MM13 - ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Którą z mang najchętniej ujrzelibyście w wersji tomikowej

Paradise Kiss
25
21%
Paradise Kiss
25
21%
Love Hina
28
23%
Love Hina
28
23%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Locke Superczłowiek
1
1%
Locke Superczłowiek
1
1%
Card Captor Sakura
3
3%
Card Captor Sakura
3
3%
 
Liczba głosów: 120

Lilu
Status: Offline

MM13 - ankieta

Post autor: Lilu » śr lip 23, 2003 5:40 pm

No wiec zapraszam do ankiety forumowej, ktora oczywiscie nie zwalnia Was z obowiazku glosowania na zywo :]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr lip 23, 2003 5:55 pm

Jeż offkors. Tyle.

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » śr lip 23, 2003 6:14 pm

Oczywiście, że "Love Hina" i "Locke Supercżłowiek"! Tutaj oddałem głos na "Love Hina", zaś w ankiecie mangamixowej można dwie mangi wybrać :D I tak "Love Hina" będzie wydana :D Musi być! (zobaczycie!;))

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 6:31 pm

Ja będę oryginalny i zagłosuję na LH ;]

Ale PK i tak wyjdzie bo Waneko chyba nie przepuści okazji do zarobienia ;]

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » śr lip 23, 2003 7:04 pm

Jak się chce chwycić zbyt wiele srok za ogony, to też nie będzie dobrze... Lepiej, żeby się wydawnictwo nie przejechało na łapczywości i nie robiło czytelnikom przykrych niespodzianek w stylu "przerywamy wydawanie danej mangi, bo zainteresowanie spadło". Przypuszczam, że mogłoby tak się skończyć wobec "Paradise Kiss" jeśli byłoby wydane...
Ostatnio zmieniony pt lip 25, 2003 12:07 am przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 2:36 am

W zupełności się zgadzam...przerywanie danej mangi (tylko i wyłącznie dlatego że uprzedni fani byli teraz zainteresowani PK albo LH) to czysty idiotyzm...przy takim motto nie zostanie dokończona żadna z mang. Jak na następnej ankiecie pojawi się GTO i jeszcze kilka nowych tytułów którymi będziemy zainteresowani i nie będziemy mieli szans oddać dwóch głosów to czy Waneko naprawdę przerwie wydruk? bo jeśli tak to nie wiem czy wogóle zacząć cokolwiek zbierać więcej bo mieć np. 7 tomów VGA i koniec, 10 tomów LH i koniec to troszeczke głupiutkie. Przecież każdy szanujący się Otaku jak zaczyna zbierać daną serię to nie przeryaw jej (no chyba że albo nie ma poprostu już kasy albo mu się to wszystko znudziło a liczba takich przypadków jest znikoma) Ja mimo tego że teraz przez większość czasu nie mam na papierosy to jednak na żaden tomik kasy nie żałuję i tak mi pewnie pozostanie...skoro tak długo już zostaje

A-chan
Status: Offline

Post autor: A-chan » czw lip 24, 2003 7:46 am

Xantus pisze:Lepiej, żeby się wydawnistwo nie przejechało na łapczywości i nie robiło czytelnikom przykrych niespodzianek w stylu "przerywamy wydawanie danej mangi, bo zainteresowanie spadło". Przypuszczam, że mogłoby tak się skończyć wobec "Paradise Kiss" jeśli byłoby wydane...
A mnie się wydaje, że prędzej przejechaliby się na Love Hinie... Zwłaszcza, że LH ma 15 tomów, a PK 5... I prawdopodobnie po prostu nie zdąży się znudzić 8) No i jest duża szansa że zostanie wydany do końca. O.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 24, 2003 11:23 am

A-chan pisze:A mnie się wydaje, że prędzej przejechaliby się na Love Hinie...
Taa, jasne... :P
Zwłaszcza, że LH ma 15 tomów, a PK 5...

I co to ma do rzeczy?
LH będzie po prostu wydawana dłużej.
I prawdopodobnie po prostu nie zdąży się znudzić 8) No i jest duża szansa że zostanie wydany do końca. O.
Pff...
PK znudziło mi się po pierwszych dwóch stronach pierwszego odcinka.

LH kupi na pewno więcej osób, nawet te które do tej pory nie kupowały żadnych mang z Waneko, bo ten tytuł jest znany, a PK...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lip 24, 2003 11:38 am

Shig pisze:LH kupi na pewno więcej osób, nawet te które do tej pory nie kupowały żadnych mang z Waneko, bo ten tytuł jest znany, a PK...
Tu się zgodzę. PK kupiły by pewnie osoby, które kupują MangaMix i z tamtąd znają ten tytuł. LH jest tytułem bardziej znanym (wiele osób widziało anime) Jak bym miał patrzeć od strony wydawnictwa wydałbym LH, nyo chyba, że w ankiecie doszczętnie przegra z PK ^~ No ale powtarzając się, wciąż twierdzę, że zostaną wydane obydwa wymienione wyżej tytuły^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw lip 24, 2003 11:39 am

Mysle ze Waneko nie przerwaloby wydawania serii, ktora ma ciaglosc w kolejnych tomach. Postapili tak z Jezem i maja zamiary z Kindaichim bo kazdy tom opowiada inna historie i swiat sie nie zawali jak kolejne nie zostana przedstawione. Inaczej ma sie sprawa z z mangami, ktorych np 15 tomow stanowi jako taka calosc :]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 12:50 pm

*tu widać rozjaśniający się uśmiech na twarzy Godzia*

super...jak nie przestaną wydawać w środku to już są o krok dalej a raczej krok bliżej ku doskonałości...chociaż sądzę że nawet jeśli wszystkie tomiki nie stanowią integralnej całości to jednak wszystkim fanom tego tytułu zrobiłoby się miło jeśli Waneko z dobrej woli postanowiłoby wydawać to dalej...

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » czw lip 24, 2003 6:31 pm

No chyba nie bede orginalny jak powiem ze wole LH
Oby s
  • owa Lilu staly sie cialem :D :!:

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » czw lip 24, 2003 7:10 pm

Para, Para, ParaKiss!!!!!

I kropka.

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » czw lip 24, 2003 7:54 pm

Mowilem juz ze LH rzadzi?

P.S.
Ale oczywiscie KKJ jest the best

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 24, 2003 8:35 pm

Xantus pisze:Jak się chce chwycić zbyt wiele srok za ogony, to też nie będzie dobrze... Lepiej, żeby się wydawnistwo nie przejechało na łapczywości i nie robiło czytelnikom przykrych niespodzianek w stylu "przerywamy wydawanie danej mangi, bo zainteresowanie spadło". Przypuszczam, że mogłoby tak się skończyć wobec "Paradise Kiss" jeśli byłoby wydane...
Przejechac to sie moze na tobie opona od samochodu ,A nie Waneko. Czyzby wasze LH skonczylo tak jak Kindachi (ja tu nic nie sugeruje ale wkurzaja mnie takie posty)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 9:04 pm

Podobno można głosować na dwa tytuły więc głosujcie na dwa ;] przynajmniej w postach

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 24, 2003 10:29 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Podobno można głosować na dwa tytuły więc głosujcie na dwa ;] przynajmniej w postach
Dobra.
Więc pierwszy głos idzie oczywiście na Love Hina, a drugi po długim zastanowieniu na Love Hina :P

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 25, 2003 12:22 am

Przede wszystkim:
Linaka1 pisze:ja tu nic nie sugeruje ale wkurzaja mnie takie posty
Zaś mnie wkurzyła ta niewybredna odzywka...


"Love Hina" - przede wszystkim chciałbym, aby ta manga była wydana w całości (choć najwyraźniej rzeczywiście oprócz tej jeszcze inna może zostać wydana jednocześnie), ponieważ:
-akcja a mandze rozwija się nieco inaczej niż w anime,
-wiem, że mogę się spodziewać dobrej historii, ponieważ obejrzałem serial
-w ciągu całej serii do samego końca pozostają niewiadome rzeczy, więc historia jest ciekawa, wciągająca i oplata się wokół wątku głównego
-zdaje się, że ten styl rysunku podoba się większości osób.

Kiedy ludzie przestają doceniać [Wspaniałą Mangę, Jaką Jest "Love Hina"] - "Whisp the words of wisdom: let it be..." ;)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 12:39 am

Xantus pisze:Kiedy ludzie przestają doceniać [Wspaniałą Mangę, Jaką Jest "Love Hina"] - "Whisp the words of wisdom: let it be..." ;)
Wtedy kiedy przestanie nią być ;] (czytaj: nigdy ;])

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 25, 2003 12:31 pm

Xantus pisze: Zaś mnie wkurzyła ta niewybredna odzywka...
Oj chyba mamy inne charaktery z toba napewno nie moglabym sie zaprzyjacnic ......
EnD

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości