"Great Teacher Onizuka"

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Ocenka w skali szkolnej - w jakim stopniu Ci się "GTO" podoba?

Czas głosowania minął czw lis 20, 2003 5:31 pm

6
9
14%
6
9
14%
5
8
12%
5
8
12%
4
8
12%
4
8
12%
3
3
5%
3
3
5%
2
1
2%
2
1
2%
1
1
2%
1
1
2%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
 
Liczba głosów: 66

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » pn gru 08, 2003 5:09 pm

GTO jest z kazdym odcinkiem lepszy! *^^*! Wreszcie ciekawa manga shounen a nie kolejna o rozmazgajonym chlopaku ktory przez 20 tomow nawet nie pocaluje dziewczyny! ><... mam nadzieje ze wydadza w tomikach! ^^ I oryginalna kreska! Jak dla mnie cud miod! XDD

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 15, 2003 5:13 pm

No nie... ta manga z odcinka na odcinek robi sie coraz lepsza... Po prostu mistrzostwo. Jedna z najlepszych mang na polskim rynku, naprawde zle by sie stalo, gdyby to cudo nie zostalo w tomikach :twisted: :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt gru 16, 2003 8:57 pm

Fajnie by było zobaczyć GTO w wersji tomikowej, więcej tomików podobnych do PK czy Marsa chyba nie wytrzymam i wtedy... :twisted:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw gru 18, 2003 10:31 pm

GTO ma moje pełne poparcie :D
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 18, 2003 11:05 pm

po tym ostatnim odcinku w MM to juz w ogole jestem za wydaniem GTO^^ dawno sie tak nie usmialam :wink: :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt gru 19, 2003 9:39 am

Ja może w sobote będę miał animke GTO :)

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » pn mar 22, 2004 7:27 pm

ja chcę żeby wydali coś innego!!! :cry:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt mar 23, 2004 12:25 pm

katka1989 pisze:ja chcę żeby wydali coś innego!!! :cry:
A takiego... :twisted:
Ma być GTO albo Kindaichi.
Żadnych szojów :evil:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt mar 23, 2004 3:15 pm

fakt faktem szojów jest przesyt :? . GTO musi wyjść :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt mar 23, 2004 6:28 pm

Jestem za . GTO musi wyjść . Ja tak na razie bym nie mogła kypywaz tego tytułu (przewyzszyłam ilość kupowanych tytułów :? ) ale niech chociaz inni maja satysfakcje :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » wt mar 23, 2004 9:50 pm

Właśnie obejżałem odcinek GTO i nie podoba mi się. Twarze są dziwnie narysowane - takie wykrzywione - blee :(~
historia (tyle co zobaczyłem) jest śmieszna ale patrzeć nie moge na ich twarze. Mi nie pzeszkadza wydanie tego ale żeby nie umieszczali tych twarzy na okładkach bo to odstraszy ludzi od kupowania.
:(~

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 24, 2004 12:02 am

hmm mi się bardzo twarze podobały.. To jak Onizuka się drze i wykrzywia twarz to jedne z najlepszych motywów serii :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 24, 2004 10:21 am

Hehe... true... :D
Najlepszy ma wyraz jak się wkurzy :lol:
ja chcę żeby wydali coś innego!!!
jesteś w mniejszości :twisted:
jak GTO nie wyjdzie to będzie katasrofa naszego fandomu :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr mar 24, 2004 7:51 pm

Wyjdzie na pewno. Raz, że widać, jakie ma poparcie (ile średnio głosów za, ile przeciw), a dwa, że konkurencja jest, ekhem. No właśnie. :)

Kreska jest właśnie IMO świetna, ile można patrzeć na bisze? :]

if

Akane
Status: Offline

Post autor: Akane » pt mar 26, 2004 10:30 pm

Nie wiem, dlaczego kreska niektórym nie pasi, jak na mój gust to świetnie oddaje klimat mangi. No i humorek mi się w mandze cholernie spodobał. Chcę wiecej, ale... Co do wydania tomikowego GTO, to jest (!) pewna zła strona. Skąd wytrzasnąć kasę na (bodajże, nie pamiętam dokładnie) 15 tomików w miare kupowanych na bieżąco... ARGH!!!

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob mar 27, 2004 9:59 am

15 to jeszcze nie taka straszna liczba (wierzę na słowo, że tyle jest ;)). Nieszczęsny Kenshin, którego na przykład też mam zamiar koniecznie kupować, zamyka się w 28... Studia skończę, zanim w polskich księgarniach pojawi się ostatni tom; GTO może zakończy się nieco wcześniej. :D

if

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob mar 27, 2004 10:09 am

Według informacji z najnowszego MANGAzynu GTO ma 25 tomów (+2 prequele).
Sporo, naprawdę sporo. Troche to ryzykowne przy tak długiej serii. Jednak skoro Waneko zaczęło trzymać się planu wydawniczego (VGAi ^^) to może nie będzie tak źle.
Z jednej strony jednak żałuje, że ta manga ma tak dużą popularność. Szkoda mi przerwanych serii: Jeża i Kindaichiego. Wygląda na to, że wyniki ankiety są już przesądzone na korzyść GTO.
Pożyjemy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr mar 31, 2004 1:07 pm

Niestety albo stety GTO nie czytałam bo nie kupuję MM.Ale gdyby się pojawił I tom w moim miasteczku to bym kupiła może, ale dalszych tomów i tak bym nie kupiła bo:
:arrow: ta manga ma aż 25 tomów
:arrow: Ledwo wyrabiam finansowo
:arrow: Kreska zabardzo mi nie przypadła do gustu

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 31, 2004 2:51 pm

GTO mi bardzo przypadlo do gustu.Nie dosc,ze to jest cos "innego" na rynku :wink: to jeszcze ma ciekawa fabule i niezla kreske.Mi kreska bardzo odpowiada i jestem bardzo ciekawa co bedzie dalej :] a co do pieniazkow,mysle ze jakos sobie dam rade(oby^^"),tylko 25 tomow to jest dopiero masakra :shock: kiedy to wszystko wyjdzie,hehe,pewnie bede juz po studiach :P

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw kwie 01, 2004 12:48 am

Hmm...
Jeśli mam być szczery to najbliższe głosowanie nazywa się "ankietą" dla dobrego samopoczucia fanów. Bo i tak jest ustawione.

Będzie można głosować na Jeża, Locka Kindachiego i GTO. I sam ten dobór pokazuje , że się robi jaja. No bo jakie są szanse poszczególnych tytułów ? Tak naprawdę ?

Jak manga , która od ponad roku - a przynajmniej tyle czasu mineło od wstrzymania Locka - nie funkcjonuje na rynku, ma mieć jakiekolwiek szanse w głosowaniu ? Bez wsparcia telewizji , czy czasopism branżowych ? Bądźmy szczerzy, ten tytuł jest skazany na starcie. Nie ma absolutnie żadnych szans, ale ładnie robi jako dodatkowa opcja w ankiecie.

Jeż ? W ostatnim numerze pokazano jeden jedyny rozdział samurajski. Ale ta manga też już była wydawana - i również zostła przerwana. Gdyby była opłcalna, gdyby ją ludzie czytali to mogłaby funckjonować nadal.
I teraz Jeż, ze względu na odmienną historię, musi zdobywać czytelników od zera - ale nie ma na to czasu.
Do ankiety zostana przedstawione dwa rozdziały, a ten pierwszy był słaby. Czy mozna mówić o jakichkolwiek szansach kiedy GTO będzie gościć na łamach MM juz piąty raz ? Bo ja nie widzę absolutnie żadnych - i z tego samego powodu nie mozna mówić o wyrónanej walce między tymi tytułami. To kolejna pozycja, któej największą zaletą jest to , że robi sztuczny tłok w opcjach.

Kindachi to też jst kpina. Ludzie już zadecydowali , że manga ma zostac wtrzymana. Twierdzenie, że tylko dzieki głosowaniu potroi się ilość czytelników jest zupełnie oderwane od rzeczywistości.


Kolejna sprawa. MM pokaże się pewnie w połowie miesiąca (może troche wcześniej) a po miesiącu tytuł ma trafić do sprzedaży. To kolejny żart.
W tym czasie trzeba będzie zrobić podliczanie głosów, nanieśc poprawki do wydania książkowego i uzyskać zgodę strony japońskiej i wydrukować. Ale tego wszystkiego , jeśli zaczynałoby się od "zera" się zrobić nie da. Z tego co pmiętam pare misięcy trwało , zanim udało się zrobić ksiązkową wersję Marsa. ParaKiss też nie pojawił się tak zaraz. Ale mam wierzyć , że papierkową robotę w przypadku tak znanej mangi uda się zakończyć raz dwa ? Podejrzewam , że kwestie licencyjne zostały juz załatwione. Jeśli druk zajmuje Waneko od tygodnia w góre to ile czasu zostaje na resztę ?

Ze swojej strony głos wyśle , ale nie mam złudzeń , że będzie on miał jakiekolwiek znaczenie.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości