MM13 - ankieta

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany

Którą z mang najchętniej ujrzelibyście w wersji tomikowej

Paradise Kiss
25
21%
Paradise Kiss
25
21%
Love Hina
28
23%
Love Hina
28
23%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Tu detektyw Jeż
3
3%
Locke Superczłowiek
1
1%
Locke Superczłowiek
1
1%
Card Captor Sakura
3
3%
Card Captor Sakura
3
3%
 
Liczba głosów: 120

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw paź 30, 2003 10:13 pm

Nie będę polemizować z Tobą Shig, ale to zależy jak wydawnictwo podchodzi do wyników ankiety. Jeżeli suma wszystkich głosów wynosi 100% tak jak piszesz to prawidłowy wynik powinien brzmieć 40% PK, 15% LH i 15% CCS. Zresztą poczekajmy do jutra na odpowiedź Lilu. Ona nam wszystko wyjaśni.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw paź 30, 2003 10:35 pm

Może to tylko moje zdanie , ale czy wyniki tej pierwszej ankiety naprawdę są takie ważne ? Chyba ważniejsza jest dogrywka...

Tak przy okazji. Shig , lepiej nie nie czekaj na to , że pani Taniguchi odpowie ci w "Księdze Gości". Podobno ma sporo spraw na głowie i raczej nie będzie odpowiadać...

Jutro i tak mam dzwonić , bo chce się paru spraw dowiedzieć , więc się zapytam czy można opublikować wyniki ankiety.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt paź 31, 2003 8:06 am

Sorki ale wczoraj tak pozno wrocilam z pracy ze o wlaczeniu kompa nawet nie pomyslalam :/ Na weekend wyjezdzam wiec jak co to dopierow poniedzialek przedstawie odpowiedz. Sorki

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt paź 31, 2003 3:15 pm

Jeśli chodzi o wyniki ankiety to pokażą się w 15 Mangamixie i wcześniej nie zostaną opublikowane. A on się pokaże chyba najdalej w drugim tygodniu listopada.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt paź 31, 2003 8:42 pm

No cóż to zaczekamy. Nie mamy innego wyjścia.

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt paź 31, 2003 9:00 pm

Już się doczekać nie moge. Trza bendzie siedzieć i tracić nerwy . Boshe ja chce wiedzieć !!!
Dziękuje to wszystko co miałem do powiedzenia

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt paź 31, 2003 9:58 pm

Wyniki ankiety niech sobie będą jakie chcą, ale jak nie wyjdzie Love Hina to się wkurzę.

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt paź 31, 2003 10:33 pm

Shig pisze:Wyniki ankiety niech sobie będą jakie chcą, ale jak nie wyjdzie Love Hina to się wkurzę.
Ja też . Możemy wtedy coś zorganizować . Jakąś manifestacje czy coś groźniejszego dla ogułu społeczeństwa :twisted:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lis 06, 2003 5:38 am

Też będę wkurzony jak nie wyjdzie LH. Dołączam do Was.

Temat zamykam. Wyniki opublikowane. W wersji tomikowej wychodzą PK, LH i najprawdopodobniej CCS -Radziu-

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości