"Great Teacher Onizuka"

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Ocenka w skali szkolnej - w jakim stopniu Ci się "GTO" podoba?

Czas głosowania minął czw lis 20, 2003 5:31 pm

6
9
14%
6
9
14%
5
8
12%
5
8
12%
4
8
12%
4
8
12%
3
3
5%
3
3
5%
2
1
2%
2
1
2%
1
1
2%
1
1
2%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
 
Liczba głosów: 66

Xantus
Status: Offline

"Great Teacher Onizuka"

Post autor: Xantus » śr lip 23, 2003 6:31 pm

I jak wrażenia? Sympatyczna, trochę zabawna, trochę pokręcona opowiastka o niesamowitym twardzielu ;) Kto jak kto - ale Onizuka z 2 donem w karate ma niezłą "parę w łapach" (i jeszcze większe wymagania, co do warunków zatrudnienia :D ) Fajneee! I te widoczki spódniczek licealistek ;) Czadersko, czadersko... Choć po przeczytaniu mam poczucie takiego niepokoju... Jakbym czegoś tam nie rozumiał... Ale jeszcze pewnie o tym nie wiem po prostu. Ech, no i jak zwykle bywa - odcinek kończy się w jakimś ciekawym momencie...
Ja stawiam 4 - czyli, że dla mnie to dobra manga. Tego już jestem pewien ;)
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2003 6:39 pm przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 6:37 pm

szkoda że teraz będziemy musieli z 6-8 miesięcy czekać na Onizukę w tomikach (no chyba że dorobi się miażdżącej konkurencji - np I My Me! Strawberry Eggs ;]) ale do tej pory zbiorę już Cowboy Bebopa a i pozostałych tomików tęz będzie...Czyli sporo PLN`ów na minusie ;]

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » śr lip 23, 2003 6:43 pm

eee... niestety ja nie za bardzo mogę, więc niech któryś moderator lub Lilu - administratorka się zajmie poprawieniem tej zwalonej ankiety... Chyba forum Waneko jest "trochę" popsute... Jakieś błędy w PHP? scheisse!
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2003 7:00 pm przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 6:56 pm

Właśnie się zastanawiałem o co chodzi z tymi multiplied numbers ;]

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr lip 23, 2003 11:24 pm

Hmm... a może jakby zamiast cyfr wpisać nazwy (tzn. zamiast "1" napisać "jeden") to ankieta byłaby w porządku ? Zauważcie, że tylko ostatnia opcja nie została "zdublowana". Ale to tylko tak na marginesie. Jeżeli choci zaś o samą mangę o ocenię ją jak zapoznam się z najnowszym MM. To tyle ode mnie.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 24, 2003 12:09 am

GonZo pisze:Hmm... a może jakby zamiast cyfr wpisać nazwy (tzn. zamiast "1" napisać "jeden") to ankieta byłaby w porządku ? Zauważcie, że tylko ostatnia opcja nie została "zdublowana".
Dlatego, że została dodana przez edycje pierwszego postu.
Gdyby nie została dodana, to wszystko by było w porządku.
Przy edytowaniu ankiety trzeba usunąć wszystkie opcje jakie są i wpisac tylko te, które chcemy dodać (to niestety jest błąd for opartych na phpBB).
O ile się nie mylę jedynym wyjściem na poprawienie jest skasowanie całego tematu i zrobienie ankiety od nowa. (takie wyjście bym sugerował)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 2:30 am

Mam nadzieję że jeszcze trochę na forkach posiedzę i będę wiedział tyle co wy ;]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 24, 2003 2:38 am

Najlepiej załóż sobie jakieś forko, zaproś parę osób i poznasz forum od podszewki jako administrator.

EDIT:
Ja osobiście gratuluję Lilu doprowadzenia forum do takiego stanu w jakim jest i współczuję jeżeli pojawiają się jakieś błędy.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 2:42 am

Sorry za kolejny offtop nie bijcie

No bo właśnie w starym hinatasouowym squadzie zakładamy stronkę o m&a i każdy z nas zajmuje sobie po 2-3 tytuły do opisywania i robimy stronę ;] tylko czekamy na naszego Layout mastera az z wakacji wróci ;] ;] więc może do tej stronki się jako admin forum zatrudnię ;] kto wie...

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw lip 24, 2003 8:43 am

Poprawilam ale musicie zaglosowac jeszcze raz :]

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lip 24, 2003 11:22 am

Daję ocenę 4. W sumie manga może byż ale po pierwszym odcinku (tylko nie bijcie^^) nic szczególnego. Jeszcze do kreski się nie przyzwyczaiłem. Nyo ale poczekamy.. zobaczymy.. ;]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 12:51 pm

Ja animowego Onizukę zobaczę na ASS03. Będą wyświetlać...wtedy się wypowiem

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 24, 2003 8:31 pm

Nie znam - Nie wiem - Nie widze jeszcze Manga Mixsu w raczkach dlatego nie zaglosuje ;P
P.S podobno GTO sie szybko nudzi czy to prawda sie zobaczy

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 9:08 pm

Ja w mojej historii anime i mangi nie znalazłem jeszcze tytułu który bym okreslił mianem złego (bywały conajwyżej średnie - np. O!MG OAV, Gundam Manga & Anime), żadne mi się też nie znudziło w połowie (czy w innej jego części) Dlatego jeśli Onizuka nudzi się to znaczy że ani animem ani mangą dobrą nie jest (Didn`t see, Didn`t vote)

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 25, 2003 12:05 am

Jeżeli chodzi o oceny, to uważam, że "cztery", czyli "dobry" to oznacza naprawdę kawałek dobrej mangi. Mi raczej łatwo było ocenić - od razu postawiłem 4. Zapewne klimat będzie utrzymany, więc spodziewam się, jak by to powiedzieć, pomyślnych wiatrów...
A jeśli komuś się nudzi, to pewnie temu, kto ma już wiele mang "zaliczonych" na swoim koncie i nie bardzo odczuwa oryginalność danej opowiastki... Ja, spośród mang wydanych w Polsce jeszcze się z takim czymś nie zetknąłem, a pierwszy odcinek wywarł na mnie dobre wrażenie (rysunki mi się podobają, choć z chara-designem już trochę gorzej ale fabuła za to wydaje mi się ciekawa) i spodziewam się, że dalej jest równie dobrze ;)

Mała dygresja:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Ja w mojej historii anime i mangi nie znalazłem jeszcze tytułu który bym okreslił mianem złego
Dobrze powiedziane... Ja na przykład nie czuję się takim wybitnym człowiekiem, żeby źle ocenić czyjąś twórczość, która mimo wszystko jest wydawana i przez jednych doceniana, a przez innych nie... W ogóle nie jestem pewien, czy to jest "fizycznie" możliwe ocenić indywidualne upodobania. Jakiś krytyk może powiedzieć, że coś jest nieudane, ale żaden mnie nie przekona, jeśli dana manga mi się podoba. Ujmę to tak: "jak ma zachwycać, skoro nie zachwyca?!" ;)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 12:44 am

Ja jestem z tych których byś nazwał "tym co ma dużo mang zaliczonych na swoim koncie" (chyba że okolice 70 serii to mało ;]) ale do tej pory nie udało mi się jednoznacznie powiedzieć...Ta manga jest do dupy...albo Tym anime nie ma sobie nawet co głowy zawracać. Udało mi się tylko zachwalać, ew. powiedzieć że ta manga/anime nie zaciekawiły mnie w takim stopniu jak inne. Nawet Gundama w którym nie znalazłem niczego ciekawego oglądnąłem całego (tomy czytałem tylko 2 bo nie miałem od kogo wziąć reszty bo kumple przestali zbierać)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt lip 25, 2003 5:29 pm

Po przeczytaniu artykułu w MM o GTO doszłam do wniosku, że to może być całkiem fajna manga, ale chyba trzeba jej dać większe pole do popisu niż kilka stron w MangaMixie. Tak więc na razie ani na +, ani na -. Zobaczymy, co będzie za dwa miesiące.

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pt lip 25, 2003 6:35 pm

Ja na razie nie głosuję bo dopiero na ostatniej stronie zaczęło się coś dziać więc trudno raczej to teraz oceniać.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 11:45 pm

Właśnie czytałem Onizukę i zgadzam się z paniami powyżej...za mało żeby ocenić

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob lip 26, 2003 9:30 pm

No ja dorwałem serię anime (nagroda za pierwsze miejsce w GRID [size=0]ależ ja skromny jestem[/size] :)). Trzeba będzie kiedyś obejrzeć (15 płyt :P)
Jeszcze tylko nowy Mangamix muszę przeczytać, bo do tej pory nie miałem czasu.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości