MM13 - ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Którą z mang najchętniej ujrzelibyście w wersji tomikowej

Paradise Kiss
25
21%
Paradise Kiss
25
21%
Love Hina
28
23%
Love Hina
28
23%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Locke Superczłowiek
1
1%
Locke Superczłowiek
1
1%
Card Captor Sakura
3
3%
Card Captor Sakura
3
3%
 
Liczba głosów: 120

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt sie 08, 2003 12:07 pm

Mówisz o skromnych planach ^^ mój skromny plan na pierwszy miesiąc wyglądał tak:

1.I My Me! Strawberry Eggs
2.I My Me! Strawberry Eggs
3.I My Me! Strawberry Eggs
4.Mahoromatic ;]

Pragnę przypomnieć że wszystkie tytuły oglądałem któryś raz z kolei (prócz pozycji 1 która była po raz pierwszy)

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » pn sie 11, 2003 10:32 pm

W ankiecie forumowej wybrałem Jeża,a w tej z MM dodałem jeszcze Paradise Kiss.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sie 11, 2003 11:08 pm

Zei-chan pisze:W ankiecie forumowej wybrałem Jeża
Dobrze zrobił! Dać mu wódki! :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:43 am

cratebeer pisze:Dobrze zrobił! Dać mu wódki! :twisted:
A nie lepiej skrzynkę piva? :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 12:45 am

Shig pisze:
cratebeer pisze:Dobrze zrobił! Dać mu wódki! :twisted:
A nie lepiej skrzynkę piva? :)
From Japan of course :P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:46 am

Ciekawy jestem jak by było skrzynka piwa po japońsku... :?
Ooki chyba powinien wiedzieć :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 12:51 am

bia-horu to pijalnia piwa :D

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 12:03 pm

Sugoi Setokun-kun ^^

Muszę się jeszcze poduczyć

BTW Japońska pijalnia piwa wygląda tak jak Pijalnia wody mineralnej w Krynicy? ^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 12, 2003 12:39 pm

Uwaga uwaga!!!!! Cytuje pania Taniguchi:

"..przesylam prowizoryczna wersje okladki 14 numeru MM, (ukaze sie w II polowie wrzesnia) w ktorym oglosimy wstepne wyniki ankiety (o dla Boga, ilez tego przychodzi,chi, chi). Na razie wygrywa "Paradise Kiss", a "Love Hina" daleeeko z tylu."

No i jak fani Love Hina? :]
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2003 12:55 pm przez Lilu, łącznie zmieniany 1 raz.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 12:49 pm

:shock:
Bulwersujące. :wink:
A ja dopiero co zacząłem swoją przygode z Love Hiną :oops: (wstyd się przyznać). Trudno. I tak mam dziure w budżecie :P

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 1:00 pm

Ej no to jest masakra!!! Chyba będę musiał wysadzać Waneko ;] Piszesz się Shig? :twisted:

EDIT: Jeśli Love Hina nie wyjdzie przez jakiegoś tam PK to wyśmieję cały system ankiet który wymyśliło Waneko...NO COMMENTS
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2003 1:10 pm przez GoDziO-KuN-HenTaii, łącznie zmieniany 1 raz.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 1:02 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Ej no to jest masakra!!! Chyba będę musiał wysadzać Waneko ;] Piszesz się Shig? :twisted:
Nawet nie próbujcie :evil: Wpierw Waneko musi skończyć wydawać VGAi i Kindaichiego :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 1:11 pm

Jeśli nie wyda LH to ja jestem zdesperowany...mogę VGA na skanach skończyć

EDIT: Jeśli tym razem Waneko pomyślało sobie że zrobi żart fanom LH to jest to żart jak najbardziej nie na miejscu :wink:
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2003 1:14 pm przez GoDziO-KuN-HenTaii, łącznie zmieniany 1 raz.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 1:14 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Jeśli nie wyda LH to ja jestem zdesperowany...mogę VGA na skanach skończyć
Ty i skany :shock: Buahahaha... :D

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 1:17 pm

Setokun pisze: Ty i skany :shock: Buahahaha... :D
No dobra ^^ nieważne...ale Waneko tym przynajmniej strasznie zrazi mnie do nich...Jak można nie wydać LH na której zarobią straszną kasę...Znam przynajmniej z 10 osóbb które będą zbierać LH a nie kupują MM i nie głosują w ankiecie (dlatego również taka ankieta to dla mnie badziew...mogliby zrobić coś takiego jak na JPF`ie...ankieta internetowa)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sie 12, 2003 3:58 pm

Ankiety internetowe mozna podrabiac :] I jak widac miazdzaca przewaga jest jak narazie PK :]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 4:54 pm

A w ankietach w gazecie nie wszyscy głosują...wiadomo że wszyscy ci co kupują MM będą głosować na nowe tytuły (bo im się podobają) a ci którzy nie kupują MM a wiedzą że będą kupować LH tracą możliwość czytania serii którą z pewnością by kupili...wiem że dla Waneko to jest cudowny sposób na zarobek (teraz większość fanów kupi MM i zagłosuje na LH) ale to jest lekk nie fair...to jest jak mówienie dokładnie takiego zdania: "Chcesz zbierać ulubioną serię w tomikach? Zapłać nam 14.50" to jest nie wporządku

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 9:36 pm

Szczerze mówiąć też wolałbym ankietę internetową.

Może poprostu Lilu nie potrafi takiej zrobić? :twisted:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sie 13, 2003 8:32 am

Shig pisze:Może poprostu Lilu nie potrafi takiej zrobić? :twisted:
Potrafi :] Moge zrobic tak, ze z jednego numeru IP mozna tylko jeden glos oddac :] No ale moga sie burzyc ludzie, ktorzy nie maja dostepu do netu ;P Kupuja Mangamiks to czemu niby jeszcze maja placic za godzine w kafeji i oddawac glosy na necie ;P

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » śr sie 13, 2003 5:08 pm

Lilu pisze:
Shig pisze:Może poprostu Lilu nie potrafi takiej zrobić? :twisted:
Potrafi :] Moge zrobic tak, ze z jednego numeru IP mozna tylko jeden glos oddac :] No ale moga sie burzyc ludzie, ktorzy nie maja dostepu do netu ;P Kupuja Mangamiks to czemu niby jeszcze maja placic za godzine w kafeji i oddawac glosy na necie ;P
Słuszna uwaga.

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości