MM13 - ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Którą z mang najchętniej ujrzelibyście w wersji tomikowej

Paradise Kiss
25
21%
Paradise Kiss
25
21%
Love Hina
28
23%
Love Hina
28
23%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Locke Superczłowiek
1
1%
Locke Superczłowiek
1
1%
Card Captor Sakura
3
3%
Card Captor Sakura
3
3%
 
Liczba głosów: 120

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 12:30 pm

Linaka1 pisze:Buahahahhahahahaha < musialam troche skrocic ;P >
No i jak sie czujecie jak wasze Love Hina jest nizniutko (<bez urazy>)
Tu tak na mnie najezdzali z CCS a sami teraz zal w sercu sciska co nie?;P
EnD
Toś mnie teraz załamała (ja na ciebie najeżdżałem? :evil: )
Pasuzuko pisze:Taaa!! Parakiss rulez!!!!
Nie...wiesz Parakiss nie rulez ^^

EDIT:
Krzych Ayanami pisze:Po za tym w sytuacji kiedy 4/5 społeczeństwa nie am dostępu do intenetu ten sposób badania jest niereprezentatywny.
Czy jesteś pewien że mówimy o tym samym społeczeństwie i tej samej Polsce? Jak dla mnie to właśnie 4/5 społwczeństwa (które oczywiście głosowałoby w ankiecie) ma dostęp do netu
Krzych Ayanami pisze:A wydanie 1.27 złotego (1.20 - znaczek - 0,07 koperta) zawsze jest tańsze od kafejki.
+ 14.50 za Manga Mix +2.20 za bilet do Śródmieścia gdzie mam najbliższą księgarnię z mangami czyli razem wychodzi już 17.97 PLN (Wydasz tyle w kafejce żeby jeden głosik oddać?)

Aha i nie wierzę żeby tylko w Kraku było 15 kafejkowych minut za zetkę...teraz udaje mi się spotkać kafejki w których godzinka kosztuje 2 PLN o_O

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 26, 2003 8:43 am

"JESLI jestescie ciekawi, jaki tytul prowadzi w ankiecie - odpowiadam 80proc. glosow ma "Paradise Kiss", reszte prawie po rowno "Love Hina" i "CCS". Szczerze mowiac, sadzilismy, ze LH odniesie druzgocace zwyciestwo, a tu... szok! ;) "

hehe :] Godzio i spolka - tak mi przykro ;P

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt sie 26, 2003 9:42 am


O_____________________O
szok, gdzie sie podziali wszyscy fani LH???? O_O

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 26, 2003 10:27 am

no coments :(

Graalion
Status: Offline

Post autor: Graalion » wt sie 26, 2003 10:35 am

:shock: :shock: :shock:
Nie. Jak to się mogło stać. Nie :!: :!: :!: :!: :!:
:cry: :arrow: :( :arrow: :x :arrow: :evil:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt sie 26, 2003 10:36 am

Na 70% te wyniki to podpucha. Zobaczcie, co znajduje się na końcu tego tekstu w cudzysłowie -----> ;)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt sie 26, 2003 10:44 am

Wydasz tyle w kafejce żeby jeden głosik oddać?
Wydam nawet dwadzieścia razy tyle jesli będę mół głosować na "Utenę" (Chiho Saito), "Toribę" (Reiko Momochi) , "Nanę" (Ai Yazawa) czy "Her" (Zaou Taishi) . "Under the Rose" (Kanno Kity) też z wielką radością zobaczył - kurcze wymieniam prawie same shoujoaie :P .

szok, gdzie sie podziali wszyscy fani LH???? O_O
BARDZO na czasie pytanie Id.

Coś mi się wydaje , że na Sakurę zagłosowało prawie tyle samo osób co poprzednio. A w kązdym razie osiąga taki sam wynik.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 26, 2003 10:46 am

cratebeer pisze:Na 70% te wyniki to podpucha. Zobaczcie, co znajduje się na końcu tego tekstu w cudzysłowie -----> ;)
Ano nie zauważyłem, ciekawe, ciekawe.. :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sie 26, 2003 11:54 am

jezeli to byl zart, to w bardzo zlym smaku, baaardzo... :evil: :evil: :evil:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yuto_Aquarius
Status: Offline

Post autor: Yuto_Aquarius » wt sie 26, 2003 12:18 pm

Love Hina!!!!Love Hina!!!!Love Hina!!!!Love Hina!!!!

a jak nie Love Hina!!!! to............ :evil:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 12:50 pm

Gotenks pisze:jezeli to byl zart, to w bardzo zlym smaku, baaardzo... :evil: :evil: :evil:
Zobaczymy zobaczymy...w każdym razie z Gotenksem zgadzam się w 100%...chociaż mogę szczerze przyznać że taki wynik jest możliwy bo ci co kupują MM tytuł się podoba (w większości) pozatym było kilka osób które oddały głos na PK i LH, dopowiadając moją wcześniejszą kwestię uważam że ankieta w MM jest kretyńska bo ogarnia zbyt małą ilość fanów...(nawijałem o tym w przeszłości, nawijam o tym w teraźinejszości, a przyszłość będzie nasza - nawet jak LH przegra z badziewiem)

Aha i tak w BTW to co się stało z wynikami dotyczącymi Jeża i Locke`go? Skoro PK ma 80% a LH i CCS po 10%? Czyżby 0? Ktoś tu z nami w [bluzg] leci...

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 26, 2003 2:05 pm

Nie wiem w ktorym z tematow Godzio kazal sie pytac Waneko o ankiete internetowa. Wiec odpowiadam tutaj:

"Nie zamierzamy stworzyc ankiety internetowej. Nasza zasada jest by glosowanie odbywalo sie poprzez MM, gdyz wiarygodne sa tylko te osoby, ktorym chce sie kupic MM. Nas naprawde nie stac na wydawanie czegos, co sie nie sprzeda, bo ktos pojdzie zaglosowac 4 razy z roznych kafejek internetowych, a potem kupil tylko 1 egzemplarz.
Tak, nadal mamy ok 80 proc. glosow na "Paradise Kiss" i wszystko
wskazuje na to, ze ta manga bedzie wydana jako pierwsza.
Drugie miejsce (z bardzo nieznaczna przewaga) ma LH, ale to
sa wyniki na dzis, jutro sytuacja moze sie zmienic. Trzecie,
(przegrywa 12 glosami) CCS. Jak tak dalej pojdzie, oglosimy
II ture wyborow, tym bardziej, ze fani CCS bardzo nas tutaj
mecza."

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sie 26, 2003 2:52 pm

czyli Waneko zamierza wydac dwie mangi??
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 26, 2003 2:56 pm

Hmm mysle ze jesli dwie mangi by prowadzily w ankiecie wowczas wydaliby dwie. A tak narazie to szanse na wydanie ma chyba jedynie PK

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 11:14 pm

Lilu pisze:Hmm mysle ze jesli dwie mangi by prowadzily w ankiecie wowczas wydaliby dwie. A tak narazie to szanse na wydanie ma chyba jedynie PK
Faktycznie...czyli LH przegrywa z badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z badziewiem ^^)
Lilu pisze:Nie wiem w ktorym z tematow Godzio kazal sie pytac Waneko o ankiete internetowa. Wiec odpowiadam tutaj:

"Nie zamierzamy stworzyc ankiety internetowej. Nasza zasada jest by glosowanie odbywalo sie poprzez MM, gdyz wiarygodne sa tylko te osoby, ktorym chce sie kupic MM. Nas naprawde nie stac na wydawanie czegos, co sie nie sprzeda, bo ktos pojdzie zaglosowac 4 razy z roznych kafejek internetowych, a potem kupil tylko 1 egzemplarz.
Tak, nadal mamy ok 80 proc. glosow na "Paradise Kiss" i wszystko
wskazuje na to, ze ta manga bedzie wydana jako pierwsza.
Drugie miejsce (z bardzo nieznaczna przewaga) ma LH, ale to
sa wyniki na dzis, jutro sytuacja moze sie zmienic. Trzecie,
(przegrywa 12 glosami) CCS. Jak tak dalej pojdzie, oglosimy
II ture wyborow, tym bardziej, ze fani CCS bardzo nas tutaj
mecza
."
1. Ja prosiłem -_-"
2. Nie znam takich szaleńców...pozatym wystawiałem już widoczną ilość argumentów że PK kupią tylko ci którzy MM kupują (bo wątpliwym jest ażeby kupiła to reszta fandomu na starcie od kopa) A LH kupią wszyscy fani LH...a jest ich duuuuużo (możecie mi wierzyć na słowo że nie spodzewałbym się ich takiej liczby).
3. A fani LH was nie męczą? :twisted: Szczerze mówiąc kupie i to i to ale dużo bardziej bym się z LH ucieszył

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sie 26, 2003 11:24 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Lilu pisze:Hmm mysle ze jesli dwie mangi by prowadzily w ankiecie wowczas wydaliby dwie. A tak narazie to szanse na wydanie ma chyba jedynie PK
Faktycznie...czyli LH przegrywa z badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z badziewiem ^^)
licz sie ze slowami :evil: ze Ty tego nie lubisz i Tobie sie to nie podoba nie znaczy to ze jest to badziewie....

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 11:30 pm

Sheril pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Lilu pisze:Hmm mysle ze jesli dwie mangi by prowadzily w ankiecie wowczas wydaliby dwie. A tak narazie to szanse na wydanie ma chyba jedynie PK
Faktycznie...czyli LH przegrywa z badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z badziewiem ^^)
licz sie ze slowami :evil: ze Ty tego nie lubisz i Tobie sie to nie podoba nie znaczy to ze jest to badziewie....
Mogłem to napisać w stylu "Faktycznie...czyli LH przegrywa z dla mnie badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z dla mnie badziewiem ^^) tylko że brzmi to troszkę kretyńsko...w każdyma razie sorki ale nie uważam tych tytułów za produkty z górnej półki (czyli uważam to za badziew -_-") ehh...znowu gubi mnie moja nomenklatura

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sie 26, 2003 11:37 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Sheril pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Lilu pisze:Hmm mysle ze jesli dwie mangi by prowadzily w ankiecie wowczas wydaliby dwie. A tak narazie to szanse na wydanie ma chyba jedynie PK
Faktycznie...czyli LH przegrywa z badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z badziewiem ^^)
licz sie ze slowami :evil: ze Ty tego nie lubisz i Tobie sie to nie podoba nie znaczy to ze jest to badziewie....
Mogłem to napisać w stylu "Faktycznie...czyli LH przegrywa z dla mnie badziewiem (zobaczymy czy GTO przegra z dla mnie badziewiem ^^) tylko że brzmi to troszkę kretyńsko...w każdyma razie sorki ale nie uważam tych tytułów za produkty z górnej półki (czyli uważam to za badziew -_-") ehh...znowu gubi mnie moja nomenklatura
no moglbys tak napisac,wcale by kretynsko nie brzmialo,albo mogles uzyc innego wyrazu zamiast-badziewie :wink: nie urazilbys moich uczuc itepe:P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 26, 2003 11:49 pm

Sheril pisze:mogles uzyc innego wyrazu zamiast-badziewie :wink:
Syf? :) (just kidding)

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:A fani LH was nie męczą?
Pozwolę sobie zacytować swoją wypowiedź z Mangaforum:
Shig pisze:Coś mi się wydaje, że jak Waneko nie wyda Love Hina, to serwerek pocztowy padnie, listonosz zastrajkuje, a linia telefoniczna nie wytrzyma przeciążenia :twisted:

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr sie 27, 2003 12:17 am

Love Hina nie zostanie wydana, PK ma 80% głosów, różnica między LH, a CSS to zaledwie 12 głosów...czuje w tym jakiś spisek. Innego wyjścia nie widzę...ktoś sfałszował wyniki tej ankiety. To niemożliwe, aby PK dostało aż tyle głosów (z całym szacunkiem dla tej serii). Powinna być względna równowaga, a tu co ? Ano katastrofa. Katastrofa, która powoduje, że już zaczynam się obawiać o losy GTO. Jest przecież wielce prawdopodobne, że wraz z GTO w następnej ankiecie pojawi się również Seimaden, a wtedy i losy "tomikowego Onizuki" nie są już takie pewne. Waneko = shojo ? Oby nie, bo wtedy Waneko by wiele straciło. Nie tylko wiernych czytelników, ale i szanse na wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Jeśli chodzi o kwestię "niesprawiedliwej" ankiety to tyle.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości