MM13

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Lilu
Status: Offline

MM13

Post autor: Lilu » śr lip 23, 2003 11:07 am

Ukazal sie juz 13ty tom Mangamiksu. A co w nim?

1) Kolejne odcinki "Doll" i "Paradise Kiss"
oraz nowosc 1 czesc kultowej mangi Toru Fujisawy
"Great teacher Onizuka". :)
2) W tym numerze fani znajda tez ankiete
CZEKAMY NA GLOSY!
3) W czesci publicystycznej:
• Pare slow o moralnosci pana Onizuki.
• Katsushika Hokusai i jego "Manga"
- znane dzielo wielkiego mistrza ukiyoe
• Historia ceremonii herbacianej
• Kontrowersyjny temat "yaoi" ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2003 4:33 pm przez Lilu, łącznie zmieniany 1 raz.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 12:14 pm

Lilu no i jakie tytuły tam widnieją? powiedz powiedz ;] nie chce mi się jeszcze jechać na zakupy...na ASS się zaopatrze ale powiedz tytuły ^__^

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » śr lip 23, 2003 1:13 pm

yeah! :twisted: nareszcie, już się bałam, że wyjadę, a kiedy wrócę po MM13 nie będzie ani śladu! XD

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lip 23, 2003 1:45 pm

spox.. czeka mnie więc "wyprawa" w poszukiwaniu nań^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lip 23, 2003 4:11 pm

byłem.. zdobyłem.. przybyłem.. hehe kiosk w moim mieście nie zawiódł i tym razem. Jak co miesiąc :> czekał na mnie nowy MM odłożony do teczki^^" Nyo to wieczorem będzie co poczytać.. :lol:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr lip 23, 2003 4:26 pm

To ja dziś lub jutro robię sobie wycieczkę po nowego Kindaichiego i Mangamix.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 4:38 pm

JAKIE...GHHH...TYTU...TUŁY...W....AARRGHHH....ANKIEC....ANKIECIE!!! AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr lip 23, 2003 4:42 pm

Ja nie wiem bo jeszcze siedze w pracy :} Kto kupil niech wypisuje :]

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lip 23, 2003 4:43 pm

w ankiecie są:
- LH
- PK
- Tu detektyw Jeż
- Locke Superczłowiek
- CCS

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 5:27 pm

Yay! Będzie LH w tomikach Yay Yay! (prócz PK to zero konkurencji)

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » śr lip 23, 2003 6:21 pm

Jeee... Dali temat o obleśnych gatunkach mangowych... :evil: No cóż... Poznać, co jest beznadziejne też trzeba... Nowa manga jest świetna! Kolejny mój kandydat do wydania w tomikach! :D A "Paradise Kiss" nie ma szans sprawdzić się w wydaniu tomikowym... Kurde, pięćdziesiąt osób z forum to kupi... Ale tak małego nakładu chyba nie bedą robić? :twisted: No nic... Jeszcze nie jest przesądzone... Czy Lilu będzie znała jeszcze wyniki ankiety z "Mangamix"u zanim ukarze się kolejny numer?

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 6:30 pm

Jak 50 osób z forum...osobiście PK nie czytałem (chociaż nie wątpię że będę bo kumpela na osiedlu będzie zbierać) Jak w ankiecie będą głosy rozłożone np 41% LH, 40% PK 10% reszta to nie sądzisz chyba że ludzie w ankietach głosowali po to żeby potem nie kupować ;] Ja sam zagłosuję na LH i to będę zbierać a PK i tak wyjdzie (tak jak ostatnio Mars i VGA z jednej ankiety) I dobrze bo po obu stronach barykady wszyscy są zadowoleni a i znam ludzi którzy będą kupować oba tytuły.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 24, 2003 12:25 pm

Xantus pisze: A "Paradise Kiss" nie ma szans sprawdzić się w wydaniu tomikowym... Kurde, pięćdziesiąt osób z forum to kupi... Ale tak małego nakładu chyba nie bedą robić? :twisted:
Jestes tego pewien :twisted: mi sie wydaje ze wiecej osob lubi Paradise Kiss a to co jest na Forum to jest mala jednostka mangowe naszego swiata :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 12:46 pm

Ne wszyscy co kupują MM i głosują w ankiecie siedzą na tym forum (bo wtedy Waneko by zbankrutowało ;])

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » czw lip 24, 2003 6:51 pm

_Keitaro_ pisze:w ankiecie są:
- LH
- PK
- Tu detektyw Jeż
- Locke Superczłowiek
- CCS
Eee... To ja chyba mam jakąś inną ankietę... (!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
U mnie jest: pyt. 4."Które z tytułów mają być wydane w tomikach? (max.2 tytuły)?"



O co chodzi...?

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 24, 2003 8:29 pm

Mitsuishi >> Moze tu chodzi hmm o to zebys wypisala te tytuly jakie twoim zdaniem maja sie ukazac
P.S jeden maly glosik na sakure prosze zakreslic ;D

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw lip 24, 2003 9:10 pm

Ja głosuję na LH i z braku innych tytułów które interesowałyby mnie w jakimkolwiek stopniu to macie już ;] zakreślę tę Sakurę ;]

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 25, 2003 12:29 am

Ech, ja bym raczej zamiast "Card Captor Sakura" proponował "Locke Superczłowiek"...
"Card Captor Sakura" i tak raczej, tak zdroworozsądkowo, nie ma szans na wydanie, a tak to chociaż przygody potężnego ESPera byłyby kontynuowane...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 12:38 am

Sorki ale Vote już pozsedł...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt lip 25, 2003 12:27 pm

Xantus pisze:Ech, ja bym raczej zamiast "Card Captor Sakura" proponował "Locke Superczłowiek"...
"Card Captor Sakura" i tak raczej, tak zdroworozsądkowo, nie ma szans na wydanie, a tak to chociaż przygody potężnego ESPera byłyby kontynuowane...
Ty mi tu nie przekabacaj ludzi :evil: :evil: ich sprawa na co glosuja !
Godzio >> thx

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości