! Chcemy Jeża! Nic innego nie wchodzi w grę! :twisted:

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » śr sie 13, 2003 11:54 am

a ja chcę to mangę o Reim i Tatsuyi (bezimienny koń) tylko kiedy ja to bym kupiła jak kasę oszczędzam...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr sie 13, 2003 12:24 pm

jez i bezimienny kon, seimadena nie wezme chocby mi placili ;p

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sie 13, 2003 12:44 pm

Bezimienny Koń i może być Jeż...
Nie przepadam za yaoi i shonen ai, więc Seimadenowi podziękujemy...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 14, 2003 1:17 am

To jak takie są następne tytuły to przynajmniej jedno w tym dobre ^^ nie mam sie co o budzet martwic...skoro nawet LH nie wychodzi -_-"

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw sie 14, 2003 9:01 pm

Ja juz zapowiadam ze DZIEKUJE BARDZO ale NIE WEZME !!
Nudza mnie juz mangi tej od Marsa (jak ona tam sie zwie ) bez przesadzy ludzie juz jej 3 tytuly sa ile mozna ?? to juz sie nudzi mi sie juz tym wymiotawac chce :evil:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt sie 15, 2003 1:00 pm

Taaak... W ogóle nic ciekawego zupełnie... Jeśli już mają powtarzać autorkę, to ja proponuję "Nanę" Yazawy Ai...

P.S:Jak ktoś wie skąd wziąć skany niech się rzuci linkiem (ja natrafiłam tylko na stronkę z paroma stronami...buuuu....)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt sie 15, 2003 11:08 pm

Nana... o tak , zwala z nóg... Ta popijawa i wyjaczanie kolejnych facetów.
Albo awantura , że zostało wyżarte jedzenie , bądź taniec na stole..

Ale z tego co wiem grupa skanslatorka , któa sie nią zajmowała porzyciła projekt.

A z wymienionych... najbarziej bym się chyba cieszył z SEIMADENA . Zawsze to by było coś nowego. Jeż no cóż... Mial swoje 5 minut.
No i przy całej mojej sympatii do Marsa wolałbym 3 mangi tej samej autorki nie widzieć na oczy.

Gdyby została natomiast wydano mangę Tobira Reiko Momochi byłoby fantastycznie. Jeden tom , nawet nie pełny bo to są jakieś 154 strony , ładna kreska i piekło na ziemi z którym nalot TVN'u na JPF w Uwadze byłby niegodnym wspomnienia epizodem.

Zadyma by była oj była...

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 3:37 pm

Mogliby wydać to twoje "Confidental Confessions" bo sie na to napaliłam a nie chce mi się placić 40 zyli za angielski tomik... (BTW Ty Krzychu masz tomik czy skany?)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob sie 16, 2003 6:22 pm

To jest ameyrkańskie wydanie książkowe... Ja jestem zbyt wielką kutfą , żebym posługiwał się skanami.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 6:33 pm

To znaczy że śpisz na forsie :P (żart) <---(a może nie;)) A tak na serio, to chyba masz łatwy dostęp? Confidental Confessios nie ma w CU więc nie mogłeś stamtąd wziąć. Z resztą tam się nie opłaca. Niech zgadnę - krewna albo znajoma? :)

P.S:Ty te mangi skanuj i udostępniaj za opłatą ;)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 7:10 pm

Pasuzuko pisze:P.S:Ty te mangi skanuj i udostępniaj za opłatą ;)
Udostępnianie skanów za opłatą to czyste draństwo.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 7:15 pm

Tam bylo coś takiego: ;)
Ale w takim razie udostępniaj za darmo!^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 7:26 pm

Pasuzuko pisze:Tam bylo coś takiego: ;)
Faktycznie.
Nie wczytała mi się emotikonka :?
Ale w takim razie udostępniaj za darmo!^^
Popieram :)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob sie 16, 2003 8:46 pm

Rany , jak zobaczyłęm ile angielskie mangi kosztują w CU to się cieszyłem , że się tam nie zaopatruje. "Confidentail Confessions" kosztuje tyle ile Czobity bo to to samo wydawnictwo , ale ja w przeliczeniu na złotówki zapalciłem jakieś 53 złote. Czyli prawie 2 razy taniej niż oni chcą.
A kupiłem tutaj. Jak mam kasę to mój ulubiony sklep. Ma prawie wszystko.

Ja bym chętnie to wrzucił do sieci , przetłumaczone na polski , tylko są problemy natury finansowej. Po pierwsze musiałbym mieć program graficzny , żeby wygodnie wywalać i wpisywać teksty.

Po drugie musiałbym mieć kasę na ponowny zakup tego samego tomu. Żeby go zeskasnować , musiałbym go pociąć , więc to na razie odpada.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 9:48 pm

Ech... Ja nie mam większych kłopotów z dostępem, mam kłopot z kasą. Mam w Kanadzie ciocię i mam dostęp do mang i to mi wychodzi ze 40 zł bo bez kosztów przesyłki (ciotka albo wujek przyjeżdżaja raz na jakiś czas, teraz we wrzesniu wujek przyjeżdza, gdybym miala kase to bym poprosiła...). Właściwie to nie musisz nawet tłumaczyc na polski... mogą być nawet jak najgorsze skany... ale jesli mówisz, że musiałbyś pociąć.... może by się dało bez... ale i tak pewnie się uszkodzi... :(

Sheril
Status: Offline

Re: Następne tytuły w Mangamiksie po Paradise Kiss i Love Hi

Post autor: Sheril » ndz sie 17, 2003 5:38 am

Lilu pisze:Waneko napisalo, ze mozliwosci sa nastepujace:

SEIMADEN
TU DETEKTYW JEZ (odcinki samurajskie)
BEZIMIENNY KON (Fuyumi Soryo).

Pani Taniguchi podkreslila, ze jeszcze nie wiedza, ktora licencje uda im sie uzyskac, wiec powyzsze tytuly moga ulec zmianie.
:shock: to ja jestem za seimadenem :shock: jak to sie ukaze,to bedzie tylko oznaczac,ze marzenia sie spelniaja :shock: uhuhuhu :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 11:51 am

Sheril pisze:
Lilu pisze:Pani Taniguchi podkreslila, ze jeszcze nie wiedza, ktora licencje uda im sie uzyskac, wiec powyzsze tytuly moga ulec zmianie.
to ja jestem za seimadenem
A ja za zmianą ^^

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości