MM13

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 1:16 pm

GŁOS JUŻ POSZEDŁ ;] ile razy mam powtarzać że już nie zmienię nawet jakbym chciał ;] Teraz wszystko w rękach Poczty Polskiej.

A z tym głosem to nie ma problemu...już wyjaśniłem (w kilku rozstrzelonych postach ;]) czemu to zrobiłem tak a nie inaczej

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt lip 25, 2003 5:18 pm

Linaka1 pisze:Mitsuishi >> Moze tu chodzi hmm o to zebys wypisala te tytuly jakie twoim zdaniem maja sie ukazac
P.S jeden maly glosik na sakure prosze zakreslic ;D
He,he ;P. Wiem, że trzeba wpisać, tylko dlaczego Keitaro podaje jakieś niesprawdzone informacje (skoro można wpisać co się chce, to nie ma żadnych ograniczeń!)... :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lip 25, 2003 8:05 pm

Mitsuishi pisze: He,he ;P. Wiem, że trzeba wpisać, tylko dlaczego Keitaro podaje jakieś niesprawdzone informacje (skoro można wpisać co się chce, to nie ma żadnych ograniczeń!)... :D
Można wpisać co się chce.. owszem.. ale na pierwszej stronie ankiety (tam gdzie się zaznacza a, b, c itp) są podane właśnie te tytuły o których pisałem. Po za tym w ankiecie w pytaniu nr4 chodzi moim zdaniem o kontynuacje mang wydawanych dotychczas w MM, a nie o całkiem nowe tytuły.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 25, 2003 9:00 pm

Keitaro >> ale tez jak nie masz pomyslu to mozna wpisac nowe (ciekawe co na to Waneko) np. wpisac I''s :P lub KKJ badz tez inne tytuly

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 11:39 pm

niezauważyłem (BAKABAKABAKABAKA)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn lip 28, 2003 5:38 pm

nyo wyjerzdzam na pare dni a tu MM jak na zlosc wydaja :x no i czuje sie opuzniony bo dopiero jutro sobie kupie. argh nie moge sie doczekac!!!!

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn lip 28, 2003 10:04 pm

Warto dla samej Onizuki kupić ;]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn lip 28, 2003 10:07 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Warto dla samej Onizuki kupić ;]
Onizuka to facet, hehe. Nie wprowadzaj ludzi w błąd ;) .

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lip 28, 2003 10:39 pm

cratebeer pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Warto dla samej Onizuki kupić ;]
Onizuka to facet, hehe. Nie wprowadzaj ludzi w błąd ;) .
Mam wrażenie, że Godzio użył określenia żeńskiego w odniesieniu do mangi, nie Eikichiego Onizuki :)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 29, 2003 3:58 pm

Ta Manga, Ten Onizuka ;] Dzięki za sprostowanie Shig

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pt sie 15, 2003 10:25 pm

U mnie pierwszy głos poszedł na Love Hina, drugi na Paradise Kiss, jak na razie między tymi mangami toczy się zażarty pojedynek. Myślę, że optymalnym wyjściem byłoby wydanie obu :D

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 3:56 pm

Wczoraj dorwałam się do kleju, skleiłam ankietę (cholera dzieki temu ze nie mialam kleju nie moglam wyslac tego przez tydzien!!!) i wysłałam z głosami na: PARAKISS i CCS. Co się stało to się nie odstanie...:)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 4:53 pm

Kumpel zrobił małego hardkora i wysłał ankietę z dwoma głosami na LH :)

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » sob sie 16, 2003 5:11 pm

Też bym tak zrobił gdyby było można :wink:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 7:18 pm

Ja chciałam oddać 2 na Parakissa, ale zapomniałam :)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 7:38 pm

Coś mi się wydaje, że pewnie i tak nie policzą tego drugiego głosu.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob sie 16, 2003 9:36 pm

Podlicza, spokojna glowa :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 16, 2003 9:38 pm

Czyli jak wyślę drugą ankietę, w której dwa razy zagłosuję na Love Hina, to oba te głosy uznają za ważne?

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 16, 2003 10:07 pm

To dobry pomysł... tyle głosów!lece po 2 MM i głosuję na PK!!:P (Ale w sumie to niesprawiedliwe...)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob sie 16, 2003 10:58 pm

Shig pisze:Czyli jak wyślę drugą ankietę, w której dwa razy zagłosuję na Love Hina, to oba te głosy uznają za ważne?
Hmm na jednej ankiecie beda 2 glosy na LH czy w sumie to beda 2 glosy? :]
No jesli 2 razy sie wysle ankiete to jest troche nie uczciwe gdyz Waneko wtedy blednie oceni liczbe czytelnikow, chociaz z drugiej strony pewnie jest masa takich ktorzy wogole nie wysla :]

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości