"Great Teacher Onizuka"

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Ocenka w skali szkolnej - w jakim stopniu Ci się "GTO" podoba?

Czas głosowania minął czw lis 20, 2003 5:31 pm

6
9
14%
6
9
14%
5
8
12%
5
8
12%
4
8
12%
4
8
12%
3
3
5%
3
3
5%
2
1
2%
2
1
2%
1
1
2%
1
1
2%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
Nie wiem - ten fragment z "MM" mi nie wystarcza, aby wyrazić opinię
3
5%
 
Liczba głosów: 66

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw kwie 01, 2004 9:35 am

Krzychu masz rację.. ja z kolei głosu nie wyślę bo nie zamierzam nic kupować.. i tak też każdy powinien zrobić, dla kogoś (czyt. bo znajomy chce kupować tą serię) nie głosujemy..

Dio
Status: Offline

Post autor: Dio » wt lip 06, 2004 11:13 am

Po przeczytaniu mangi mam mieszane uczucia... Mam u siebie wszystkie 43 odcinki Anime GTO ( zdobywałem dosyć długo z moim dziadoskim 128 ^^ ale wkońcu mam 16 płytek ) i musze powiedzieć, że to co widziałem na ekranie monitora było lepsze od mangi. Ale po lookałem sobie po reckach na różnych stronkach i wygląda na to że manga tak samo jak anime rozkręca sie około 3 tomu. Cóż trzeba im wierzyć... Moja ocena 4
Za to anime jest boskie... Autorzy recenzji wychwalają je pod niebiosa i musze sie z nimi zgodzić. W końcu coś musi być naprawde dobre żeby chciało sie załatwiać 43 odcinki przy prędkości w porywach 11 kb/s :lol:
Z mojej 75 gb kolekcji anime GTO zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce, qmple ustawili sie nawet w kolejce aby je odemnie pożyczyć :D . GTO anime można oceniać dopiero po min 5 odcinku..wtedy to nabiera kształtów ...

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości